Opinie o MKM Krzysztof Grabowski w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MKM Krzysztof Grabowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MKM Krzysztof Grabowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKM Krzysztof Grabowski w Konin

Helena Nowy wpis

Hej. Ilu mechaników lub też pomocników potrzeba do ogarniania motocykli tutaj? :) widzieliśmy z chłopakiem, że kiedyś było dodane ogłoszenie dla pomocnika i tutaj w komentarzach już ludzie nawet podpytywali. Czy uważacie, że warto by zagadał i czy będzie miejsce?

Adam P Nowy wpis

zakupiłem u nich używany motocykl ( TRIUMPH ) w 2023 roku polecam ten salon ,bez ściemy szybko i sprawnie

Widzę, że pojawily się ostatnio nowe opinie od klientów. Trochę mnie to zdziwiło, bo wcześniej pojawiały się komentarze, że firma już nie działa, jest zamknięta na stałe. Coś w tej kwestii się zmieniło? Wznowiono działalność? Od kiedy?

Tymoteusz Zawadzki Nowy wpis

Bardzo polecam ten salon do zakupu swojego marzenia. Pozdrawiam

Mechanik Samochodowy

Rozmowa kwalifikacyjna + sprawdzenie umiejętności

Czy pracodawca zapewnia ubranie robocze ?

Jestem niesamowicie zadowolony z mojego doświadczenia zakupu motocykla w firmie MotoEagles! Cały proces, począwszy od przeglądania ich szerokiej gamy motocykli przez stronę internetową, aż po finalizację transakcji, był niezwykle gładki i satysfakcjonujący. Po pierwsze, muszę podkreślić, jak łatwo było przeglądać ich asortyment online. Ich strona internetowa jest przejrzysta, intuicyjna i zawiera szczegółowe informacje na temat każdego motocykla, co bardzo ułatwiło mi znalezienie idealnego modelu dla siebie. Po drugie, komunikacja z zespołem MotoEagles była doskonała. Zawsze byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i udzielić pomocy na każdym etapie procesu zakupu. Ich profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że czułem się pewnie i zrelaksowany podczas całego procesu. Ostatecznie, sam motocykl przekroczył moje oczekiwania. Był dokładnie taki, jak opisano na stronie internetowej, a jego stan techniczny był bez zarzutu. Nie mogę się doczekać, aby wskoczyć na niego i rozpocząć nową przygodę na drogach! Podsumowując, gorąco polecam firmę MotoEagles każdemu, kto poszukuje nie tylko wysokiej jakości motocykla, ale także doskonałej obsługi klienta i bezproblemowego procesu zakupu online. Dzięki MotoEagles, moje marzenie o posiadaniu motocykla stało się rzeczywistością! POLECAM

Krzyś

Salon motocyklowy ten jest prawdziwym rajem dla miłośników dwóch kółek! Znajdziesz tu nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości motocykli, ale także profesjonalną obsługę, która zawsze służy pomocą i doradztwem. Atmosfera jest pełna pasji i entuzjazmu, co sprawia, że każda wizyta w tym miejscu jest niezapomnianym przeżyciem dla każdego motocyklisty!

Krzysztof M.

"Zakupiłem motocykl zdalnie w salonie MotoEagles i jestem bardzo zadowolony z obsługi! Proces przebiegł wzorowo, a obsługa była profesjonalna i pomocna. Dokładne opisy pojazdów oraz szybka i klarowna komunikacja sprawiły, że mogłem bezpiecznie i komfortowo dokonać zakupu, nawet nie oglądając motocykla osobiście. Polecam wszystkim poszukującym solidnego salonu motocykli używanych!"

Adam Kozłowski

MotoEagles to nie tylko salon motocyklowy, to prawdziwa oaza dla miłośników dwóch kółek. Od chwili wejścia do salonu można poczuć niepowtarzalną atmosferę pasji, profesjonalizmu i zaangażowania w tworzenie najlepszych doświadczeń dla klientów. Co wyróżnia MotoEagles spośród innych salonów motocyklowych, to nie tylko bogaty wybór modeli najnowszych motocykli, ale także zaawansowane technologicznie zaplecze serwisowe oraz profesjonalna obsługa klienta. Personel salonu nie tylko doskonale zna się na swojej pracy, ale także pasjonuje się motocyklami, co czyni całe doświadczenie zakupu czy serwisu jeszcze bardziej osobistym i wartościowym. Jako klient salonu MotoEagles miałem przyjemność skorzystać zarówno z usług zakupu nowego motocykla, jak i serwisu. Zarówno w trakcie zakupu, jak i późniejszych wizyt w serwisie, zostałem obsłużony z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Personel zawsze służył pomocą, doradzając najlepsze rozwiązania i dbając o moje potrzeby. Dodatkowo, MotoEagles organizuje różnorodne wydarzenia i spotkania dla społeczności motocyklowej, co sprawia, że jest nie tylko miejscem biznesowym, ale również centrum integracji pasjonatów dwóch kółek. Podsumowując, salon MotoEagles to nie tylko miejsce, gdzie można kupić czy serwisować motocykl – to miejsce, gdzie spotyka się społeczność motocyklowa, gdzie pasja i profesjonalizm idą w parze, tworząc niezapomniane doświadczenia dla każdego klienta. Gorąco polecam ten salon wszystkim miłośnikom motocykli!

Babooko

Polecam zakupy w motoeagles. Dobre motocykle

Bardzo fajne motocykle.Zadbane w porównaniu do innych komisów.polecem

A to faktycznie firma nie działa? Widzę już kolejna sugestie co do tego w ostatnim czasie. A ja to chciałem pytać po jakim czasie z tego pomocnika mechanika się awansuje, bo jakoś z 9 miesięcy temu kogoś szukali. to ciekawe czy ktoś zdążył?

Klient

Witam czy ma ktoś informacje czy firma motoreagles działa? Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę i nie mogę się skontaktować z nikim kompetentnym. Wychodzi na to, że nie jestem jedyny i chyba to celowe działanie.

Ktoś tu kiedyś napisał, że się nie dziwi, że nie można wrzucić komentarza w google, a ja jak tak teraz patrzę w wizytówkę to widzę w niej napis o zamknięciu na stale. Z czego on wynika? czy doszło do przeniesienia kiedyś?

Jak się pracuje z ludźmi z MKM Krzysztof Grabowski?

Prócz tego naprawiania pojazdów również się je sprzedaje, prawda? Są już od lat ci sami doradcy zatrudnieni czy może jednak byłaby szansa na prace? czy ktoś z was już to sprawdzał może? tak się składa ze mam doświadczenie a widzę, że ludzie pracą zaczęli się interesować. są gdzieś jakieś świeższe oferty może?

Ahmed

Najbardziej klimatyczny salon w PL.Zakupy na luzie. POLECAM !!!

Cześć, czy od nowego roku nie będzie przypadkiem potrzebny pomocnik mechanika? Tak jak ktoś już kiedyś wspomniał oferta wisiała na takim portalu, ja od kolejnego sezonu chyba będę czegoś szukał, ciekawi mnie jak docelowo będzie można wtedy zarabiać? Pokazane są widełki liczone od 4,5 do 5,5 tys., teraz szóstkę się na spokojnie przebije?

Kris

Super salon i motoctkle. W Sportach wygrywają ponieważ mają oryginalne maszyny reszta to szroty i ciężko się jeżdzi po PL i szuka.Znalazłem u Nich swoją wymarzoną maszynę za co dziękuje i polecam innym.

Tomek Nasilski

Witam. Dodaję opinie,bo czytając o tym salonie negatywne komentarze to jestem pewny,że to konkurencja lub ludzie,ktorzy sa nie zadowoleni z wszystkiego w życiu. Kupując tam motocykl poczułem się jak w domu przy piwie z sąsiadem.Klimat u chłopakow jest niesamowity.Wszyscy uśmiechnięci i wyluzowani.Prawie flaszke wypiliśmy.POLECAM SPRAWDZIĆ TO NA ŻYWO. ps motocykl super się prowadzi i robi wrażenie na ulicy.

@Tomek Nasilski

Prawie? :) to ja ciekaw jestem integracji z chłopakami w takim razie. Właśnie widziałem ogłoszenie sprzed paru miesięcy dla mechanika, trochę mi się spóźniło ale faktycznie była wzmianka o wyjazdach integracyjnych. Jaki ominął mnie w tym roku? I czy od przyszłego będzie ktoś potrzebny czy musze czekać na rotację?

Czy w MKM Krzysztof Grabowski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o MKM Krzysztof Grabowski - Konin

• Jak się pracuje w MKM Krzysztof Grabowski?

Zobacz opinie na temat firmy MKM Krzysztof Grabowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKM Krzysztof Grabowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MKM Krzysztof Grabowski?

Kandydaci do pracy w MKM Krzysztof Grabowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MKM Krzysztof Grabowski
4.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Wyzwolenia 7 lok. 81
    62-510 Konin