MKM Krzysztof Grabowski
5 10 73 5 1
Krzysiek-Kołobrzeg Nowy wpis

Gorąco polecam !! Objezdzilismy duzo komisow i wreszcie natrafilismy na Krzysztofa - wlasciciela komisu - super gość zero ściemy co do Forda Kugi z ciekawości oglądałem inne auta i rownież zero zastrzezeń . Pozdrawiam pioneczeka Kolego

Tak1Nie1
mkm Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

witamy.Jak ten komis jest słaby to jak nazwiecie inne komisy (usunięte przez administratora) totalne".Czyste młode autka z historią bezwypadkową.Porównajcie sobie inne firmy i sami oceńcie .Negatywne komentarze incognito to zwykły spam,ale niekumaci i tak nie zrozumią.Nie pozdrawiamy (usunięte przez administratora)osób,które piszą że to porażka i omijać szerokim łukiem.Życzliwi beneficjenci socialu nie mają co robić to piszą (usunięte przez administratora) Zapraszamy i polecamy przekonać się na żywo. MKM

zbyszek Nowy wpis

Zadowolony z obsługi kupiłem Kuge i wszystko ok, akcyza itp. Ja polecam a te negatywne komentarze zapraszam na place w Gnieźnie tam znajdziecie auta idealne dla siebie :)

Tomasz Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Tragedia. Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi samochodów z tego śmiesznego komisu.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)Brak szacunku brak kultury brak uczciwości i kompetencji.Jeszcze z czymś takim sie nie spotkałem.Nie wiadomo czy to jakieś żarty sobie robią z ludzi.Samochody odbiegają od stanu faktycznego nie kompletne dokumenty.Szef tego niby komisu to jakiś niepoważny człowiek krętacz i zakłamaniec,a pomocnicy to amatorka .Sami sobie piszą dobre opinie.Stanowczo odradzam i przestrzegam przed kupnem tam aut.Nie dajcie sie nabrać szkoda czasu i kilometrów.

Marek
Nazwa działu: Handlowy

Auta z górnej półki.Czyste i zadbane.Nie bite.Obsługa troche pewna siebie ale wole takich niż Mirka handlarza. Zamierzam kupić bmw 2 active tourer.Fajna czysta zadbana furka.Taka moja opinia.

nick
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo fajny kontakt i miła obsługa.Zakup okazał się trafiony.Polecam. Nie jestem z MKM lecz klientem ,który posiada auto od Nich.

Anna

Głównie w tym wątku, poświęconym firmie MKM Krzysztof Grabowski, piszą klienci tego miejsca, a chciałabym też przeczytać jakąś opinię pochodzącą od pracownika tej firmy... Może jednak ktoś się odważy i napisze, jak mu się pracuje w konińskim MKM?

Bartosz

Mkm - auto złom najgorsza obsługa klientów kto kupił tam auto ten wie co znaczy robić interesy z bajkopisarzami, banda oszołomów i KRĘTACZY, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Tak3Nie
ADIMORTARA

Szanowny Pani Biznesmenie!!!! Pańska dzisiejsza odpowiedź jest tak banalna, że po prostu śmieszna. Kto uwierzy Panu, że ludzie są tak prymitywni, że zawracają Panu cztery litery z powodu żarówki lub innych wartych 30-50 PLN elementów wyposażenia samochodów. Jest Pan nie konsekwentny - jeśli deklaruje Pan przy sprzedaży zakres dostawy a następnie unika Pan wypełnienia umowy to na co Pan liczy? To jest zwyczajnie nieuczciwe. Nabici w butelkę Pańscy Klienci już nigdy do Pana nie wrócą a i anty reklamę z przyjemnością będą Panu robić na terenie kraju. Jeśli Pan tego nie rozumie to tylko kwestia czasu jak kolejny Klient opisze Pana na tym formum. Napisał bym powyższe słowa w mniej oszczędny sposób ale i tak to zostanie usunięte, więc pisze to w ten sposób aby ludzie inteligentni odczytali między wierszami czego mogą się spodziewać podejmując ryzyko "ubicia" z Panem interesu.

ADIMORTARA
Nazwa działu: Handlowy

PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM KOMIS FIRMY MKM. Podczas sprzedaży Pan Krzysztof zapewniał że oferowany pojazd jest wolny od wad. Co do samego samochodu to czas pokaże na ile deklaracje właściciela komisu będą pokrywać się ze stanem faktycznym. I tyle dobrego. Samochód został dostarczony zgodnie z umową, niestety niekompletny. Pomimo zapewnień przy oględzinach o uzupełnieniu brakujących elementów takich jak roleta, narzędzia eksploatacyjne itp. Auto dotarło niekompletne. Kolejnym elementem niekonsekwencji Pana Krzysztofa to dostarczenie dokumentów ( akcyzy) Po miesiącu od dnia zakupu. Podczas rozmów telefonicznych byłem zapewniany, że dokumenty oraz brakujące elementy zostały wysłane. Po kolejnej interwencji akcyza została przesłana drogą E-mailową ( 4 tygodnie od zakupu). Właściciel MKM to straszny krętacz i (usunięte przez administratora) Zapewnia, że wysłał brakujące elementy kurierem, jednak numeru listu przewozowego nie był w stanie podać. W konsekwencji wielu prób ustalenia rzeczywistego stanu przestał odbierać od mnie telefon. Poprosiłem znajomego o telefon do MKM – ponieważ numer był dla MKM nieznany to cudownie udało się ustalić że brakujące elementy odbierze znajomy. NIESTETY podczas odwiedzin firmy MKM po ustaleniu celu wizyty (odebranie brakujących elementów zakupionego samochodu) właściciel znikł na 1,5 h a po powrocie błyskawicznie schował się w biurze, a o tym, że nie ma brakującego wyposażenia przekazał pracownik narodowości Ukraińskiej. LUDZIE!! Omijajcie ten komis, właściciel jest NIEUCZCIWY, KŁAMIE SWYCH KLIENTÓW. (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: IT
@ADIMORTARA

My sprzedajemy dużą ilość samochodów i przypadki sprawiają że na taką ilość aut jakie wyjeżdżają z naszego placu trafi się ktoś kto ma z wszystkim problemy.O przepaloną żarówkę potrafi ktoś dzwonić tygodniami.PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM NASZ KOMIS PONIEWAŻ NP.BRAKOWAŁO DYWANIKA LUB ZESTAWU NAPRAWCZEGO W BAGAŻNIKU. DECYZJĘ PODEJMIJCIE SAMI.

Tak1Nie2
arczi

Człowieku kupiłem u ciebie samochód okazał się zepsuty kazałeś mi go zrobić powiedziałeś że pokryjesz koszty naprawy i do tej pory pieniędzy nie oddałeś i ty jesteś słowny czy uczciwy, no raczej nie

Emk

Właściciel tego dobytku robi chyba ludzi w dosłownych (usunięte przez administratora) Opinie "zadowolonych klientów" i odpowiedzi mkm pisane jedna po drugiej o tej samej nawet godzinie? No nieprawdopodobne jak to ludzie chętnie wchodzą na te stronę! Kanciarze i w dodatku bezmózgi w tym "komisie". Świetnie wam idzie.

Tak4Nie
@Emk

ja też sobie napisze EMK i wystawie każdemu opinie jaką sobie chce.Więc czytanie i wiara w komentarze negatywne na tym portalu to strata czasu.POZDRAWIAM NASZEGO FANA......

arczi

Właściciel tego komisu to bardzo niesłowny i nieuczciwy handlarz który robi klientów w balona kłamie na każdym kroku, nie polecam robić z nim żadnych interesów, strata czasu i pieniędzy

Jan M
Nazwa działu: Handlowy

Stoje przed dezycja kupna samochodu, chcialem sprawdzic w komisie mkm, ale popytalem znajomych czy kojarza ten komis i wszyscy mi odradzali. ponoc szef to jakis szemrany typek, ktory mysli, ze jest wielkim biznesmenem i sciaga niepewne samochody. Przejrzalem tutejsze opinie i smieszy mnie to, ze pozytywne opinie sa pisane w tym samym stylu co odpowiedzi mkm. Jednak podziekuje.

Tak7Nie1
Dario

Szczerze polecam, kupione 2 auta i każde OK

Marzanna Zagozda
Nazwa działu: Handlowy

Opinia po STOKROĆ negatywna. Polecam czytać do końca. Właściciel komisu Krzysztof Grabowski okazał się człowiekiem bezczelnym, nieuczciwym i bez jakichkolwiek zasad moralnych. W naszych planach był zakup samochodou Volvo V40 2.0 Diesel 190KM 2015r. Zapewnieni gwarancją bezwypadkowości i oryginalnego lakieru zdecydowaliśmy się na zakup i wpłaciliśmy zadatek 1000zł. Już na samym początku zaczęły się schody, Volvo nie miało gotowych dokumentów, które zostały w Niemczech, więc nasz wybór mimowolnie został opóźniony aż o 5 dni. Potem na przeglądzie okazało się, że auto zamiast 190KM ma 120KM!. Nie zostaliśmy o tym poinformowani wcześniej. Po wynegocjowaniu ceny odpowiedniej do mocy zdecydowaliśmy się na zakup. Niestety, kiedy już miało dojść do transakcji, przypadkowi ludzie wytknęli nam, że auto jest malowane, co okazało się prawdą, nawet po sprawdzeniu miernikiem lakieru przez komis. Anulowaliśmy więc transakcje i żądaliśmy zwrotu zadatku. Pan Krzysztof WYRZUCIŁ nas z komisu śmiejąc nam się w twarz, twierdząc, że zadatek (1000zł) przepada, ponieważ tak sobie postanowił. (usunięte przez administratora) Jednym zdaniem sytuacja jak z filmu. SZCZERZE PRZESTRZEGAM I ODRADZAM TO MIEJSCE KAŻDEMU.

Tak11Nie3
schff
@Marzanna Zagozda

Niesmowite rzeczy pani opwiada.Po zadatkowaniu i rezerwacji auta decyzja rozumiejąc dla osób dorosłych jest oczywista że jesteśmy zdecydowani na to auto.Pani zarezerwowała, a po upływie kilku dni w momencie odbioru auta prawie cały dzień oglądała pani inne auta tj. hyundaia santa fe i inne volvo oraz skodę superb i jeszcze próbowała wybrać na siłę coś innego.Nic się pani nie podobało więc chciała pani zrezygnować z zakupu bez konsekwencji.Niestety tak się nie robi.Rezerwując auto podpisujemy w Naszej Firmie umowe o zadatek ,wktórej jasno napisane jest ,że w razie nieodebrania zadatek przepada.Pretekst o rzekomym podwójnym lakierze na 1 elemencie był bezpodstawny gdyż owe osoby trzecie,które mierzyły samochód miernikiem nie miały sprzętu ani wiedzy który wykazałby prawidłową grubość lakieru.Miernik z castoramy to nie sprzęt diagnostyczny.Dlatego zadatek przepadł a zdenerwowanie widać było tylko na pani twarzy krzycząc na Nas.Przed następnym zakupem proszę o przemyślaną decyzję. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie Pani Marzanno

Tak1Nie1
Marzanna Zagozda
@schff

Proszę Pana, nie oglądalibyśmy innych aut, gdyby nie fakt, że ten samochód okazał się nie taki jaki miał być. Porównywaliśmy moc tego samego modelu Volvo z 2014 roku, które faktycznie miało 190KM. Nie było by to konieczne, gdyby nas pan nie (usunięte przez administratora) z mocą auta. To nazywa się właśnie przemyślana decyzja. Różną grubość lakieru nie tylko na jednym elemencie potwierdził również wasz miernik z komisu. To wszystko zebrało się na to, że kupowaliśmy auto nie takie jakie było w ogłoszeniu. Zdenerwował się Pan tymi celnymi faktami i wyrzucił nas z komisu. Na pewno nikt na Pana nie krzyczał, a tym bardziej na pracowników. Można jedynie wspomnieć o Pana szyderczym śmiechu, kiedy wspomnieliśmy o sądzie. Nie zostawimy tego bez echa.

Tak4Nie
Pisior
@schff

Co za gość ten grabowski. Robi ludzi w ....z mocą auta ,papiery zostały za granicą, niemalowany okazał się malowany i jeszcze ma problem ze kupujący żądają zwrotu pieniędzy. Gratuluję pełen profesjonalizm w tym nazwijmy to parkingu

Tak4Nie2
Pisior

Widzę że do każdego negatywu właściciel i ekipa dodają szybko kilka pozytywów żeby mimo wszystko opinie ładnie wyglądały. Także proponuje zajrzeć na Facebooka strona -Bez-wypadkowe.net i przekonać się np co do auta Hyundai tucson. Przewał kilometrowy na Maxa. Hmm ciekawe jak wygladają historię reszty aut. Pozdrawiam tych co nie wiedzą co to strona autodna oraz nie sprawdzają historii auta u przedstawiciela marki

terekowski
Nazwa działu: Handlowy

Polecam Komis MKM KRZYSZTOF GRABOWSKI .Rzetelna i wiarygodna firma kupiliśmy tam już nie jeden Samochód i do tej pory jesteśmy zadowoleni Samochód można sprawdzić w wybranym przez siebie serwisie Właściciele informują o historii samochodu jeżeli jest jakaś usterka pomagają rozwiązać problem Miałem już do czynienia z różnymi komisami ale tam natrafiłem na uczciwych sprzedawców.

nick
Nazwa działu: Handlowy

bardzo dobry kontakt z tym komisem.

tomek

Kupiłem v40 rdesing , wszystko ok , chłopacy nawet pomogli mi w kupnie rozrządu w dodatku załatwili rabat 15%. Z czystym sumieniem polecam.

dobry
Nazwa działu: Handlowy

witam.polecam.auta jeżdża,skręcają,trzymają się ramy.

Rekomendacja

Jakie auto?proszę podać dokładne dane oraz dzień przyjazdu. żałosne to są takie komentaże inkognito. POZDRAWIAM HEJTERA

krzysztof k

Witam,Miałem tą wątpliwą przyjemność odwiedzić w,w komis w dniu 4.o2.2020r z zamiarem zakupu Hyundaia I40-benzyna. Z wcześniejszych rozmów i zapewnień sprzedającego o nienagannym stanie samochodu pokonałem 260 km aby na miejscu stwierdzić wgnieciony dach, wygięty róg drzwi kierowcy, wnętrze samochodu delikatnie mówiąc równeż pozostawia bardzo wiele do życzenia.Nie oczekiwałem samochodu jak z fabryki ale opis w ogłoszeniu a stan faktyczny to są dwa różne auta.Niestety nie udało mi się porozmawiać z właścicielem gdyż po moim telefonie że za 15 minut będę na miejscu musiał (wg pracownika przebywającego w komisie)natychmiast wyjechać w pilnych sprawach i będzie za kilka godzin. szczerze odradzam odwiedzania tego miejsca Krzysztof

Tak4Nie1
@krzysztof k

Oczywiście liczył Pan na nowy samochów, lecz innemu klientowi nie przeszkadzały bardzo drobne wady co Pan ujął jakby to były dziurury po strzelaninie.Autko już sprzedane i inna osoba się cieszy użytkowaniem, a Panu polecamy nowy z salonu za 2x wyższą cenę.

Sławomir
Nazwa działu: Handlowy

Jechałem ponad 200 km tylko po to, aby się przejechać, stracić czas i pieniadze na paliwo. Pomimo zapewnień właściciela, że samochód to igiełka, stan faktyczny był żałosny. Nie polecam.

Tak2Nie2
Jarosław Kwiatkowski

Bardzo fachowa, uczynna obsługa. Byłem dziś wykonać przegląd auta używanego przed zakupem wraz z panem Krzysztofem Grabowskim. Auto w skali od 1 do 10 zasługują na ocenę 100! Podczas sprzedaży fachowo wszystko sprawdził oraz wytłumaczył. Dowiedziałem się wszystkiego co chciałem na temat auta. Pan Krzysztof poświęcił mi również bardzo dużo swojego czasu w trakcie trwania zakupu. Gorąco polecam pomimo iż do komisu mam przeszło 200km napewno tam wrócę. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za fachową obsługę.

Tak3Nie
arek dolny
Nazwa działu: Handlowy

Zakupiłem Forda mimo negatywnych opini i myślę że wiekszość negatywnych opini to zwykły hejt.Niestety internet przyjmie każdą opinie:realną i zakłąmaną.Ja polecam i Pozdrawiam chłopaków.

JESTEM KLIENTEM OD 5 LAT
Nazwa działu: Handlowy

WITAM. Muszę napisać ponieważ wk......wia mnie to,że ktoś może pisać o swoich ODCZUCIACH jakie wywarł szef tej firmy.A może to ty jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wszystkich hejterze.NIE WYOBRAŻAM SOBIE KUPIĆ AUTA GDZIE INDZIEJ.DLACZEGO? A dlatego ,że kupiłem już 3 sztuki i co zmiana lecę do Nich i zawsze dostanę dobrą ofertę.Same dobre fury....i co jeszcze chcecie?Szukajcie po Polsce bitych złomów. Mam nadzieje że pomogłem.Pozdrawiam

Tak2Nie1
Andrzej

Jestem bardzo zadowolony z zakupu skody. Bardzo miła obsługa chłopaków. Polecam

Tak6Nie1
Lizek

Ojj ile jadu wylewa się z ludzi... Ja kupiłem i40 z 2015 roku , jestem bardzo zadowolny, przegląd przed zakupem i brak ukrytych jakich kolwiek kosztów. Polecam , te negatywne opinie to pewnie Janusze którzy nie mają kasy i szukają auta na kredyt.

Tak6Nie1

Zostaw opinię o MKM Krzysztof Grabowski - Konin