Opinie o Adw Usługi Budowlano Instalacyjne Agata Styś w Warszawa

counter
Oszukana Nowy wpis

Niekompetentny pseudo właściciel. Robota wykonana powierzchownie. Nie można liczyć na żadne poprawki w ramach gwarancji bo po prostu nikt nie przychodzi na wezwania. Zdecydowanie nie polecam Moje sugestie dla Adw Usługi Budowlano Instalacyjne Agata Styś: Masakra, uciekajcie od tych pseudo fachowców jak najdalej.

oszukany klient Nowy wpis

Firma powinna jak najszybciej się zamknąć. Partactwo i brak odpowiedzialności za terminowość usług oraz poprawność wykonania. Zerowa komunikatywność z panem Wojciechem M. (szefem), o reklamacjach to już w ogóle nie wspomnę. Przyszedł, zobaczył co spartolił, pokiwał głową i więcej się nie pokazał. Wstyd że takie coś nazywa się firmą budowlaną. Na dodatek ceny mają jakby byli monopolistami na rynku usług budowlanych. Zdecydowanie odradzam.

TakNie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Adw Usługi Budowlano Instalacyjne Agata Styś w mieście Warszawa nie ma żadnej opinii.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Adw Usługi Budowlano Instalacyjne Agata Styś - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad