Opinie o Hines Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hines Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hines Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hines Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Przejrzałam chyba każdą możliwią stronę z ofertami pracy w poszukiwaniu ofert pracy, ale zupełnie nic nie znalazłam. Nie ma tu rotacji przez dobre warunki i dlatego czy coś innego jest na rzeczy. Chodzi mi o pracę biurową jako asystentka w dziale sprzedazy :) Rozjasnicie mi jak wygląda śiezka kariery, i na czym opiera się wynagrodzenie. Zakładam, że skoro to dział sprzedaży, to premie są realne do osiągnięcia?

Jak wygląda sprawa grafiku w Hines Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były pacownik Nowy wpis

Jest możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu. Nie robi się nadgodzin. Jako były pracownik mogę powiedzieć, że naprawdę dbają o pracowników - nikt nie patrzy na ręce, są szanse rozwoju jeśli ktoś chce, oprócz pensji są bonusy projektowe (dla osób pracujących na projektach) i roczne dla wszystkich pracowników (od 1 do 2 pensji). Są wyjazdy integracyjne. Płaca powyżej rynku. Nie wszystko było idealne, ale tam jest naprawdę OK. Dział finansowy miał pecha do szefów, ale teraz podobno jest OK.

Aneta Nowy wpis
@Były pacownik

A kto tu szefów wybiera, że mieli pecha? :( I z jakiego powodu ograniczenie zdalnych jest tylko do dwóch dni?

Były pracownik Nowy wpis
@Aneta

W każdej firmie wszyscy pracownicy są idealni? Większość firm jeśli w ogóle oferuje pracę zdalną to właśnie z ograniczeniem do dwóch dni. dlaczego? Bo trudniej jest zmobilizować pracowników pracujących zdanie, bo niektórzy potrzebują kontroli, bo najzwyczajniej oszukują, bo praca zdalna uniemożliwia budowanie relacji między pracownikami i obniża więź oraz lojalność wobec firmy. To działa w dwie strony - pracownik jest potrzebny pracodawcy, a pracodawca pracownikowi.

Czy w firmie Hines Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

W firmie Hines nie ma szkoleń. W tej firmie oszczędzają na wszystkim i zwalniają ludzi za głupoty.

Fanatyk acca

Jak siedzisz cicho i zasuwasz po 10-12 godzin dziennie to może cię nie zwolnią. Jak zaczniesz kończyć pracę po 8 godzinach to spodziewaj się spotkań "naprawczych". Przyczepią się o cokolwiek. Później albo zdążysz sam odejść albo cię wyręczą. A pani z irokezem z HR napisze ckliwego maila jak to firma dawała ci szanse,a niewdzięcznik nie skorzystał...

Ciekawy
@Fanatyk acca

Czy wypowiada się Pan ogólnie czy ma Pan na mysli konkretny dział?

Fanatyk acca
@Ciekawy

Szeroko pojęty finansowy ale w prawnym też nie lepiej.

@Fanatyk acca

To słabo że trzeba tyle siedzieć w robocie. Serio nikt nie wychodzi po 8 godzinach do domu nawet jak wszystko zrobi? Płacą chociaż za te nadgodziny wyższą stawkę czy siedzi się za free?

Ojojoj
@Marcin

Rzeczy pisane na tym forum to jak dotąd czysty bullshit. Kultura organizacyjna Hines jest na bardzo wysokim poziomie i jest propracownicza.

były pracownik Hines Polska
@Fanatyk acca

Co tam się dzieje ostatnio? Cały czas dochodzą mnie złe informacje dotyczące pracy w Hines Polska.

Ilona
@Ojojoj

Myślę że nikt tu nie pisze bzdur dla żartu. A niby czemu @ojojoj uważasz że to nieprawda? W takim razie jak jest według Ciebie naprawdę?

Nie ma żadnych szkoleń.

Aneta

Serio? A w sumie to czujecie, że są potrzebne? Bo może sami z siebie tacy ogarnięci jesteście czy coś?

Były pacownik
@Fanatyk acca

Jak tam od kilku lat nie ma "działu prawnego" ; )

Oleg

Czołem. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Hines Polska Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Oleg

@Oleg

Ha, ha. Widzę obiady są dla ciebie priorytetem. Chyba bardziej powinieneś się martwic dobrą wypłatą. Będziesz wysyłał tu CV? Bo ja też o tym myślałem.Jakbyś coś więcej się dowiedział o warunkach pracy to pisz śmiało :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hines Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior HR Manager.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Aga

Zarządzanie słabo funkcjonuje. Jedyne kto ogarnia to dziewczyna od parków logistycznych. Jest tez pewna Pani których ludzi ma za nic jeśli są niższa ranga niż sama ona… Żeby choć była tak wykształcona jak wielu których nie szanuje ale widocznie to wyniosła z domu… Pozostały zespół fajny i sympatyczny ????

alister

Kapitalizm...i wszystko jasne.

eko8

Pomimo, że nie jestem pracownikiem firmy Hines Polska Sp. z o.o. zdecydowanie polecam tę firmę! Dzisiaj, a właściwie to już wczoraj :) odbyłam szalenie sympatyczną, a przede wszystkim normalną rozmowę. Podejście do kandydata osób rekrutujących w tym stresującym dla niego momencie naprawdę zasługuje na uznanie, co w obecnych czasach wzajemnych uprzedzeń i braku tolerancji należy do rzadkości. Postanowiłam więc podzielić się swoimi wrażeniami. Odczuwam wielką satysfakcję, że zostałam zauważona i zaproszona na interview, by móc chociaż raz przekonać się osobiście, że można normalnie, bez wywyższania się z racji zajmowanego stanowiska, zachować pełen profesjonalizm i wysoki poziom kultury osobistej. Stresująca świadomość sporej konkurencji, kontakt z potencjalnym pracodawcą, obawa przed trudnymi pytaniami, a co za tym idzie bycie ocenianym powoduje poczucie niekompetencji i przekonanie, że inni są lepsi. Dokładając do tego początki paranoi z racji wydłużającego się czasu po

zz
@eko8

co za bzdura.

alister
@eko8

Nie pisz bzdur reklamowych, to jest bardzo szkodliwe, nie wszyscy zrozumieją twoje intencja i ...już przepadli

Co jaki okres czasu w Hines Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Najlepiej nigdy :D

Gregor

Dobra firma więc nic dziwnego, że jest wymagająca dla pracowników ale ja polecam!

Jak szefostwo w Hines Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

FC

Widzę że koleżanki i koledzy z HP mają podobne zdanie - firma trzech kolesi którzy zarabiają kokosy i uważają że jest super z nimi pracować a 500 PLN podwyżki nie chcą dać bo może mieć to zły wpływ na pozostałych pracowników.

Adrian
@FC

Widzę, że znasz Hines Polska od środka, powiedz mi proszę jak długo tam pracujesz i czy uważasz że to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Poruszyłeś już aspekty finansowe, jednak ciekawi mnie też kwestia szkoleń i ogólnej atmosfery wewnątrz zespołu.

Barton
@FC

Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, że płacą więcej niż rynek. To w zasadzie zamyka temat podwyżki w przyszłości...

Bodo

Ta Firma nie jest warta żadnej uwagi, trzech kolesi zarabiających kokosy mających ludzi za śmieci. Szukajcie pracy gdzie indziej.

Bobas

Zarządzanie procesami w dziale finansowym i o jakaś tragedia, składają się na to system księgowy ( popularny amerykański z którego korzysta chyba większość SSC ) oraz jakość pracy tzw. menadżerów. To wszystko sprawia, że nawet najlepsza czynność staje się problemem któremu trzeba poświęcić wiele godzin a sama praca nie ma większej wartości. Jeżeli do tej pory pracowałeś/aś w wielkich korpo to się odnajdziesz. Jeżeli masz doświadczenie z firm gdzie liczy się prawdziwa praca to omijaj szerokim łukiem.

TC

Firma 3 facetów z którymi trzeba się zgadzać i tyle. Ten oddział firmy Hines, nie dzieli się opiniami pracowników a inne międzynarodowe oddziały to robią - zastanawiające.

Zostaw merytoryczną opinię o Hines Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hines Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hines Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hines Polska Sp. z o.o.?

Hines Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Warszawa