Opinie o Aleksandra Maciągowska Flexistyle w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aleksandra Maciągowska Flexistyle. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aleksandra Maciągowska Flexistyle o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Maciągowska Flexistyle w Straszyn

Pisze w sprawie firmy i pracy jako specjalista ds jakości. Wiecie, jak to jest, że firma napisała, że nie wymagane jest wysyłanie cv, ale cha od kandydatów np. doświadczenia, znajomości różnych narzędzi. No to jak firma wybiera kandydatów, skoro nie wie, kto co umie i kto spełnia te wymagania? Interesują mnie zasady selekcji i czy szanse mają osoby które nie do końca spełniają wymagania.

Danuta Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się jakie w tej chwili są widełki wynagrodzenia na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta? Bo w ofercie sprzed dwóch lat podali 4 000–6 000 zł. Dużo się zmieniło? W ogóle jak atmosfera w zespole, fajnie jest? Szefostwo dba jakoś o pracowników?

Anonim Nowy wpis
@Danuta

Serio....? Chyba po komentarzach można wywnioskować że szefostwo do kitu???? Nie doceniają pracowników tylko co roku wymieniają

Po nowych ogłoszeniach na pracowników , widać że co roczna wymiana ekipy staje się tradycją w tej firmie.

Natalia
@Anonim

Aż tak duża rotacja jest? Co się dzieje z poprzednimi pracownikami? Sami odchodzą czy firma ich zwalnia? W ogłoszeniu była informacja że zespół jest niewielki - to ile tak na prawdę osób tutaj pracuje?

Anonim Nowy wpis
@Natalia

Zespół niewielki ale właścicielka co roku wymienia parę osób, nie liczy się w ogóle z ludźmi.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Aleksandra Maciągowska Flexistyle?

Oczywiście , wystarczy tylko donosić na innych i we wszystkim przytakiwać właścicielce

@Anonim

Takie co donosiły już nie pracują

@Anonim

Nie? Z powodu tego wspomnianego donoszenia czy czemu?

Gaba
@Agnieszka

Z powodu braku szacunku szefostwa oraz pracowników do kolegów/koleżanek, znam wiele osób które nie były w stanie pracować z takimi ludźmi i zostały zwolnione za bycie dobrym pracownikiem bo komuś coś się nie podobało to gadał na prawo i lewo. Nigdy nie widziałam mniej człowieczeństwa niż tam. Kiedyś ktoś odważy się zgłosić to do PIPu.

@Gaba

"Kiedyś"? Nie rozumiem w takim razie tak opóźnionej reakcji. Czemu nie czują się bezpiecznie, przecież chyba można to zrobić anonimowo?

@Agnieszka

Jeżeli komuś nie pasuje dana praca to zawsze może się zwolnić i iść do innej pracy. Ja tak zrobiłem i nie żałuję ale praca we flexistyle nie była zła.

ANONIM

ZGADZAM SIĘ W 100% Z PANIĄ

@Gaba

moim zdaniem łatwiej niż snuć teorie zakasać rękawy i pokazać co sie potrafi a nie będzie nieprzyjemności

Artur

Uważasz że ci co tu pisali plotkowali zamiast wziąć się za robotę? Chociaż jak się ktoś stara to jest to doceniane?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Aleksandra Maciągowska Flexistyle? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy Aleksandra Maciągowska Flexistyle oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

zazwyczaj odrazu oferuje umowe o prace choć nie wszystkim ponieważ część zatrudnienia wynika z potrzeb sezonowych.

Gaba

Opinie mówią same za siebie niestety miałam przyjemność poznać tą zgraną ekipe fakt że tylko przez chwile. Nic tylko uciekać każdy zasługuje na lepszą pracę gdzie liczy się człowiek

Nie warto zawracać sobie głowy pracą w tej firmie. Dziwne, że jeszcze funkcjonuje przy takim zarządzaniu.

Czy zdarzają się nadgodziny w Aleksandra Maciągowska Flexistyle?

Nie polecam pracy w tej firmie. Właścicielka nie liczy się z ludźmi. Jest niepoważna, pierw mowi że nie zmusza do nadgodzin i pracy w sobotę , ale jak tego nie robisz to już pretensje ma. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Obcina premie o ile chce i za co chce, o paski płacowe trzeba się prosić. Ekipa co 2/ 3 lata non stop wymieniana. Ogólnie najgorzej zarządzana firma w jakiej miałam "przyjemność" pracować.

@Anonim

Zgadzam się, a na rozmowie w sprawie pracy tak pięknie mydli oczy ????‍♀️ No tak wszystko super i robi dobre wrażenie ale to tyle, później czar pryska.

@Anonim

Jakieś inne ikonki się wstawiły i znaki zapytania

Helena
@Anonim

A te nadgodziny i sobota to przynajmniej są lepiej płacone niż normalne?

Artur

Ha, ha, ale żeś to określił. Czyli nadgodziny są robione jak jest robota. Często można tak dorobić? Pytam bo czytałem że premie są obcinane więc pewnie i zarobki nie najwyższe?

Wiesiu
@Artur

Tak oczywiście. Czasem starasz się stajesz na głowie czy nawet zostajesz w pracy dłużej kosztem dziecka...

Wiesiu
@Artur

Chcesz się męczyć i mieć mydlone oczy to idź tam pracować. Po krótkim czasie przekonasz się że nie warto.

@Wiesiu

Ale to płacą za te nadgodziny więcej czy nie? Bo chyba umknęła mi ta informacja w wątku

@Artur

Oczywiście że nie najwyższe, powiedziałabym ze podstawa słaba. A jak nie ma roboty to ludzi zwalnia.

Duża rotacja pracowników. Szefowa niepoważna osoba. Nigdy nie odbiera telefonu, za pośrednictwem pracowników umawia na dzień próbny, po czym po przepracowniu całego dnia po prostu urywa kontakt, takich osób jak ja jest wiele. Dodaję stale ogłoszenia o poszukiwaniu osób do pracy i scenariusz dalej ten sam. Szkoda, że nie ma na tyle odwagi aby chociaż po przepracowanym dniu podziękować za współpracę lub odebrać telefon. Dla mnie (usunięte przez administratora)

Maria

Cześć, co sądzicie o stylu zarządzania personelem kierownictwa w Flexistyle? Czy podział obowiązków jest sprawiedliwy, a współpracownicy pomocni - jaka jest Wasza opinia? Wymieńcie plusy i minusy z zatrudnienia tutaj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Maciągowska Flexistyle - Straszyn

• Jak się pracuje w Aleksandra Maciągowska Flexistyle?

Zobacz opinie na temat firmy Aleksandra Maciągowska Flexistyle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleksandra Maciągowska Flexistyle?

Aleksandra Maciągowska Flexistyle
  • Sielankowa 3