Opinie o Emha.Pl Maciej Hampel w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Emha.Pl Maciej Hampel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emha.Pl Maciej Hampel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emha.Pl Maciej Hampel w Koszalin

Czy w firmie Emha.Pl Maciej Hampel są regularne szkolenia pracownicze?

Jak długo czekaliście na odzew z Emha.Pl Maciej Hampel? Oddzwaniają zawsze?

jarybal

Zrezygnowałem z zakupu tableta i od tygodnia usiłuję się dodzwonić w sprawie zwrotu wpłaconej kwoty.. Telefon nie odpowiada.

Sylwia Nowy wpis
@jarybal

w tym wypadku wyżej ktos chyba pyta o to kiedy oddzwonili po rozmowie o prace a nie po zakupie, mam racje ?

Agnieszka Nowy wpis
@jarybal

Dokładnie to samo zrobiłam ...

Halina Nowy wpis

Pan Maciej sam handluje na allegro? Pytam się, próbuję ustalić czy to większy sklep stacjonarny, co ma pracowników a w sieci tylko sprzedaje pobocznie, czy to sklep wyłącznie w sieci?

eMHa.pl

Sprawa naciągacza z 2017 roku, dobrze pokazuje, że przez kilka lat i przez kilka tysięcy przeprowadzonych transakcji znalazł się tylko jeden cwaniaczek chcący wyłudzić pieniądze. Doskonały przykład na rzetelność firmy. Podejrzewamy, że ten sam podlinkował przedawnioną sprawę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Emha.Pl Maciej Hampel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Sko

Witam odradzam wszystkim kupna jakichkolwiek produktów od tej firmy. Zakupiłem telefon od tego właśnie Pana telefon w drugim miesiącu użytkowania zepsuł się. Na stronie była informacja o 12 miesięcznej gwarancji i w tym momencie zaczol się problem. Po napisaniu wiadomości i wielokrotnych pubach połączeń telefonicznych całkowita cisza brak jakiego kolwiek odzewu. Mój numer prawdopodobnie został zablokowany na moje wiadomości brak odzewu. Telefon o wartości 1200zl leży bezużyteczny jestem w trakcie załatwiania tej sprawy z pomocą rzecznika spraw konsumenta jeśli to nie pomoże złożę sprawę do sądu. JESZCZE RAZ ODRADZAM WSZYSTKIM JAKICHKOLWIEK ZAKUPÓW U TEGO PANA.

@Sko

sam wymyślasz czy to ktoś z innych firm podaje takie kłamstwa aby je publicznie pisać? Firma jest godna polecenia i tego typu bzdury są po prostu żenujące i kłamliwe, bo mam doświadczenie z firmą eMHa.pl i serdecznie polecam!

Czarek

@Sko Konkurencja źle wskazała adres, na którym miała znaleźć się ten wpis? To forum pracownicze a pracuje się dobrze bo firma dobra!

jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia czy kupić u pana hampela jakaś rzecz to chciałbym ostrzec wszystkich . Kupiłem telefon z którego korzystałem tylko jeden tydzień po który tel się popsuł i nie moge go zareklamować mój numer został zablokowany a na gmeil nikt nie odpisuje .

@anonymous

obrzydliwe działania konkurencji i zgłoszenie jako anonim, jest to oczywiście nieprawda, gdyż zawsze pomagamy w przypadku problemów ze sprzętem, a jeśli coś się psuje po 1 dniu to wymieniamy na fabrycznie nowe urządzenie. Poza tym nie przypominam sobie takiego zgłoszenia....mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione.

Sebastian i wielu oszukanych
@anonymous

Witam bardzo serdecznie. Dwa dni temu, oficjalnie ostrzegałem szanownego Pana Macieja H., że jeżeli nie rozliczy swojego oszustwa z moim Klientem rozpocznę działania zmierzającego do surowego ukarania jego działań i praktyk. Zgodnie z obietnicą tak też czynię. Zbieram wszystkich, którzy zostali odzukani, czują się okradzeni lub w jakikolwiek sposób ich interesy zostały naruszone.... Intensywne odpowiedzi na reklamacje i wszelką korespondencję od pokrzywdzonych ze strony firmy są podyktowane moją wymianą korespondencji z przedstawicielem firmy. Takiej i podobnej treści posty zostaną upublicznone na wszelkich portalach, gdzie opisywany jest proceder i niewłaściwe praktyki firmy. Pozostaję do Państwa nieodpłatnej pomocy. Z wyrazami szacunku Sebastian Nowicki.

@Sebastian i wielu oszukanych

Pragnę oświadczyć, że ten człowiek stosuje szantaż oraz próby wymuszeń finansowych, nie są mu obce techniki zastraszania. Sprawa rozwojowa, gdyż zgłoszona do organów ścigania za próbę wyłudzenia pieniędzy i zaszkodzeniu prowadzonej działalności gospodarczej. Wszelkie dowody w sprawie zostały zgromadzone i przekazane do właściwych organów. Wiemy również, że to człowiek/firma również handlujący sprzętem elektronicznym, wnioski są oczywiste.

Sebastian Nowicki
@eMHa.pl

Nich Pan tyle nie oświadcza, tylko zacznie oddawać ludziom pieniędze za wadliwy sprzęt, za uszkodzony sprzęt, za używany sprzedawany jako nowy. Niech Pan przestanie oszukiwać ludzi, udawać, że nie ma problemu. Napomknę tylko, że znów powołuje się Pan na informacje wyssane z palca, że jestem dla Pana konkurencją i to jest właśnie takie działanie, taka pana linia obrony. Nie prowadze nawet pokrewnej działalności. Sprzedałem router w internecie korzystając z Marketplace - w ilości 1 sztuka, bo miałem do tego prawo. A Pan i jego firemka doczeka się najbliższym czasie pozwu zbiorowego. Nawet na tym forum ma Pan jeszcze jednego pokrzywdzonego. Zasada taka sama. Sprzedać trupa i nie oddać pieniędzy, udawać, że nie ma problemu. Wszyscy winni tylko nie Pan. Dlaczego poblokował Pan mnie na FB i usunął wpisy niepochlebne dla pańskiej szemranej działalności….. Nie ja jedyny piszę o Panu i jego oszustwach - jest to zwykłe wyłudzenie, kradzież - to co pan wyprawia…. A ja do dnia dzisiejszego nie doczekałem się żadnego pozwu, żadnej sprawy, niczego…. Chciałem nawet panu ułatwić życie i podać adres korespondencyjny, ale jakoś pan nie skorzystał…. za chwilę jak ostatnim razem Pana koledzy zaczną znów wypisywać głupoty jeszcze większe niż Pan sam w swojej personie… DRAMAT

Sebastian Nowicki
@anonymous

Witam - proszę opisać swoją sytuację - robimy zgłoszenie do prokuratury na tego pana - jest więcej osób pokrzywdzonych.

@Sebastian Nowicki

Pragnę oświadczyć, że ten człowiek stosuje szantaż oraz próby wymuszeń finansowych, nie są mu obce techniki zastraszania. Sprawa rozwojowa, gdyż zgłoszona do organów ścigania za próbę wyłudzenia pieniędzy i zaszkodzeniu prowadzonej działalności gospodarczej. Wszelkie dowody w sprawie zostały zgromadzone i przekazane do właściwych organów. Wiemy również, że to człowiek/firma również handlujący sprzętem elektronicznym, od wielu tygodni stosuje techniki nękania oraz zastraszania stosując oszustwa. Sprawa w toku.

@Sebastian Nowicki

Zostaw merytoryczną opinię o Emha.Pl Maciej Hampel - Koszalin