Opinie o Usługi Budowlane Marcin Mosoń w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Budowlane Marcin Mosoń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Budowlane Marcin Mosoń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Marcin Mosoń w Nowa Sól

Krzysztof

Dobry fachowiec, ale tylko w gadce. Niezorganizowany, nieuprzejmy, niedokładny. Unikać, szkoda zdrowia i nerwów.

@Henryk

Panie Henryku z Grodźca Małego pod Głogowem,odebrał nam pan wykonane prace i zapłacił dziękując za wykonanen zlecenie a teraz wypisuje pan tak bzdury podejżewam że z zawiści i zazdrości.Niech Pan pomyśli ile Pan ma lat żeby tak wypisywać oszczerstwa na firmy.U Pana akurat na sufit poprosiłem dokument że na Pana odpowiedzialność zrobimy pogrubienie aby go wyprostować do poziomu,nie dał nam Pan takiego dokumentu więc ustaliłem z Panem że robimy linie i płaszczyzne na co są świadkowie w tej sytuacji.Pytanie Gdzie Pan Był jak murarze robili szalunki pod stropy i sufit ma Pan teraz zaniżony i wybrzuszony bo siadły szalunki,kogo to wina???Zaproponowałem Panu sufit podwieszany to się Pan obraził jak bym to ja Panu krzywo wylał stropy hahaha.Tak Panie Henryku już wiemy kto pisze te bzdury na forach na inne firmy i między innymi na nas.Nie Pozdrawiam Pana i na przyszłość proszę nie brać się za coś czego Pan nie potrafi.

Honorata

Czytam, że jest możliwość przyjęcia niedoświadczonego pracownika do przyuczenia lub na staż z urzędu (jeśli usługi są wykonywane na miejscu) Czy ktoś odbywał w firmie taki staż? I może opisać swoje doświadczenia? Warto?

Leo
@Marcin

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak długie są te delegacje? Na weekendy jest zjazd do domu czy trzeba czasem posiedzieć na miejscu dłużej? Zwykle w soboty też jest robota w takim samym czasie jak w tygodniu?

Magda

Jeżeli szukasz uczciwego i rzetelnego wykonawcy, w 100 procentach polecam Marcina. Jako wykonawca świadczący usługi na budowach jest dokładny i terminowy. Jego praca jest godna polecenia i kolejnych zleceń.

Wkurzona
@Magda

Raczej omijać szerokim ...dużo gada i tylko to potrafi dobrze. Temat przewodni to problemy rodzinne i to jak go wszyscy w konia robią ... rozgrzebał robotę i się ulotnił... obcy ludzie przychodzą po swoje sprzęty które porzucił ( wyporzyczał ) i ZWIAŁ..., że nie wspomnę o tym , ze nnue rozliczył się z pieniędzy.Kupa nerwów, poprawek których nie bardzo ktoś chciał się podjąć. Ogólnie Dramat ...OMIJAĆ !!!

Krzysztof

Rafal
@Krzysztof

Jakoś pracuje z Marcinem i jest normalnie... chyba masz problemy ze sobą człowieku...

@Krzysztof

Witam Serdecznie i zapraszam do kontaktu osobistego odnośnie problemu jaki Pan domnie ma.Nikogo nasza firma nigdy nie obraziła,nie (usunięte przez administratora) i każde zlecenie jest wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną.Aż jestem zdziwiony że tylko jedna osoba wystawiła nam taką opinie.Dlatego stwierdzam fakty że ktoś z zawiści i zemsty chce pogrążyć naszą firme.Nie jesteśmy dla nikogo wrogami ani konkurencją i zawsze wykonujemy swoje zlecenia z wymogami klienta.Widać że opinia jest zmontowana tylko i wyłącznie odnośnie jakiegoś mszczenia się.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do spotkania z nami w cztery oczy bo każdy ma odwagę pomawiać ale żeby spotkać się to odwagi brak.

@Marcin

Dodam że zawsze zapraszamy zainteresowanych klientów na nasze budowy w ramach przedstawienia naszych prac,klient może porozmawiać z inwestorami i obejżeć nasze wykonane prace.Nigdy nie mieliśmy problemów z organizacją materiałów na budowy czy nie terminowym stawieniem się na budowe,nie naciskamy aby ktoś na słe korzystał z naszych usług,nie pobieramy zaliczek pieniężnych i rozliczamy się zawsze po zakończeniu zlecenia z wystawieniem rachunku.Jeśli jest jakiś problem zapraszam odważnych do spotkania się z nami.

Dominik
@Krzysztof

Marcin jest jednym z Najlepszych fachowców jakich znam, Twój wpis raczej traktuje jako Hejt .. jest dokładny, sam byłem na budowach Marcina osobiście, konkretny człowiek, wszystko powiedziane i tak zrobione.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM:)

Martyna
@Krzysztof

Bardzo zdziwiła mnie ta opinia. Korzystałam z usług Pana Marcina i bardzo cenię sobie taki personalizm oraz zaangażowanie podczas wykonywania pracy. Widać było doświadczenie i znajomość branży, więc naprawdę ciężko mi uwierzyć w taką opinię. Osobiście bardzo polecam.

Henryk
@Martyna

Chyba się nie przyglądałaś dokładnie sprawdź kąty piony i poziom na suficie albo zapal halogeny na ścianie . Trzeba wiedzieć gdzie sprawdzać takich amatorów ale jak uważasz twoje pieniądze,,, Pozdrawiam

@Henryk

Amator to z ciebie bo widać jaką słabą masz wiedzę o odbiorach.Żaden producent nie proponuje i nie poleca odbiorów przy świetle halogenowym.Zakładacie fałszywe meile i wżucacie hejt na firme która jakością podniosła wszystkim poprzeczke.Dalej wżucajcie oszczerstwa.Trzeba być naprawdę paprokiem żeby wżucać kłamstwa na porządnych wykonawców.Aż dziwne że tak źle wykonane zlecenia a nadal mamy bardzo dużo zleceń z polecenia i bez reklamowania się.Nie Pozdrawiam

@Henryk

Dodam że odbiory robią kierownicy budów więc na dowód wszystkich odbiorów posiadam Protokoły.Uważajcie w jaki sposób hejtujecie dobrze prosperujące firmy budowlane.Jak martwicie się o prace i zlecenia to proponujemy zmiane branży na składanie długopisów.Piszcie dalej te swoje bzdury.Widać że jesteśmy dla kogoś konkurencją i ktoś prubuje nam zaszkodzić takimi wpisami,niestety tego akurat się nie boimy bo mamy zleceń na kilka lat do przodu.Klienci są zadowoleni i to jest najważniejsze.

@Henryk

Bardziej nam wyglądasz na krytyka budowlanego z kompleksami jakości który na swoich zleceniach nie daje sobie rady.Tacy ludzie nie powinni ani pracować w budownictwie ani udzielać się z kłamstwami na forach internetowych.Pisać kłamstwa jest odwaga ale żeby spotkać się to odwagi brak.Poszcie jak najwięcej i zacznijcie dodawać adresy budów bo do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednej reklamacji.Serdecznie zapraszamy i może nawet czegoś was nauczymy Szacunku przedewszystkim do innych firm.

@Henryk

A murarzy sprawdzałeś że piszesz o pionach,poziomach i kątach Amatorze?Muratora się naczytałeś czy filmów na youtubie się naoglądałeś hehehe.Człowieku wykonujemy wszystkie zlecenia zgodnie z wymogami klientów i jakoś do tej pory nie mamy reklamacji odnosnie naszych usług.Facet zwijaj się z internetu i tą swoją schizofremie pisz gdzie indziej bo nam nikt nie zaszkodzi.Widać ze kogoś boli konkurencja,jakość i zawyżona cena za usługę a co się z tym wiąże hmmm Jakość Henryk Jakość

@Henryk

Szef dał tu znać, że szuka jedynie wykwalifikowanych fachowców, ale ofert coś nie widzę. Trzeba bezpośrednio kontaktować się z Panem Marcinem chyba. Jeśli źle zakładam i te oferty gdzie się pojawiają, podpowiedzcie mi gdzie. Bardzo bym prosił:) Opłaca się w ogóle uderzyć tu o pracę, jeśli chodzi o zarobki, dostanie umowy o pracę?

Magda Nowy wpis

Wkurzona Nowy wpis
@Magda

Anka Nowy wpis

Przeczytałam w komentarzach, że firma poszukuje tylko wykwalifikowanych pracowników do pracy. To w takim razie, jakie doświadczenie trzeba mieć? Ile lat przepracowanych w zawodzie? Odpowiednie wykształcenie też trzeba mieć? Napiszcie, bo mój mąż poszukuje pracy na takim stanowisku...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Usługi Budowlane Marcin Mosoń? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Nowa Sól
Służba Cywilna
Honorata

@Honorata

Witam.Niestety ale nasze zlecenia wykonujemy na wyjeździe i niema możliwości przyjęcia na staż.Nigdy nasza firma nie przyjmowała stażystów bo szukamy tylko i wylącznie wykwalifikowanych pracowników do pracy w delegacji.Pozdrawiam Mosoń Marcin

Jacek
@Marcin

Panie Marcinie a można dowiedzieć się, jak długie są delegacje? Pracowałem 2 lata w branży i znam się na robocie. Zakwaterowanie i wyżywienie firma zapewnia, czy to już na własną rękę? Robiłem w jednej firmie, gdzie mówili, że zapewniają a później z pensji potrącali. Jak to jest tu?

@Jacek

Witam.Jeśli chodzi o pracę w delegacji to jest płacona dieta tygodniowa dla pracownika 400 zł,kwatere opłaca firma i nikt nie jest za nic obciążany,to co ma pracownik na umowie to ma wypłacane do ręki.Praca płatna na akord z metra bez jakiś tam odliczeń.To co tynkarz sobie wypracuje to tyle zarobi.Dojazd do pracy i powrót też jest w naszym obowiązku.Pozdrawiam

Leo

Artur

Pracowałem z Marcinem i wszystko było w jak największym porządku, zarówno pod kątem pracy, która była wykonywana profesjonalnie i z jak największą dokładnością, jak i atmosfery, bardzo przyjemnie sie pracowało. Wszystko zawsze było robione na czas, a jakość wykonywanej pracy była jak najlepsza, nie można było nic zarzucić. Wiele można się nauczyć pracując z takim fachowcem. Jak najbardziej polecam.

Wanda
@Artur

No to brzmi jak najbardziej w porządku, nawet chyba zachęca do skorzystania z usług. Czy zdarza się może, że młodzi chłopcy trafiają tutaj na jakiś staż / praktyki, żeby móc czegoś się douczyć?

Artur
@Wanda

Firma bardzo chętnie by przyjęła praktykantów i stażystów ale praca wykonywana jest na terenie całej Polski, a także za granicą i nie wszystkim odpowiadają wyjazdy, a praktyka wiąże się z nauką i szkołą, więc ciężko to połączyć. Jest możliwość przyjęcia młodocianego pracownika do przyuczenia lub na staż z urzędu, ale wyłącznie jeśli usługi są wykonywane na miejscu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaka wykonał Pan Marcin. Dobrze i szybko wykonana praca. Zawsze zachowany nieskazitelny porządek.

Nigdy złego słowa bym nie powiedział o firmie Marcina. Firma rzetelna i znająca się na fachu. Z czystym sumieniem polecam Marcina.

Sławek

Szkoda szczepić języka na kogoś kto potrafi tylko za ekranem kogoś oczerniać. Pan Marcin potrafi odwalić kawał dobrej roboty jesteśmy bardzo zadowoleni.( i jeśli tylko będziemy mogli będziemy go polecać) Pozdrawiamy

Darek

Dla czego ludzie piszą takie bzdury człowiek uczciwy i zna się na swojej pracy i wykonuje ja w 110% perfekcyjnie chciał bym połowy jego wiedzy i umiejętności posiadać

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Marcin Mosoń - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Marcin Mosoń?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Marcin Mosoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Marcin Mosoń?

Usługi Budowlane Marcin Mosoń
  • Os. Konstytucji 3 Maja 25A lok. 15