Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski

jerzy

Firmę Klimon wybrałem dzięki poleceniu znajomych, przyznam że zaproponowane rozwiązanie techniczne w stosunku do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania rewelacyjne , montaż wykonany szybko , sprawnie , urządzenie oryginalne , rozpakowane na miejscu , wszystkie części , kształtki, rury, przewody monter przywiózł ze sobą , sprzęt którym pracował profesjonalny, całe stanowisko pracy po zakończeniu uprzątnięte . Urządzenie pracuje niezmiennie od kilku lat , niezawodnie i uważam , że nie jest głośne . Każdemu bym polecił takiego specjalistę

@jerzy

Również dostałem kontakt z polecenia. Mogę Panu tylko pogratulować. Mnie osobiście Pan Eugeniusz zlewał ok 4 miesięcy(prawie zerowy kontakt). Mógł uczciwie powiedzieć, że nie będzie wstanie wykonać usługi a nie zwodzić mnie. Może zwyczajnie zbrakło mu odwagi.

@jerzy

"Oryginalne urządzenie" ma Pan na myśli oryginalnie zapakowany klimatyzator ?

Właśnie brakuje informacji od pracowników. Tata szuka pracy w fachu montażu takich pomp, doświadczenie ma spore ale planuje zmienić firmę i chcielibyśmy poznać jakieś konkrety. Jako człowiek po 50-tce miałby jakieś szanse na zatrudnienie? Pracownicy dostają od firmy cały niezbędny sprzęt i ubrania robocze?

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą, proszę o kontakt telefoniczny.

A co to ma związek z pracą tutaj? O ile dobrze zrozumiałem, padł tutaj zarzut (usunięte przez administratora) Tylko nie wiem na co konkretnie można by zostać oszukanym, wyjaśnisz? Wypłacają kasę w terminie czy to właśnie ten niepewny temat?

Zosia Nowy wpis
@Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski

Czy nadal można kontaktować się w sprawie pracy? Chcieliśmy z mężem poszukać coś na Waszej stronie, ale chwilowo nie działa. Generalnie mąż ma doświadczenie jako monter, więc jakie wymagania musiałby jeszcze spełnić, gdyby była szansa na zatrudnienie?

Krystian

Witam wszystkich Kontakt do Pana Eugeniusza dostałem od znajomego, w 2020 roku, który był zadowolony z montażu u siebie. Skontaktowałem się telefonicznie, umówiliśmy się na spotkanie . Na spotkaniu profesjonalna i merytoryczna rozmowa na temat pomp ciepła, bardzo duża wiedza o pompach ciepła. Zainteresowałem się jego podejściem do tematu, ponieważ było inne od wszystkich. Na spotkaniu powiedział, że ma "swój patent" i nie otrzymuje "gotowca" z salonu, tylko On sam składa. Zaplanowaliśmy termin montażu pompy na budowie. Montaż odbył się w wyznaczonym terminie, Pan Eugeniusz przyjechał bez pracownika, do pomocy miał kogoś z rodziny. Montaż i uruchomienie pompy w jeden dzień. Dodatkowo założyłem osobno podlicznik energii do pompy ciepła. Pompa działa od grudnia 2020, zużycie energii elektrycznej, grudzień 2020 - 1090 kWh temp. +33 (wygrzewanie domu), temperatura w domu w dzień/noc - 22/21, CWU 350l 55 stopni -- 2021, rok - 5313,25 kWh , rok 2022 - 4659,78 kWh, rok 2023 - 4817,63 kWh. W grudniu 2023 z mojej winy pozmieniałem ustawienia w pompie, zeszroniła się i była pokryta lodem zadzwoniłem do Pana Eugeniusza opowiedziałem o problemie. Przyjechał, ustawił prawidłowe ustawienia, poczekał czy wszystko działa. I to tyle! Pozdrawiam.

@Krystian

" Pozmieniałem ustawienia " w tych przerobionych klimatyzatorach nie mam żadnej możliwości ustawień tylko włącz wyłącz zużycie co Pan podaje jest 2 x większe od oryginalnych pomp ciepła nawet tych najtańszych .

Sporo osób pisze jako klienci i nie wiem jak odnieść się do pracy w ty, miejscu. W sieci też nie za wiele informacji, więc zostaje mi tylko forum. Na początku roku firma prosiła osoby zainteresowane pracą o kontakt telefoniczny, nadal można dzwonić i starać się o etaty?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Stasiek

Strona firmy "w przebudowie". O co tu chodzi? I bynajmniej nie pytam, jako klient, tylko, jako potencjalny pracownik. Od 2016 r. według rejestru sądowego wykonują instalacje wodno-kanalizacyjnych, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Jeśli jest tu robota dla hydraulika z 5 letnim doświadczeniem, to za jaką stawkę i na jakich warunkach, co do umowy? Jacy ludzie w firmie?

A co niby firma ma do ukrycia, że miałaby usuwać komentarze? Czemu tutaj wszyscy narzekają? Wiesz jakie warunki mają zatrudnione osoby? Tak na prawdę nie ma tu opinii od pracowników, więc może Ty napiszesz więcej informacji?

Czy w Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski pracuje się na open space?

Magdalena

Jestem zadowolona z usług, pompa działa już kilka lat, bez zarzutów. Gdy pojawiał się problem z urządzeniem zawsze został rozwiązany. Polecam firmę :)

Rozumiem, że klienci mogą być niezadowoleni z usług . Ale czy można wiedzieć coś o tym, jak się tam pracuje? Ciekawe, co pracownicy sądzą, bo ja ogólnie się niedawno w okolice przeprowadziłem i szukam nowej pracy żeby nie dojeżdżać. Jak ogólnie praca wygląda?

Opisał się Pan w nicku, jako klient. Czy był Pan tam osobiście na miejscu, gdzie właściciel wykonuje swoje prace? Pisano tutaj coś o garażu. Chcę zweryfikować tę opinię. Tak samo, jak zależy mi na informacji, czy on sam, własnoręcznie się tym zajmuje, czy może korzysta z pomocy jakiejś fachowców, zatruniając pracowników?

klient2

dokładnie to samo , świadome oszukiwanie klienta , ten przerobiony klimatyzator tylko wyje i pożera kilowaty , masakra .

Niezadowolony

Słyszałem, że składał te swoje pompy w garażu i żaden serwis nie chce się podjąć serwisowania tych pomp. Prawda czy fałsz? Bo jeżeli taki stan jest faktyczny to bardzo się cieszę że nie skorzystałem z uslugi

Albi
@Niezadowolony

To Pan słyszał więcej niż ja. Ponadto, jak się za robotą rozglądam, to może Pan wie, czy on sam działa, czy przyjmuje ludzi do pracy i na jakich warunkach? Chętnie się także dowiem, o co chodzi z tym garażem, czy jest tam wyposażony odpowiednio warsztat i maszyny?

@Albi

Osobiście unikał bym współpracy z taką firmą. Co do składaków to wiem to tylko z internetu. Jednak co do wykonywania zleceń to jest porażka. Kontakt w lutym, szybkie wybranie modelu i oczekiwanie na termin montażu. Po zerowym kontakcie w czerwcu zrezygnowałem z usługi.

@Niezadowolony

Może warto opinie z Internetu sprawdzać krzyżowo, czy i na ile są one wiarygodne? Spojrzeć krytycznym okiem, na to, co jest tam wypisywane? Na forum pomp ciepła jest przykładowo wzmianka o aktywnym udziale właściciela w zorganizowanym w maju spotkaniu, brali w nim udział m.in przedstawiciele Politechniki Białostockiej, czy Akademii Nauk, a jej przebieg był ponoć burzliwy i nie owijano w bawełnę. Kto więc w tym samym duchu, bez owijania w bawełnę, lukrowania ale i zawiści wobec firmy, napisze, jak się w niej pracuje? Jakie umiejętności są tu w cenie? I czy poziom wypłat sprawia, że może to być docelowy pracodawca, na lata?

Czy firma Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Justyna

Wiadomo już coś, co się stało? Może naprawdę coś się wydarzyło? Niestety, wypadki chodzą po ludziach.

Krystyna

Ale zaraz, czy ja dobrze zrozumiałam, że pan od marca tak po prostu czeka? O 2021 roku? To nie powinno zostać jakoś już rozwiązane przypadkiem?

@Krystyna

Oczywiście, że zostało rozwiązane. Po prawie 5 miesiącach czekania, dzwonienia słuchania obiecanek cacanek a w ostatnim miesiącu nawet nie odpowiadania na smsy oraz braku możliwości dodzwonienia się, skorzystałem z usług innej firmy. Różnica w obsłudze ogromna. Podany wstępny termin, dokładny koszt, model urządzenia. Jeżeli ktoś lubi tracić czas to może korzystać z usług tego Pana. Jedyne co jest na plus to że nie skorzystałem z jego usług(dzięki jego zaaranżowaniu). Nie wyobrażam sobie teraz czekać parę lat na serwis czy t z montaż, bo ktoś nie potrafi się przyznać i powiedzieć nie zrobię tego Panu.

Tomasz
@Justyna

Sezon grzewczy już się zaczął , a pompa nie działa do tej pory , telefon ma włączony lecz nie odbiera. Sprawę kieruje do sądu - ile można czekać

@Tomasz

No to ja ciekawa jestem kiedy u Pana to sprawne w końcu będzie. Zanim sąd jakkolwiek zareaguje pewnie parę miesięcy minie?

@Tomasz

Nie zazdroszczę Panu sytuacji. Mi udało się uniknąć takiej sytuacji, bo zwyczajnie gdybym miał czekać na montaż to pewnie bym czekał do dzisaj tak jak Pan czeka na serwis. Sądziłem, że tylko ja miałem problem ale jak widzę osoby, które mają gorzej. Ma Pan alternatywne źródło?

Wiecie co miejcie się w poważaniu :) a mnie i resztę mnie nie trzeba było nudzić :D cierpi jak na lewo się kulało ;)

@Piotr

Jakie lewo, co i kto kulał ?

Rafał
@Tomasz

Ja już jestem w trakcie przygotowywania roszczenia do sądu (pompa hałasuje ponadnormatywnie zżera 10 kw prądu, nie dogrzewa wody , chętnie się wymienię doświadczeniem. Serwis tego gościa to kryminał.

Irena

Męża interesuje podjęcie pracy w firmie na stanowisko serwisanta. Poczytałam trochę opinie w wątku od klientów i trochę się wahamy. Pracował ktoś na tym stanowisku i opowie przynajmniej o podstawach współpracy? Jak z pieniędzmi? Wypłaty terminowe? Ile można na start zarobić?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski?

Niezadowolony

Zadzwoń/napisz smsa. Ja po 7 miesiącach dzwonienia/pisania zrezygnowałem z usług. Pewnie weryfikacja na pracownika wygląda tak samo

@Niezadowolony

Ja zakupiłam pompę i zostałam na lodzie. Zero kontaktu jak i serwisu !!!!!! Odradzam Sprawa trafia na drogę sądowa

Mieczysław

Nie dziwi mnie, że są tu same opinie klientów. Żadnych ofert pracy od tej firmy nie ma w sieci, ani na jej stronie. Pytanie, czy wobec słów, które tu padają, naprawdę nie przydałby się dodatkowy pracownik z doświadczeniem w montowaniu pomp ciepła? To by oczywiście wymagało i umowy o pracę i płacenia pensji. A kto wie, jaką by firma mogła zaoferować?

Nie polecam!!! Pan Eugeniusz nie wywiązuje się z umowy, mija rok a prace nie zostały ukończone, pompa ciepła nie działa jak powinna. Kontakt zerowy, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy! Omijajcie szerokim łukiem!!!

Klient
@Tomek

U mnie identyczna sytuacja. Kotłownia nie ukończona od Lutego. Pompa nie działa prawidłowo pomimo dwóch napraw. Pracuje praktycznie bez przerwy nabijając kWh, a dom niedodgrzany. Na naprawy przyjeżdżali w nocy. Kontakt zerowy. Ani mail, ani SMS, o telefonie nawet nie wspomnę. Omijać.

Czy jest możliwość pracy w Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski na część etatu?

Krystyna

Gdyby mało płacił to pewnie nikt by nie robił? A u Pana to ilu pracowników usługę wykonywało?

Klient
@Krystyna

U mnie usługę wykonywała inna firma(2 pracowników plus właściciel firmy, który przyjechał na dobór urządzenia w przeciwieństwie do Pana Eugeniusza).Niestety z w/w nie dało się w żaden sposób dogadać a raczej dodzwonić (prawie zerowy kontakt nawet na smsy nie odpisywał) Prosiłem się prawie 4 miesiące o jakikolwiek informację, nie wspominając już o montażu. W połowie czerwca zwróciłem się do innej firmy, która wykonała mi usługę na przełomie października/listopada. Różnica tkwi w szczegółach. Właściciel już w czerwcu do mnie przyjechał ustalił warunki założenia i w ciągu tygodnia przedstawil ofertę (przypomnę Pana Eugeniusza nie widziałem nawet na oczy) oraz termin realizacji. W firmie Klimon musi być niezły (usunięte przez administratora) jeżeli nawet nie szanuje klient i ich olewa. Patrząc na komentarze nie jestem jedynym poszkodowany. Chociaż jedną rzecz pozytywną mogę o tej firmie napisać. Dzięki takiemu zachowaniu i traktowaniu mnie jako klienta, skorzystałem z usług innej firmy. W mojej ocenie bardziej profesjonalnej oraz przyjaznej klientowi z możliwością serwisu.

Niezadowolony

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o Panu Egeniuszu i jego usługach. Kontakt bardzo utrudniony, zwodził mnie 4 miesiące (nawet nie przyjechał na dobór urządzenia). Jedyne co mogę pozytywnego o tej firmie napisać: dziękuję Panu, że mnie tak skutecznie zniechęcił do inwestycji. Skorzystałem z usług innej firmy, zapłaciłem więcej ale przynajmniej dobrze zostały dobrane urządzenia. W przeciwieństwie do doboru urządzenia przez Pana.

Krystyna

No faktycznie trudno polecić kogoś z kim pogadać się nawet nie da. Ale to nawet z usługi nie zdążyłeś skorzystać czy jak?

Lepiej

Generalnie zero podejścia do klienta. Telefonu nie odbiera. Nie potrafi nawet obronić swoich racji. Pompa działa tragicznie. Taniej było by wstawić grzałkę. Serwis pogwarancyjny … proszę o tym zapomnieć. Firma totalne (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski - Więcbork

Klimon.Pl Eugeniusz Żurakowski