Telprojmont Sp. z o.o.

Sępólno krajeńskie

Telprojmont Sp. z o.o.

Opinie o Telprojmont Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Telprojmont Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

operator

pozytyw.

anonymous

OK

krajanin

ja tam pracowalem i nie narzekam. normalnie. gdybym mugl wyjezdzac dalej to pewnie dalej bym pracowal.

gruby

a dla mnie ta firma to solidnosc. polecam.

Darek
@gruby 11.02.2018 21:52

ile ci sali za wpis ?

gruby

pamiętam pijaka

Balon Pełkł

i pewnie dalej opija smutki przy tej swojej piersiuwce.

Balon 3

darek = scarab = pbyly pracownik ?

Balon 2

był kiedys taki darek co za alkohol wyleciał. smutno bylo potem bez niego

Balon

pracuje od 12 lat i nie zauwazylem

Darek

nie dajcie się omamić słówkami to naciągacze i kombinują jak cie w balona zrobić

Byly pracownik

Porażka brygadzista zatrudnił synka który zarabia więcej od kierowcy i starych pracowników, który ma zero pojęcia o pracy.

Byly pracownik

Porazka zarobki polskie a robisz w niemczech na pol etatu warunki mieszkalne bez komentarza

scarab

zdecydowanie ODRADZAM !

Bolek

Widze ze cala prawde ktora napisalem predzej o tej firmie usunieto ktos sie obawia ze ludzie przeczytaja prawde i nie beda chcieli napedzac im pieniedzy na konta . Ludzie omijajcie ta firme dużym łukiem.

Tomi

Panowie jakies konkrety bo chce tam isc zarobki i jak sie pracuje tam

Bolek
@Tomi 15.09.2017 08:50

3500zl w tym 2000zl za niemiecki urlop czyli 4 tyg za 1500 zl na reke

Zbyszek

Nie polecam wogole tej firmy. Pan Prezes( usunięte przez administratora ).. na rozmowie rekrutacyjnej objecuje złote góry. Pozniej wychodzi inaczej .( usunięte przez administratora ). Odradzam i jeszcze raz Odradzam ta firme

wtajemniczony

nie będę wchodził w szczegóły , ale niestety opinie pracy o firmie Telprojmont ( moja + co najmniej 10-12 innych ) są tylko negatywne

rewtajemniczony

coś w tym jest skoro od 2012 roku nie ma tu żadnych postów....hehe..gdyby były dobre, czy pół na pół , to na pewno nie zostałyby wykasowane na "kogoś" życzenie....

kempus

mam zamiar złożyć cv do firmy TELPROJMONT Sempulno czy to dobra firma? Dziękuje za wiadomość z góry.

kanapka
@kempus 19.04.2012 15:02

i co kolego złożyłes to cv dostałes sie

Zostaw opinię o Telprojmont Sp. z o.o. - Sępólno krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telprojmont Sp. z o.o.