Opinie o Telprojmont Sp. z o.o. w Sępólno krajeńskie

counter
4 6 45 5 1
bocio

firma spoko jest. kasa tez spoko. nie ma co narzekac, bo robic wszedzie trzeba.

Dan

Chciąłbym się dowiedzieć ile zarabiają operatorzy koparek dziękuję

@Dan

... poczytaj forum kolego wszystko napisane jest, rada ode mnie nie polecam Ci tu pracy,chyba że desperat jesteś haha jakiś i nie masz wyjścia, ale wyjście zawsze jest.

Zofia Nowy wpis
@B@T3K

A dlaczego konkretnie nie polecasz? Chodzi o wysokość wynagrodzenia czy masz jeszcze jakieś inne zastrzeżenia odnośnie zatrudnienia w Telprojmoncie?

Klaudiusz Nowy wpis

Macie zapewnione maseczki ?

bocio

firma spoko jest. kasa tez spoko. nie ma co narzekac, bo robic wszedzie trzeba.

@bocio

Ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Telprojmont, jednak chciałbym dowiedzieć się nieco więcej na temat tego miejsca pracy. Mógłbyś napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia oraz opisać podstawowe aspekty pracy, które wpływają na Twoje zadowolenie z pracy w tej firmie? Proszę o bardziej szczegółową wypowiedź.

Waldek
@bocio

Spoko kasa, czyli konkretnie ile? Nie owijaj w bawełnę, tylko daj cynk, czy warto tu iść do pracy.

@Waldek

zalerzy na jakim stanowisku, ale generalnie w przedziale 5,5-7,5 tys. na reke na wyjazdach zagranicznych i wszystko oplacone w sensie noclegi, transport. przewiertowcy to podobno jeszcze lepiej zarabiaja.

@bocio

Masz może wiedzę, ile trwają wyjazdy zagraniczne za pośrednictwem firmy Telprojmont? Firma poszukuje tylko i wyłącznie fachowców w swojej dziedzinie, czy może również osoby bez doświadczenia mogą ubiegać się o zatrudnienie, aby móc doszkalać się pod okiem bardziej doświadczonych osób? Zachęcam do odpowiedzi, jak to wygląda.

Waldek
@bocio

Dzięki za odpowiedz. Kasa ładna. Miałeś rację.

@bocio

przeczytałem niektóre posty i śmiać mi się chce buuehehehe, serio ? naprawdę ? bocio hm, nie żebym miał coś do CB ale Ty to chyba jesteś po podstawówce/gimnazjum wiesz.Chociaż z drugiej strony mam wrażenie że może jesteś nie pełno sprytny jakiś co?Człowieku trochę logiki co to za zarobki 5,5-7,5 tyś pln na zagranicznym wyjeździe.Znaczenia też nie ma że wszystko opłacone jak napisałeś, bo to w zapchlonym interesie pracodawcy jest to ci zapewnić.Zarobki także znacznie na niższym poziomie.Uważam że pracodawca nie jest do końca w porządku co do wynagrodzenia swoich pracowników. GOWORK informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję, jestem także świadomy tego co napisałem.

Jolanta
@B@T3K

Odnosisz się do zarobków, ale może są też inne kwestie, z których Twoi poprzednicy są zadowoleni, jeśli chodzi o pracę w Telprojmont. Ciekawi mnie natomiast, czy pracowałeś lub pracujesz w tej firmie, bo z Twoich wypowiedzi wynika, że niekoniecznie.

@Jolanta

a ch uuu i ci do tego tępa p!zd0, zajmij się pisaniem kolejnych postów za które ci płacą ebana życiowa nieudaczniczko

batrzyk Nowy wpis
@B@T3K

No i widać kto za klawiaturą siedzi.. Zycie cie boli B@T3K?? Swoją agesją w stosunku do Joalnta pokazałeś jedynie ze twoje komentarze sa ch uuuu wlasnie warte. Pod wzgledem kultury wypowiedzi i pod wzgledem jej tresci. Zenada! Pracowalem w Telprojmont przez 11 lat. Polecam firmę.

Ania Nowy wpis

Nie robią tam kursów na operatorów koparek?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Maciek

@B@T3K serio tam jest tak zle?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy można w Telprojmont Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

monterro

Robota dobra. Fakt, że trzeba pracować w delegacji, ale teraz znaleźć coś w budownictwie na miejscu jest bardzo ciężko. Jeśli chodzi o kasę to da się tu dobrze zarobić i zawsze jest w terminie.

lokalny

Stabilnie i wesolo. Pozdrawiam.

@lokalny

Mam rozumieć, że praca w firmie Telprojmont jest stabilna? Nie zdarzają się sytuacje, że pracownik zostaje zwolniony z dnia na dzień? Myślę, że to ważne dla osób, które cenią sobie spokojne i pewne zatrudnienie. Chciałbym, abyś napisał coś o zarobkach, na jakie można liczyć, będąc zatrudnionym w tej firmie. Są według Ciebie zadowalające? Wyraź swoją opinię na ten temat.

Szymon

@anonymous, Twój komentarz na temat pracy w firmie Telprojmont jest bardzo ogólny, mógłbyś w sposób szczegółowy uzasadnić swoje aspekty, które przedstawiłeś w komentarzu? Wspominasz o umowach na pół etatu, czy również godziny pracy odpowiadają umowie jaką otrzymuje pracownik? Wyraź swój komentarz w sposób bardziej szczegółowy.

anonymous

Jeden wielki walek umowy na pol etatu zarobki slabe chyba ze kierownik cie lubi to zarobisz brygadzista bez komentarza zero organizacji

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Telprojmont Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

operator

pozytyw.

anonymous

OK

krajanin

ja tam pracowalem i nie narzekam. normalnie. gdybym mugl wyjezdzac dalej to pewnie dalej bym pracowal.

gruby

a dla mnie ta firma to solidnosc. polecam.

Darek
@gruby

ile ci sali za wpis ?

gruby

pamiętam pijaka

Balon Pełkł

i pewnie dalej opija smutki przy tej swojej piersiuwce.

Balon 3

darek = scarab = pbyly pracownik ?

Balon 2

był kiedys taki darek co za alkohol wyleciał. smutno bylo potem bez niego

Balon

pracuje od 12 lat i nie zauwazylem

Zostaw merytoryczną opinię o Telprojmont Sp. z o.o. - Sępólno krajeńskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad