Opinie o Czesław Wenta Firma Auto-Went w Sierakowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Czesław Wenta Firma Auto-Went. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Czesław Wenta Firma Auto-Went o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czesław Wenta Firma Auto-Went w Sierakowice

Jak wygląda ścieżka kariery w Czesław Wenta Firma Auto-Went? Czy trudno jest zdobyć awans?

Klient Nowy wpis

Niech nigdy nikt nie zostawia tam auta, u mnie była naprawa z OC po stłuczce, totalna porażka, dzieci w przedszkolu zrobiłyby lepiej, takich (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałem, nawet gdyby dopłacali klientom do swoich pseudo napraw, to nie dajcie się nabrać, omijać to miejsce szerokim łukiem!!!!!

Magdalena Nowy wpis

jeden z zadowolonych klientów widzę, że sugerował możliwość składania reklamacji tutaj. Czyli normalnie bez problemu przyjmują taki wariant? wiadomo jak wtedy cała obsługa wygląda i ile osób w niej uczestniczy? Prócz właściciela pracuje tu teraz ktoś jeszcze? Widzę ofertę na przedstawiciela handlowego i się właśnie zastanawiam :P

Eugeniusz Nowy wpis

Twoja opinia jest pozbawiona konkretów (dlaczego uważasz, że właściciel warsztatu jest "nieprzyjemny"?) O jakie "fochy" chodzi? I końcówka wypowiedzi jest niezrozumiałym bełkotem. Poza tym - stawianie komuś zarzutu o udzielanie się w życiu parafii dowodzi niskiej kultury osobistej krytykującego. Krytykowanie czyichś poglądów, bez udowodnienia swoich racji, to rodzaj dyskryminacji.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Czesław Wenta Firma Auto-Went? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Eugeniusz

Ja wielokrotnie miałem do czynienia z warsztatem Pana Czesława Wenty. Kilkakrotnie naprawiał mój samochód (prace blacharsko-lakiernicze). Uważam, że jakość dokonywanych tam napraw nie budzi zastrzeżeń. Właściciel warsztatu jest grzeczny i sympatyczny w kontaktach z klientami.

Xxy

Nie polecam tego warsztatu jakiś czas temu naprawiali mój samochód i przy malował go po miesiącu wyglądam jak biedronka

Eugeniusz
@Xxy

A zwróciłeś się do warsztatu z reklamacją?

Zostaw merytoryczną opinię o Czesław Wenta Firma Auto-Went - Sierakowice

• Jak się pracuje w Czesław Wenta Firma Auto-Went?

Zobacz opinie na temat firmy Czesław Wenta Firma Auto-Went tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czesław Wenta Firma Auto-Went?

Czesław Wenta Firma Auto-Went
  • Lęborska 45