Opinie o Sufity Akustyczne Sławomir Kośka w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sufity Akustyczne Sławomir Kośka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sufity Akustyczne Sławomir Kośka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sufity Akustyczne Sławomir Kośka w Płock

Dominik Nowy wpis

Niestety ale firma zawiesiła swoją działalność od 1 września 2019 roku

Rampampam Nowy wpis

Oszust zdaleka od niego

Piter Nowy wpis

(usunięte przez administratora),powinna prokuratura nim sie zająć

PAN RABARBAR Nowy wpis

OSZUST

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sufity Akustyczne Sławomir Kośka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Oszustwo i krętactwa z właściciela strony to podstawa tej firmy zaczynająC od właściciela który oszukuje ludzi na pieniądze wszystko co ludzie onim piszą to prawda wiem to doświadczenie poza tym znalazłem już 10 świadków którzy i niego pracowali i też potwierdzają ze to oszust i złodziei nie płaci ludziom unikanie tej osoby bo to kretacz były prcownik nierozliczony jak większość jego pracowników zatrudnionych na czarno

Drogi panie krętaczy nierozliczasz się do końca dajesz tylko zaliczki potem kombinujeaż jak tylko się da żeby nie zapłacić ludziom za ich pracę poza tym niemasz swoich ludzi tylko z łapanki jedyni co u Ciebie złodzieju pracują to Ci którym niewyplaciles do końca lub jacyś nowi i jeszcze się niepoznali na twoich oszustwach poza tym zatrudnienia pan na czarno

Robert

Potwierdzam powyższe opinie. Brak zapłaty za wykonane usługi. Odradzam współpracę.

Robert

Potwierdzam powyższe. Brak zapłaty za wykonaną pracę. Nie należy podejmować współpracy.

×××

Ostrzegam przed tym pracodawcą zatrudnia ludzi na czarno obiecuje wysokie zarobki A potem jest problem z wyplaceniem wynagrodzenia. Płaci śmieszne zaliczki żeby tylko zatrzymać pracownika i zwodzi wymowkami że wkocu wypłaci A suma robi się coraz większa. Po zakończeniu współpracy nie ma co liczyć na otrzymanie zarobionych pieniędzy. Okrada i oszukuje uczciwych ludzi. Ostrzegam i proszę uważać na tą firmę

Sławomir
@×××

Pani Pomocna budownictwo to specyficzna dziedzina przede wszystkim żeby otrzymać wynagrodzenie trzeba prawidłowo wykonać swoją pracę którą ktoś musi odebrać i za nią zapłacić a wykonawca powinien wiedzieć co robi a przede wszystkim wiedzieć co to jest pion i poziom a niestety Pani mąż tego nie wie psuje materiał nie umiejących wykonać podstawowych zadań Chcilbym poinformować Panią że mam podwykonawców którzy współpracują ze mną od początku mojej działalności tylko w przeciwieństwie do Pani męża znają się na swoim fachu ponadto informuje Panią ze bezpodstawne oczernianie jest w polsce karane dlatego poprosilem mojego prawnika aby wystąpil z oficjalnym pismem o udostępnienie Pani danych

Oszukany przez kosko

Omijajcie z daleka oszust i zlodziej praca tylko na czarno i tylko zaliczki o wyplacie zapomnijcie

Zostaw merytoryczną opinię o Sufity Akustyczne Sławomir Kośka - Płock

Sufity Akustyczne Sławomir Kośka