Opinie o Emjotprojekt Marcin Jóźwiak w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emjotprojekt Marcin Jóźwiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emjotprojekt Marcin Jóźwiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emjotprojekt Marcin Jóźwiak w Płock

Niezadowolony1 Nowy wpis

Kontakt telefoniczny jak i mailowy z Panem Marcinem jest praktycznie zerowy. Przed realizacją kontakt wzorowy. Po realizacji kontakt zerowy. Nie polecam.

Browarna Nowy wpis

Panie Marcinie, jak pan znajdzie troszeczkę czasu, to proszę dokończmy sapraę, wie pan jaką. Pozdrawiam

Urszula Nowy wpis
@Browarna

Ciężko się z szefem skontaktować że tutaj piszesz?

Aneta Nowy wpis

Jak pracujecie w weekendy i święta ?

gość

Potwierdzam opinię kuba04059 - odradzam współpracę Nie można skontaktować się z tym człowiekiem miesiącami.

Joanna
@gość

Od roku nie mogę doczekać się projektu a wszystko co zostało napisane przez kuba04059 i gościa to prawda . Nie wiem jak ten człowiek funkcjonuje i skąd ma na rachunki. Telefonów nie odbiera, na wiadomości nie odpisuje zastany w pracy obiecuje a potem i tak nic się nie zmienia. Mam już serdecznie dość!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emjotprojekt Marcin Jóźwiak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kuba04059

Firma nierzetelna, Pan Marcin jest osobą niepoważną, bierze zlecenie i obiecuje załatwienie sprawy po czym przez kolejne miesiące nie można się z nim skontaktować, ponieważ nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Na szczęście w dobie Internetu takie zachowania nie zostaną anonimowe i każdy może wyrazić swoją opinię żeby kolejne osoby mogły wiedzieć, które firmy omijać. Nie polecam w żadnym wypadku. Gratuluję Panie Marcinie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Emjotprojekt Marcin Jóźwiak - Płock

Emjotprojekt Marcin Jóźwiak