Opinie o Andrzej Pęsik Usługi Transportowe w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Andrzej Pęsik Usługi Transportowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Pęsik Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Pęsik Usługi Transportowe w Elbląg

Adam Nowy wpis

Firma nadal funkcjonuje? Widziałem sporo wpisów na temat wpłaconych zaliczek a niewykonanie usługi. Kasa została zwrócona czy nadal są z tym problemy?

Ja Nowy wpis
@Adam

Pan siedzi, konto i nr na słupa Recydywa… Patus gołodupiec

Klient Nowy wpis
@Adam

Stracone pieniądze

Albert

Dostaliśmy godzinę temu zwrot zaliczki 5000 płn . Nie chcemy dłużej czekać na zamówiony samochód

Ks
@Albert

Szkoda, że firma Pęsik nie wszystkim oddaje zaliczki.

Hj
@Albert

Kłamiesz (usunięte przez administratora)

Lok
@Albert

Szczerze wątpię. Ktoś sobie sam wystawia komentarze żeby reszcie oczy zamydlic

Dorota
@Lok

@Lok Tego nie wiemy, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Forum Gowork.pl jest miejscem, gdzie dzielimy się swoimi wrażeniami na temat warunków zatrudnienia w Andrzej Pęsik Usługi Transportowe. Czy wiecie coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

K
@Dorota

Tak, policja prowadzi szczegółowa rekrutacje

Gabi Nowy wpis
@K

Witam Ktoś ma jakieś szczegóły nowe w sprawie ?

Lok

Zaliczka 12 tys poszła się.... sprawa zgłoszona na policji to kazali jechać osobiście albo zgłosić do prokuratury. Minęły już chyba 2 miesiące i cisza

Czy coś u kogoś ruszyło w sprawie oszustwa ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Andrzej Pęsik Usługi Transportowe? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Łukasz

Czy ktoś z Państwa był osobiście pod wskazanym adresem : Dojazdowa 18 w Elblągu ? Czy to tylko pic na wodę .

@Łukasz

Ja byłem Wyślę zdjęcie mms, proszę o SMS na nr (usunięte przez administratora)

R
@Łukasz

Proszę sprawę zgłosić na policję nie czekać. Dotarłem do Pana który mieszka w Elblągu i nazywa si(usunięte przez administratora) nie wie o co chodzi.

BM
@R

Ja też zgłosiłem sprawę na policję. Czekam na jakieś informacje.

Witam Czy jest tu ktoś jeszcze kto ma dowody faktur przelanych na Pana Andrzeja ?

tak mam ten sam problem ,

@ja

Można prosić o kontakt ?

BM

Witam, Zamierzam zgłosić sprawę na policję. Mam wystawioną pro-formę oraz potwierdzenie przelewu. Od 2-ch tyg. bez odzewu. Jest wogóle jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy?

@BM

Nie

Lolo
@BM

Ja już zgłosiłem sprawę na policje

Witam Czy dostał już ktoś z państwa jakaś odpowiedz z policji zgłosił sprawę tak jak ja i czeka ...

Łukasz

Witam , czy ktoś już wpłacił oprócz mnie zaliczkę na brązową skodę octavia za 24900 zł ?

@Łukasz

On brał jedna zaliczkę na jedno auto

Ma pan fakturę na przelew ? Sprawa zgłoszona na policję

paula

czy ten pan faktycznie komukolwiek sprowadził samochód? Czy tylko bierze zaliczki i wkrótce zniknie??? czy jest ktoś kto może coś więcej napisać o działalności tego Pana?

@paula

W naszym wypadku wziął zaliczkę 12 tys i cisza. Nie odbiera telefonu. Ma go wył. I nie oddzwania

Paula
@Kris

Czy w dalszym ciągu właściciel nie skontaktował się z Panem? Zgłosiliście sprawę na policję? Czy pieniądze wpłacaliście na podstawie faktury proforma? Czy dane na fakturze były takie same jak nazwa firmy, która jest tutaj podana?

Gospodarstwo Rolne Mobierzyn
@paula

Ja byłem u nich w biurze na Dojazdowej ale to parę miesięcy temu. Sprowadzali mi maszynę na zamówienie tyle że sam znalazłem sprzęt a oni tylko negocjowali cenę i organizowali transport. Wtedy też wpłata wyszła ok 30% jak by przeliczyć

Gs
@Paula

Faktura proforma. Kontakt tylko sms. Na telefony nie odpowiada.

Kamil

Sprawa zgloszona, zgłosiła jeszcze tylko jedna osoba- na co czekacie?

Kamil

A ja zgłaszam dziś sprawę na policję. Po wpłaceniu zaliczki zorientowałem się, ze pan kłamie- auto stało niby w Belgii, tablice włoskie a na nawigacji szwecja... Zaliczki nie można było cofnąć, kontakt tylko smsowy, przeciąganie terminu. Sam sobie wystawia komentarze, różne konta bankowe, jedno założone w Krakowie inne w Katowicach... Nie ma co czekać

Arturo
@Kamil

Mam ten sam problem z tym panem prosił bym o kontakt (usunięte przez administratora)

Lolo
@Kamil

Mnie i mojego brata też (usunięte przez administratora) wziął zaliczkę w wysokości 6000 zł za rzekome sprowadzenie ciągnika z Wielkiej Brytanii, telefony po wyłączone i zero kontaktu i teraz pytanie za 100 punktów co robimy proszę państwa?

@Lolo

Policja i wiara w skuteczność prawa...

Wiesław

Odebrany wczoraj opel od pana (usunięte przez administratora)i rodzina zadowolona Od nas pozytyw!

Mariola

My jesteśmy z Elbląga i znamy tego pana. Ma z tego co wiemy firmę transportową Więcej nie potrafimy pomóc

Zbigniew

Na środę mamy samochód do odbioru. Czekamy 4 tygodnie Dokumenty juz mamy i fakturę, wiec wszystko jest zgodnie z przepisami i umową

Wojciech

Wczoraj otrzymaliśmy zwrot zaliczki . 40 dni czekamy a samochodu nie ma. Podobno problem z papierami. Nie wiemy Ważne ze kasę oddali

@Wojciech

Ciekawe

Olgierd

Dojechaliśmy aż 600km do firmy i odebrałam zaliczkowane bmw Wszystko zgodne z ustaleniami To nie często się zdarza a trochę już w życiu samochodów kupilem Polecamy

@Olgierd

Najpierw podpisuje się Pan Olgierd i pisze w imieniu Andrzeja a później wystawia sam sobie komentarz że niby dojechał po zaliczone auto. Kłamstwo !

Maciek

Przypadkiem trafiliśmy na firmę. Dwa samochody kupione. Zero problemów Nie wiem jak inni ale my polecamy pana (usunięte przez administratora)

Cwaniak

Witam, Z mojego doświadczenia to oszust wystawia lipne ogłoszenia i bazuje na ludzkiej naiwności na wpłacanie zaliczek. Na otomoto wystawia ogłoszenia jako osoba prywatna a podaje się za firmę.

Anaaa
@Cwaniak

Mamy zamiar kupić auto u tego Pana, czy mam rozumieć że po wpłacie zaliczki nie otrzymał Pan auta?

Mietek
@Cwaniak

Czy wpłacił pan zaliczkę i firma się nie wywiązała? Byliśmy u tego pana w firmie w Elblągu wpłacić zaliczkę i teraz po pana wpisie się zastanawiamy. .. Na placu było z 20 samochodów, no wyglądało ze niby firma działa. ..

Anaaa
@Mietek

A jaka informacje otrzymaliście jeżeli mogę zapytać? czy w razie rezygnacji z zakupu, zaliczka jest zwracana? Mój tel 787250284

Olgierd
@Cwaniak

Zapraszam pana do mnie do firmy ! Zamiast pisać kłamliwe brednie ,sprawdź plotki jakie sam człowieku wymyślasz Pewnie samochody ci nie schodzą i chcesz ocenić konkurencję Moje imię znasz Andrzej , a ty ??? Przedstawia się i podpisze to co piszesz swoimi danymi tchurzu!!!

Potwierdzam ze znamy firmę ,bo faktycznie coś sprowadzają, maszyny samochody ale jak z kąd..czy biorą zaliczki.czy są uczciwi.. nie wiemy..

Waldemar

Po miesiącu i nerwach pan Andrzej dostarczył nam samochód. Audi faktycznie zadbana ,ale nie było koła zapasowego. Dziwne

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Pęsik Usługi Transportowe - Elbląg

Andrzej Pęsik Usługi Transportowe
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dojazdowa 18 lok. 2
    82-300 Elbląg