Opinie o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski w Warszawa

counter
Agata Nowy wpis

Cześć, może są tutaj osoby, które pracują w rejestracji w tym gabinecie? Chciałabym się upewnić, czy aktualnie nikogo nie szukają, chociaż nie widziałam żadnych ofert pracy. A jeśli tak, to jakie dokładnie mają wymagania, czy trzeba mieć duże doświadczenie. Dajcie znać, będę wdzięczna.

Adrianna Nowy wpis

Nie poszukują nikogo do rejestracji?

Annab

Zgadzam sie w pelni z negatywnymi opiniami. Ta lekarka ma pacjentki za nic. Traktuje z gory . krzyczala do mnie czy rozumiem co sie do mnie mowi bo zachowuje sie jak niemota... Jest niemila czasem bardzo. Raz mowi do mnie na Ty a jestem dojrzala kobieta. Mysle ze jest mocno niezrownowazona i taka lekarka nie powinna pracowac z chorymi ludzmi. Zero kultury zero klasy przynosi wstyd dla milych dobrych kolegow po fachu.

Al Nowy wpis
Klient
@Annab

Dzisiaj byłam u tej Pani. Nakrzyczała na wstępie, żebym jej dała badania. Skąd mam je wziąć, skoro przyszłam właśnie na kontrolną cytologię. Nie zapytała o nic, nic ja nie interesowało, zleciła, jak to nazwała, „ lek”. Zapytałam jaki to lek, odpowiedź brzmiała: „ sprawdzi sobie pani w ulotce”. Żadnego wywiadu wcześniej. Wypomniała mi, ze jestem nie najmłodsza i nie mam 36 lat, wiec lek mam wziąć. Usłyszałam jedynie, ze ona musi mi wydrukować mi receptę, a ja tu jej przeszkadzam jakimiś pytaniami i ze ma dużo pacjentów! Przeczytała w domu ulotkę- mnóstwo przeciwskazan... Wyprowadziła mnie z równowagi na cały dzień. Ta kobieta nie powinna pracować z ludźmi i skończyć z praktyka lekarską.

Tymek Nowy wpis

Może jest ktoś na forum mający informacje czy firma zatrudnia pracowników czy to jedynie działalność jednoosobowa?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grazy
 Rekomendacja

Dzis byłam u pani dr Ciesielskiej-Goren.Krzyczala na mnie że chyba jestem głucha, nie pozwoliła sobie zadać żadnego pytania.Nie zbadała mnie, nie zrobiła cytologii mimo że w tym celu przyszłam.Zlekcewazyla moja chorobę nowotworową (2013 rok diagnoza raka piersi).Pierwszy raz byłam u ginekologa który nie dotknął mnie nawet palcem.Stanowczo odradzam wizyty u tej pani.

Nicole

Lekarz bez empatii, profesjonalizmu i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Skazala mloda dziewczyne na smierc bez zadnych skrupulow. Przez takich lekarzy, trzeba wyjezdzac z tego kraju. Nie polecam w zadnym wypadku. Trzymac sie jak najdalej jak to mozliwe, chyba, ze ktos chce sobie popsuc zdrowie.

Czy jesteś zadowolony z pracy w przedsiębiorstwie Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad