Opinie o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski w Warszawa

Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski
counter
Agata Nowy wpis

Cześć, może są tutaj osoby, które pracują w rejestracji w tym gabinecie? Chciałabym się upewnić, czy aktualnie nikogo nie szukają, chociaż nie widziałam żadnych ofert pracy. A jeśli tak, to jakie dokładnie mają wymagania, czy trzeba mieć duże doświadczenie. Dajcie znać, będę wdzięczna.

Adrianna Nowy wpis

Nie poszukują nikogo do rejestracji?

Annab
Pracownik

Zgadzam sie w pelni z negatywnymi opiniami. Ta lekarka ma pacjentki za nic. Traktuje z gory . krzyczala do mnie czy rozumiem co sie do mnie mowi bo zachowuje sie jak niemota... Jest niemila czasem bardzo. Raz mowi do mnie na Ty a jestem dojrzala kobieta. Mysle ze jest mocno niezrownowazona i taka lekarka nie powinna pracowac z chorymi ludzmi. Zero kultury zero klasy przynosi wstyd dla milych dobrych kolegow po fachu.

Al Nowy wpis
Klient
@Annab

Dzisiaj byłam u tej Pani. Nakrzyczała na wstępie, żebym jej dała badania. Skąd mam je wziąć, skoro przyszłam właśnie na kontrolną cytologię. Nie zapytała o nic, nic ja nie interesowało, zleciła, jak to nazwała, „ lek”. Zapytałam jaki to lek, odpowiedź brzmiała: „ sprawdzi sobie pani w ulotce”. Żadnego wywiadu wcześniej. Wypomniała mi, ze jestem nie najmłodsza i nie mam 36 lat, wiec lek mam wziąć. Usłyszałam jedynie, ze ona musi mi wydrukować mi receptę, a ja tu jej przeszkadzam jakimiś pytaniami i ze ma dużo pacjentów! Przeczytała w domu ulotkę- mnóstwo przeciwskazan... Wyprowadziła mnie z równowagi na cały dzień. Ta kobieta nie powinna pracować z ludźmi i skończyć z praktyka lekarską.

Tymek Nowy wpis

Może jest ktoś na forum mający informacje czy firma zatrudnia pracowników czy to jedynie działalność jednoosobowa?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Grazy
 Rekomendacja

Dzis byłam u pani dr Ciesielskiej-Goren.Krzyczala na mnie że chyba jestem głucha, nie pozwoliła sobie zadać żadnego pytania.Nie zbadała mnie, nie zrobiła cytologii mimo że w tym celu przyszłam.Zlekcewazyla moja chorobę nowotworową (2013 rok diagnoza raka piersi).Pierwszy raz byłam u ginekologa który nie dotknął mnie nawet palcem.Stanowczo odradzam wizyty u tej pani.

Nicole

Lekarz bez empatii, profesjonalizmu i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Skazala mloda dziewczyne na smierc bez zadnych skrupulow. Przez takich lekarzy, trzeba wyjezdzac z tego kraju. Nie polecam w zadnym wypadku. Trzymac sie jak najdalej jak to mozliwe, chyba, ze ktos chce sobie popsuc zdrowie.

Administrator

Czy jesteś zadowolony z pracy w przedsiębiorstwie Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Aleja Niepodległości 46/50A lok. 2
  02-626 Warszawa
 • NIP: 8241301977 REGON: 012313356
Danuta Ciesielska-Goreń Gabinet Lekarski