Opinie o Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski w Gorczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski w Gorczyn

DAWID Nowy wpis

Przed zakupem Pan sprzedawca zastrzegał wymianę oleju wraz z filtrami, rozrządu, filtra powietrza, chłodnicy od klimatyzacji, świec oraz malował zderzak. Po zakupie okazało się że nic z tych rzeczy nie było wymienione, mało tego rozpie... uszkodzone były jeszcze cewki zapłonowe wraz ze świecami, które były aż brązowe, klocki i hamulcowe plus tarcze, uszkodzona obudowa filtra powietrza, korek wlewu paliwa wymieniony bez możliwości otworzenia. Po zakupie auta trzeba było włożyć 4 koła żeby wgl nim jeździć. Co do rozrządu miał być wymieniony, Pan sprzedawca po zakupie przyznał się że wymienił tylko pasek bez rolek, olej był przelany chyba z jakiegoś innego samochodu bo był czarny nie wspominając o filtrach, chłodnica klimatyzacji nadal była nieszczelna. Co do dokumentacji Pan powiedział, iż posiada cała dokumentację oraz drugi kluczyk co finalnie okazało się kłamstwem przez duże K. Wisienka na torcie dołożył od siebie koło zapasowe, które było całkiem łyse i nie należało do tego modelu samochodu. Szczerze nie polecam w kulturalnych słowach (usunięte przez administratora).

Krzysztof F Nowy wpis

Witam kupiłem swoje auto w tym komisie i jestem bardzo zadowolony. Stan auta taki jak w opisie i dlatego też ciężko było zbić cenę gdyż nie było się do czego doczepić. Jednak udało mi się kupić w cenie jaka mnie satysfakcjonowała. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam zakup auta w tym komisie. Pozdrawiam

Zosia

Dzień dobry, kupując auto w tym komisie, proszę sprawdzać dobrze ceny aut. Pan wprowadza klientów w błąd. Nie polecam

Tomson Nowy wpis
@Zosia

Jeżeli czuje się pan poszkodowana przez firmę Pana Niewiadomskiego proszę o kontakt 570 875 746

Bartek

Czy nie jest podejrzane że te pozytywne opinie są wystawione o tej samej godzinie i tego samego dnia .Czyżby właściciel sam sobie je napisał?.Byłem oglądać corsę D .nie polecam

A
@Bartek

Moja mama kupiła u tego pana Samochód pojechała nim na przegląd i stwierdzili że pod plastikami jest pełno rudej której wcześniej nie było aż tak widać. Olej był tak czarny jak by Niemiec nie zmieniał go z 30 tys. Suma suma samochód kupiony okej hamulce tarczę całe podwozie zakonserwowane. I mama miała wypadek po 2 miesiącach tym samochodem. Okazało się przy wypadku że tył miał cały wymieniany bo nie było miejsca na hak żeby wkręcić i na lawetę wciągnąć. Do czego zamierzam jest dużo mankamentów ukrytych ale jak u kazdego sprzedawcy prawdy się nie dowiemy i czy trafimy na dobry czy zły samochód to jest loteria.

@A

Uważam że w takiej sytuacji to była wada ukryta samochodu i należy podciągnąć sprzedawcę do odpowiedzialności .Oczywiście wielu jest oszustów jak i wielu dobrych handlarzy ,którzy nie sprzedają złomów,dlatego trzeba ludzi ostrzegać ,żeby wiedzieli ,że takie miejsca i takich ludzi się omija

@Bartek

@Bartek Kupując samochód używany zawsze może być coś nie tak, bynajmniej ja tak uważam. Mnie natomiast ciekawi, jakim pracodawcą jest Auto-Handel? Dobre warunki oferuje?

@Izabela

Musisz sama się przekonać bo na to pytanie ci nie odpowiem ale skoro jest tyle negatywnych opinii na tego pana i wiem jak mnie potraktował jako klienta ,uważam że jako pracodawca pewnie też jest nie miły ale to tylko moje odczucia

kasia Nowy wpis
@Bartek

Kurcze a miałam od niego kupic jedno auto, a tu tyle negatywnych opinii

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Darek

Nie polecam wręcz odradzam zakup samochodu u tego Pana. Zamiast opisu auta powinien bajki pisać. Auto bezwypadkowe po sprawdzeniu VIN okazało się że było uszkodzone, kilometry w opisie zaniżone, miało być serwisowane nagle okazało się że zginęła książka serwisowa a na dodatek auto z usterkami ale jak usłyszałem przyjechałem żeby usterek szukać. Jazda próbna 100 metrów środkiem bocznej drogi żeby auto się nie ubrudziło. Gość niesympatyczny, na zadawane pytania nagle znikał i potem się pojawiał widać że się na niczym nie zna. Zobowiązał się usunąć usterki ale oczywiście tego nie zrobił przy zakupie nie chciał obniżyć ceny na usterki wręcz podwyższał cenę wypierając się że nic takiego nie mówił że obniży cenę na usterki. Przegląd w stacji diagnostycznej jedna paranoja ale jak znajomy robi przeglądy to tak jest, bez pytania pojechał na stację która mu odpowiada. Trzeba było dołożyć sporą kwotę żeby doprowadzić auto do stanu używalności, oczywiście " Pan " przestał odbierać telefon i nie poczuwa się do niczego. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy. Szkoda tylko czasu i pieniędzy na wizytę u tego Pana normalne (usunięte przez administratora)

MCSN

Janusze handlu. Auto niemalowane okazuje się malowane. Odradzam szczerze, szkoda nerwów , czasu i paliwa.

TOMEK221988

witam . jak już tutaj jestem również wyrażę opinie na temat tej firmy prowadzonej przez małżeństwo NIEWIADOMSKICH . również kupiłem auto od tego pana zapewniał mnie o bezwypadkowej historii auta co się okazało w późniejszym czasie auto było uszkodzone .NIE jestem fachowcem w dziedzinie mechaniki wiec dałem sie oszukać. Pan Paweł jak to mówił '' on tylko myje auta czysta woda i sa wystawiane na sprzedaż jak się okazuje nie tylko myje tylko je klepie. MAM do tego pana na prawdę uraz i z checia bym teraz przyjechał i mu parę słów powiedział co myślę prosto w oczy ale myślę ze to co bym powiedział nie dotarło by do tego pana ponieważ on ma swoja teorie myślenia. NIE POLECAM TEJ FIRMY

marek
@TOMEK221988

Dokładnie to samo bym zrobił, zwykły (usunięte przez administratora) Zawyża cenę aut, do tego wpisuje zaniżoną liczbę kilometrów, a póżniej udaje głupiego: tak wpisałem 10 tys mniej? :) Żona wygląda jakby dopiero od pługa odeszła, nawet rąk nie umyła do wypisywania dokumentów

Maja

Kupilam tam moje wymarzone autko i jestem bardzo zadowolona . Bardzo mily sprzedawca

@Maja

widac, że opinie wystawia właścieciel (usunięte przez administratora)

Rolnik

Kupiłem Berlingo od sprzedawcy i jestem bardzo zadowolony napewno kupię nie jedne autko od tego pana

@Rolnik

Wiele tu komentarzy od Klientów Auto-Handlu, co oczywiście jest czymś dobrym. Dzięki temu także można w jakiś sposób poznać tę firmę. Jestem ciekawa, czy pracownicy służyli Ci tam dobrą radą? Prosiłabym, żeby jakiś pracownik Auto-Handlu zabrał tu głos, ponieważ interesowałyby mnie warunki pracy w tej firmie. Może powiecie mi, czy w ostatnich miesiącach tamtejsze wynagrodzenie nieco wzrosło?

@Izabela

Izabela wiele tu opinii od klientów bo nie ma gdzie ich napisać a ludzi trzeba ostrzec gdyż auta nie są takie piękne jak w opisie a Pan Paweł Niewiadomski właściciel firmy wcale nie jest sympatyczny i profesjonalny .Jeśli szukasz pracy lepiej poszukaj jej gdzie indziej

@Izabela

jakie wynagrodzenie, jacy pracownicy? to firma (usunięte przez administratora) włascicielem jest mąż i żona, zatrudniają do czyszczenia aut 14 letniego syna i tyle. tam nie ma żadnych pracowników

kayan

UWAGA (usunięte przez administratora) Zakupiony samochód na początku grudnia 2020 r., sprzedawca zobowiązał się naprawić hamulec ręczny i niedziałający spryskiwacz. Niestety mimo tego, że napisał zobowiązanie nie wywiązał się z niego. Następnym jego krokiem było zobowiązanie pokrycia części kosztów wykonanej naprawy. Naprawa musiała być zrobiona ponieważ pojazd nie miał zrobionego przeglądu 0. Niestety i z tego się nie wywiązał oraz zablokował mój numer telefonu. Nie polecam kupna samochodu od tej firmy.

R
@kayan

Wpis dokładny z faktem jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Hugon

@Xxx Szkoda, że zabrakło argumentów żeby uzasadnić ten niesprawiedliwy wpis. Dla mnie firma ok ale trzeba samemu być ok.

Xxx

Nie polecam

Leon

nie polecam miało być tak pięknie gwarancja rozruchowa której nie ma po zakupie autka miało być ok a na dzień dobry włożyłem już ponad tysiąc a jak się upomniałem o swoje to nie dość że nie chciał rozmawiać to od tej pory nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora) I TYLE.!!!

@Leon

Przykre, że spotkało Cię coś takiego. W ogóle co sprawiło, że wybrałeś właśnie tę firmę do zakupu swojego samochodu? Jak dobrze wnioskuję po Twojej nazwie użytkownika zakup dotyczył samochodu Seat Leon tak? Dziękuję z góry za informację.

Justyna

kupiłam autko w tym komisie.jestem bardzo zadowolona.bardzo miły pan .pomoze podpowie.polecam w 100%.

MONIKA

Witam wszystkich, kupiłam u tego Pana auto, pojechałam do mechanika, który powiedział mi że trzeba do auta dorzucić parę złotych, żeby było O.K postanowiłam auto wymienić ,sprzedawca nie robił żadnych trudności ,teraz mam autko od razu do jazdy w idealnym stanie. Na placu stoją różne samochody jedne w idealnym stanie inne nie jak to w komisie.

Gold

Tez kiedys zakupilem auto u tego pana ogolnie auto ok wiadomo jak to z uzywanym z czasem cos sie znajdzie do wymiany .ale z tym ze ceny podbija i zawyza roczniki badz wyposazenie ktorego niema dane auta to prawda jak wspominal ktos

Bolo

Ostatnio też byłem i oglądałem tam autka i powiem że lumpy i gruzy tylko!

Xyzzxy

Wstyd mi za takiego pseudo-handlarza. Byłem widziałem auto Scenic 1.6 z LPG - totalny gruz. Ja wiem że był tani ale bez jaj pisanie że jest w dobrym stanie technicznym to wielka przesada, przepraszam tani? Najpierw 3tys potem 3300zl teraz 5 dobre xD. Pierwsze co po odpaleniu auto nie reagowało na pedał gazu, oki wiem co się stało naprawiłem... Przejażdżka - sprzęgło na samej końcówce, kierownica przekrzywiona i auto ściągało na prawą stronę, po naciśnięciu hamulca ściągało na lewo, coś strzelało z lewej strony podejrzewam sprężynę, świeciła się kontrolka od esp czy tam ASR, dziwnie poprowadzony kabel od akumulatora do skrzynki bezpieczników bezpośrednio przez drzwi kierowcy, odklejona podsufitka i tapicerka ze słupków. O łuszczącym się lakierze nie wspomnę. Auto do odgruzowania ale wtedy kiedy by kosztowało 1500zl. Szkoda czasu, nerwów i paliwa.

Izabela

Dlaczego nikt z pracowników Auto-Handel nie pisze swoich opinii na GoWork? Czego należy się spodziewać po tym pracodawcy? Zastanawia mnie, jakie warunki jest on w stanie zaoferować.

Jarek

Witam oglądałem Corsę C / czarna 1,2L / według opisu z portalu " UCZCIWY OPIS AUTA "oczekuję że jest to w miarę uczciwy opis. Rzeczywistość okazała się inna oznaki korozji występują, po odpaleniu silnika obroty zaczynają falować w ogłoszeniu silnik nie myty a tak wypucowany jak z salonu to jak można stwierdzić czy posiada lub nie wycieki. Części zawieszenia też za psikane jakąś masą. A dodam że jestem laikiem w tych sprawach, stracony czas i pieniądze na przyjazd których nikt ni nie zwróci. Ogólnie ODRADZAM !!!

Właściciel Corsy C
@Jarek

Kolego żałuj że nie kupiłeś ja jestem bardzo zadowolony chociaż widać że jest zakonserwowana a nie ruda wychodzi jak gdzieś u innych handlarzy

@Właściciel Corsy C

Właścicielu corsa c nie żałuję! Każdy mechanik ci powie jeśli podłużnice są zalane czymś no nie jest normalne cała belka tylna,bębny,wózek zapaciane to było świeżo zrobione a nie po latach to ma być konserwacją? Jaki handlarz rozbiera wszystko do podłużnic by je zakonsewować bąćmy poważni a wychodzśce wulkany z pod plastików na progach to też nie rdza tylko co ... ? Już o pracy silnika nie wspomnę, chyba kupił pan inne auto a nie to co oglądałem.

@Jarek

pewnie to właściciel sam napisał .Byłem i oglądałem kilka aut w tym miejscu wszystko robione na sztukę same złomy .A jak zwróciłem uwagę właścicielowi to bardzo się zdenerwował .Ja byłem kulturalny on niestety nie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski - Gorczyn

• Jak się pracuje w Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski?

Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Auto-Handel Magda Paweł Niewiadomski