Opinie o Marko Asik Marek Pawlak w Przyłęg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marko Asik Marek Pawlak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marko Asik Marek Pawlak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Asik Marek Pawlak w Przyłęg

Adrian122389 Nowy wpis

Gdy widzę co ludzie próbują zrobić to ręce opadają. Zawsze Pan Marek stara się by każdy pracownik otrzymywał wypłatę. Poza tym jest zapewniona opieka zdrowotna i dobre wynagrodzenie. Mało jest firm w których doceniają pracownika za jego zaangażowanie do pracy lecz w tym przypadku jest to jest na tle dziennym. Zamiast wymyślać jakieś bzdury bądź oszczerstwa i twierdząc ze to faktycznie jest prawda moim zdaniem powinniście się podpisać. Bo szukanie dziury w całym. Nie jeden pracownik chciałby mieć takiego szefa. Mówimy o pojęciu budowlanym? Pan Marek załatwia prace i płaci za wykonaną robotę. Poza tym już się nie pamięta jaką atmosfera wprowadzał do pracy? Zapewniał wszystko co potrzebne do pracy? Ode mnie to tyle ????

Andrzej Nowy wpis
@Adrian122389

Ręce opadają bo Twój tato nie wypłaca pieniędzy. Mi wypłacił po wielkich walkach na co mam dowody w postaci sms i datę przelewu kiedy zdecydował jednak oddać mi moje zarobione pieniądze. Nie są to żadne oszczerstwa tylko szczera prawda po moim odejsciu potraktował tak jeszcze jednego pracownika ale nie dziwie się że syn będzie bronił ojca chciaz różnie to bywało.

Kamil

Nie rozumiem o co chodzi, pracuje tam już jakiś czas wypłata na czas, oczywiście że pan Marek wymaga od swoich pracowników wiedzy budowlanej.Jeszcze na koniec uważam że jeżeli ktoś ma problem to powinien się podpisać.

Andrzej i Dorota Nowy wpis
@Kamil

Mi akurat wypłaty na czas nie wypłacił mam na to świadków i nie jestem jedyna osoba. po moim odejsciu został potraktowany tak samo jak ja jeszcze jeden pracownik

D

Uważajcie na gościa zero pojęcia o budowlance . (usunięte przez administratora) okradajacy swoich byłych pracowników i nie tylko .

Asia Nowy wpis

Cała prawda polega na tym ze pan Marek jest po prostu za dobry -tych wszystkich co jego okradali i oszukiwali powinien wymienić -tylko szkoda ze ta osoba nie jest wstanie się (usunięte przez administratora)-takie opinie sa poprostu żenujące Działa na rynku już pare lat -daje prace i zatrudnienie także mi--wypłaty zawsze na czas -robi prace budrzetowe i nie tylko -a te pomówienia to tylko moim zdaniem sprawa cywilna do sądu

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Asik Marek Pawlak - Przyłęg

• Jak się pracuje w Marko Asik Marek Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Marko Asik Marek Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marko Asik Marek Pawlak?

Marko Asik Marek Pawlak
  • 9