Opinie o Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl w Radom

Anonek Nowy wpis

Zaproponowałem Panu z Pajm współpracę sprzedaż jego produktów za prowizje. Nie zgodził się. Co to za właściciel, który nie chce więcej klientów? Otóż to feudalista w mojej ocenie który blokuje dostęp do rynku pracy dostęp do zarobków. Jeśli się tam zatrudniacie pamietajcie szefowi nie zalezy na zarobkach tylko na wladzy do czego nie ma pra we a

Paweł Nowy wpis
@Anonek

No cóż pozostaje mi się tylko cieszyć, że nie spróbowałem podjęcia się takiej współpracy, bo jeśli potencjalny kontrahent wypisuje swoje żale, że wielki Pan i władca nie chciał podjąć ryzyka współpracy z osobą której na oczy nie widział. w miejscu do tego nie przeznaczonym, to co by było jakbym zaryzykował taką współpracę i np sprzęt uległ by uszkodzeniu podczas transportu. Widziałeś gdzieś Anonku że oferujemy, lub szukamy osób do takiej współpracy ? Ty nie byłbyś naszym Klientem tylko pasożytem żerującym na naszej pracy. Nasi pracownicy mają wystarczająco dużo obowiązków, i nie potrzebujemy ich dodatkowego źródła w postaci bliżej nie określonych korzyści finansowych. Dodatkowo oznaczasz się jako nasz były pracownik, a na oczy się nie widzieliśmy.

@Paweł

"potencjalny kontrahent wypisuje swoje żale" To nie są żale, Pan nie podejmując się współpracy prowadził jakąś politykę (zamykania się na współpracę), a ja mam prawo to opisać, gdyż takie podejście mi się nie podoba i chcę doprowadzić rynek do zmiany takiej postawy, do czego mam pełne prawo "nie chciał podjąć ryzyka współpracy" Jakie ryzyko? Prowadzi Pan sprzedaż, także w internecie. Moim celem było sprzedawania Pana produktów, czyli Pan prowadzi swój sklep, ja otworzyłbym swój sklep i sprzedawał Pana produkty. Ryzyko jest takie samo jak w przypadku sprzedaży przez Pana, ja dalej sprzedawałbym w internecie, tak samo jak Pan. To ja bym włożył pracę w stworzenie lepszego sklepu niż Pana sklep oraz wyłożył kasę na wypromowanie, co wiążę się z większym ryzykiem dla mnie niż dla Pana, Pan zwyczajnie blokuje rynek "to co by było jakbym zaryzykował taką współpracę i np sprzęt uległ by uszkodzeniu podczas transportu" To samo co w razie sprzedaży przez Pana. Poza tym można było ustalić co można sprzedawać, a czego nie, bo się Pan boi "Widziałeś gdzieś Anonku że oferujemy, lub szukamy osób do takiej współpracy ?" Nie, nie widziałem "Ty nie byłbyś naszym Klientem tylko (usunięte przez administratora)żerującym na naszej pracy." Buhahahaha, kolejny Januszek biznesu, który kapitalistę nazywa (usunięte przez administratora) Pan chyba jednak jest komunistą lub ma takie wychowanie W jaki sposób niby żerowałbym na Panu? Dostarczając dodatkowych klientów za prowizję? Człowieku opanuj się. Ty myślisz, że cały rynek jest Twój. Spoko, sprowadzę sobie narzędzia z Chin, łaski nie robisz (usunięte przez administratora) Niewiele ustępują jakością, ceną natomiast znacznie "w postaci bliżej nie określonych korzyści finansowych" no tak... jak pracownik wykwalifikowany idzie do pracy, to jaśnie Pan pracodawca nie potrafi przedstawić korzyści finansowych, za to ja mam Panu wyłożyć na tacy korzyści finansowe, Pan i władca się znalazł sąd mnie prosił, bym takim osobom jak Ty najpierw złożył propozycję współpracy :D Więc to robię, skoro Ty nie chcesz mieć więcej klientów (chciałem pozyskiwać klientów) i boli Cię fakt, że pracownik będzie miał więcej pracy gdy sprzedam narzędzie, to niech siedzi sobie i dalej klika w kąkuter Ja sobie sprowadzę elektronarzędzia z Chin i będę Ci sprzedawał pod nosem, będziesz mógł sobie popatrzeć jak mi idzie Co za manipulacja - sklep nie chce marnować cennego czasu prawcownika na spakowanie towaru i wysłanie go do klienta Jeśli jesteś pracownikiem, odradzam kupowania Ci w tego typu firmach. Te firmy prowadzą politykę taką, że my mamy być tylko ich tanią siłą roboczą. Właściciel firmy Pajm woli nie zarobić, nie obsłużyć klienta niż dać zarobić, a sprzedawcę, handlowca nazywa pasożytem. Niesamowite co się dzieje w tym Radomiu

@Paweł

Pawełku, co się stało, że szukasz kogoś na Kierzkowską? Odeszli ostatni pracownicy? Ojojoj Jak mi nie szkoda

Szary Człowiek

Praca poniedziałek - piątek 8-17 + 3 soboty w miesiącu: 8-13 - płaca: umowa najniższa krajowa + 500 umowa zlecenie z drugim oddziałem + bliżej nieokreślona premia. Tekst z ogłoszenia: "3 500 - 4 500 zł/mies.[...] Prezentowane wynagrodzenie, to aktualne średnie miesięczne wynagrodzenie brutto, minimalne oraz maksymalne na takim stanowisku w naszej firmie. Osoby wykazujące się zaangażowaniem oraz znajomością branży mogą zarobić jeszcze więcej niż prezentowane wynagrodzenie. Oczekujemy: umiejętności pracy w zespole, uczciwości, odpowiedzialności, zaangażowania, a w związku ze specyfiką branży brak przeciwwskazań do przenoszenia produktów zgodnie z obowiązującymi normami BHP." Od pracodawcy osobiście też oczekuję UCZCIWOŚCI a nie harówy za damski ch... średnio wyszło prawie 49 h w tygodniu... PAJM jesteście prawdziwymi Januszami biznesu! Powodzenia państwu życzę i PIP'u, a szukającym pracy radzę omijać z daleka, chyba że do gara nie ma już co włożyć...

Właściciel
@Szary Człowiek

Szanowny Panie szary człowieku (celowo piszę z małych liter),, tak się do Pana będę odnosił, skoro nie miał Pan odwagi cywilnej podpisać się z imienia i nazwiska. No cóż tak to jest w tych czasach że niektórzy są tylko odważni pisząc anonimowo w necie. Przypadkowo trafiłem na Pana wpis i jestem zmuszony się do niego odnieść. Odnosząc się do Pana wpisu, tekst z ogłoszenia, 3500-4500 brutto czyli według aktualnych wyliczeń 3500 brutto to 2555,34 na „rękę” w ogłoszeniach na OLX nie ma możliwości podawania kwoty na „rękę” tylko kwotę brutto. A więc to co podaliśmy w ogłoszeniu to nawet mocno zaniżona stawka, bo najmniej w poprzednim roku na takim stanowisku wypłaciliśmy 2900 i jest to średnia wypłata przez cały poprzedni rok. A nie chcieliśmy pisać od 3500-5500 brutto, bo to też było by zgodne z prawdą. A jeśli nie rozróżniasz szary człowieku wypłat brutto od netto, to możemy się tylko cieszyć, że u nas nie będziesz pracował. „Bliżej nieokreślona premia”, coś masz szary człowieku nie tak ze słuchem (bo jak widzę po wpisie byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej), bo premia to nie prowizja, a ta jest ściśle określona, i znana pracownikom. Nie znasz mnie szary człowieku, a ubliżasz mi od Januszy biznesu oraz zarzucasz mi nieuczciwość, a tą bardzo szybko można zweryfikować, wystarczy przyjąć się do pracy, przepracować choćby 1 miesiąc i już wszystko wiadomo. Można pracować po 40h w tygodniu i zarabiać 2000 na rękę, można również pracować po 50h lub więcej h w tygodniu i zarabiać po 3000, 4000, 6000 lub więcej wszystko zależy od tego co dla kogo się bardziej liczy. Co do Pipu zawsze możesz nas zgłosić, ale zadziwię Cię mamy wszystko zgodnie z przepisami. Nie pracowałeś u nas szary człowieku, to skąd wiesz, że to harówa ?, my nie zatrudniamy do kopania rowów łopatą, a jeśli ktoś pisze że praca w sklepie naszego typu to harówa, tzn. że najlepiej się sprawdzi jako stróż na parkingu. Można też szary człowieku poświęcać swój czas na pisanie opinii niezgodnych z prawdą, płakać że nie ma pracy, i być nadal szarym człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl - Radom

• Jak się pracuje w Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaźmierczak Paweł Dariusz Pajm.Pl
  • Kierzkowska 2