Opinie o Mariusz Wilkowski Kobalt w Klwatka Królewska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mariusz Wilkowski Kobalt. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Wilkowski Kobalt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Wilkowski Kobalt w Klwatka Królewska

Klara Nowy wpis

W google jest wizytówka firmy i jest tam wpis, że firma jest tymczasowo zamknięta. No to oznacza, że firma obecnie nie zatrudnia ludzi, nie ma wcale pracowników ani nie otwiera rekrutacji? Bo ja chciałam tu skierować brata, bo szuka pracy na koparce, ale nie wiem czy jest sens. Może jak zaraz zaczną sie budowy to się na nowo uruchomią.

Reni Nowy wpis

Tandeta, samochody z lewymi przeglądami, każdy sprzęt jest w opłakanym stanie, szef gbur patrzy na ręce i co chwile szuka zaczepki o wszystko się zwala i nawet ani się nie przywita ani dzień dobry nie powie a szefowa siedzi za biurkiem tylko i stęka że kierowca niszczy sprzęt jak się coś zużyje.

Łucja Nowy wpis

witam czy ktoś ma jakąś aktualną opinię na temat pracy jako operator w firmie i czy wiadomo coś na temat przyszłych naborów? orientuję się wobec dawniejszego ogłoszenia. chciałabym podpytać o rotację i stan narzędzi i maszyn, bo tu jeden z kierowców dość słabo na ten temat się opowiedział. faktycznie warunki takie są jak opisał?

Artur Nowy wpis

Firma porażka. Byłem tam kierowcą, samochody gruzy, brakło hamulcu w aucie zgłosiłem temu pseudo mechanikowi to nic z tym nie zrobił a szefowa powiedziała,że stwarzam sztuczne problemy. Podejście jej jak i męża " gbura" który pracownikowi nie odpowie dzień dobry i nie poda ręki to dno. Szybko uciekłem z tej firmy jak i 3 innych kierowców. Rotacja non stop nowych. A i stawki slabe

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mariusz Wilkowski Kobalt spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Paulina

Ale na czym to polega, jak się szefostwo odnosi do ludzi? Zaznaczyłeś się jako były, więc chyba możesz rozmawiać na luzie tutaj?

Zofia

Jak wygląda praca w Kobalcie pod względem dni pracujących? Ile ich wychodzi miesięcznie a ile jest dni wolnych? Ile w sumie godzin się przepracowuje tutaj? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Wilkowski Kobalt - Klwatka Królewska

• Jak się pracuje w Mariusz Wilkowski Kobalt?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Wilkowski Kobalt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mariusz Wilkowski Kobalt
  • 30