Opinie o Office Support Krzysztof Wyląg w Tąpkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Office Support Krzysztof Wyląg. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Office Support Krzysztof Wyląg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Support Krzysztof Wyląg w Tąpkowice

Nick Nowy wpis

Firma ma ogromny potencjał. Jeśli chodzi o produkt,miejsce,biuro,dostawców, odbiorców, bycie w świecie ecommerce,narzędzia. Jednakże styl zarządzania,dosyć nerwowy,chaotyczny,niezgodny z refleksyjnym i ludzkim podejściem do pracownika psuje przyjemność z pracy w tym miejscu. Poruszanie ważnych,trudnych kwestii na spotkaniach czy wypytywanie o opinię( pandemia,śmierć,wojna, recesja światowa)powoduje niepotrzebny niepokój i napięcie.Zarzadzanie przez strach ma wpływ na stosunki międzyludzkie. Nieprzemyślane,szybkie decyzje, zmienność stanowisk kadry zarządzającej,manipulacja zaburzają jakość i ciągłość pracy. Brak szkoleń,albo szkolenia w sobotę, brak możliwości awansu, kierownicy i liderzy bez przeszkolenia i intuicji menadżerskiej, czasem z 1 albo 0 podwładnymi. Integracja, przedstawiana jako obowiązkowa i warunkująca bytność w firmie, w czasie wolnym pracownika, mimo pozornego luzu służąca obserwacji zachowań...

Bartosz Nowy wpis

Dwa lata temu ktoś podał zarobki obowiązujące w firmie. 2500 netto dla specjalisty i 2000 netto dla robola. Widzę ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się, ile w takim razie mogę zarobić w 2022 r.? Jak na dziś przedstawiają się warunki pracy i panujące w firmie relacje. Miałem już do czynienia z toksyczną atmosferą w miejscu pracy i nie chcę powtórki. Może ktoś odpowie, nim zdecyduje się wysłać cv?

Jolanta Nowy wpis

@HGHGBH czyli dużo osób z rodziny szefa tu pracuje?

@HGCHB Nowy wpis
@Jolanta

nie

on

@trep i to bez względu na doświadczenie każdy ma taką stawkę?

HGHGBH
@on

Nowy pracownik bez doświadczenia potrafi mieć dużo większą stawkę od osoby która pracuje już kilka lat w firmie. Płace trochę wyższe niż minimalna krajowa. Najlepiej płacą tym co chodzą i kapują na wszystko i wszystkich, no i zatrudnionym członkom swojej rodziny :) Nie polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Office Support Krzysztof Wyląg. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Peter

W czasach pandemii, pomimo możliwości, nie można pracować zdalnie. Na osłodę mamy darmowe obiadki. Czy to wystarczy gdy już będziemy chorzy?

trep

Specjaliści za 2500 netto a robole za 2000 netto. Polska 2020.

Kazimierz
@trep

Czy są jakieś perspektywy na podwyżki wynagrodzenia w Office Support w najbliższym czasie? Jestem też ciekaw czy do podstawy doliczana jest jakaś premia, powiedz mi coś na ten temat.

@Kazimierz

uwaga zarząd się w końcu odezwał

_k2

Śmieszna firma, śmieszne pieniądze, sztuczna atmosfera, jedyne co mogę polecić to omijać (usunięte przez administratora)szerokim łukiem.

Łuki

@kurajmo - to nie jest tu organizowany dojazd dla pracowników z miejscowości ze słabą komunikacją?

kurajmo

(usunięte przez administratora) Nie dość że znajduje się na odludziu daleko od miast i znaczna większość pracowników spełniających warunki musi dojeżdżać daleko z miast to płacą śmieszne pieniądze, że praktycznie twoja wypłata jako specjalisty będzie się równać temu co sprzedawczyni z żabki która ma do roboty tuż za rogiem. Drętwa i krępująca atmosfera między ludźmi. Nikt nikomu nie pomaga, albo sobie radzisz albo wypad. Praca dla desperatów którzy nie mają lepszych opcji, ale gdy już takie znajdują to szybko się ulatniają, dlatego też jest bardzo dużo rotacja w biurze tutaj.

@kurajmo

Kurajmo, w dzisiejszych czasach dojazd do pracy to rzecz normalna. Oczywiście jeśli chcemy znaleźć pracę zgodną z naszymi oczekiwaniami a nie pierwszą lepszą. Siedziba Office Support znajduje się w Tąpkowicach, przy drodze nr 78, z łatwym dojazdem z takich miast jak Świerklaniec, Bytom, Nakło, Tarnowskie Góry, Sączów czy nawet Katowice. Czy nie jest to dobra lokalizacja? Jest nam przykro, że nasze zaangażowanie w budowanie przyjaznej atmosfery i pozytywnego klimatu nie zostało przez Ciebie docenione. Osoby kreatywne i pełne nowych pomysłów są w stanie stworzyć zgrany zespół bez pomocy zarządu. A przecież z naszej strony pracownicy kilka razy w roku są zapraszani na imprezy integracyjne zarówno krajowe jak i zagraniczne. Świętujemy wspólnie Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Tłusty Czwartek, urodziny czy Wigilię. Inwestujemy w wyjazdy budujące relacje między pracownikami a także staramy się uprzyjemnić zwykły dzień w pracy. Pracownicy mają funkcjonalne biura, nowy sprzęt elektroniczny oraz jadalnię z nieograniczonym dostępem do kawy, herbat czy mleka. Co więcej wybudowaliśmy boisko do siatki plażowej do użytku specjalnie dla osób zatrudnionych w firmie. Podczas spotkań wew. zawsze podkreślamy jak ważna jest jest współpraca i wspólne wartości. To czynniki dające poczucie współtworzenia firmy oraz obrania tego samego kierunku rozwoju. Jeśli faktycznie byłaś częścią naszego zespołu, powinnaś wiedzieć, że szukamy osób, które chcą tworzyć zgrany zespół.

mucha
@Krzysztof

haha dogodny dojazd z Katowic? co za przeproszeniem pieprzysz typie? albo gonisz dookoła S1 i spalasz dużo paliwa albo przebijasz się przez Siemianowice + wiochy = dojazd 45 min - 1h na stronę. takie kity to wciskaj emerytkom którym sprzedajesz antywirusy

Gggxxx

Taaa nadgodziny dla tych co chcą? Zapomnij tak jak gość napisał wyżej do 13 czy też 14 nic się nie dzieje.... Totalne dno a potem siedzisz do 18 bo nagle handlowcą się przypomniało że trzeba zlecenia wrzucać. Szkoda czasu na firmę niby wyjazdy integracyjne, a dział handlowy nieźle obrabia tyłek magazynierom jak jest jakaś pomyłka, wynagrodzenie tragedia proponują tyle co w biedronce, dobrze że już nie pracuje podziwiam tych co tam jeszcze wytrzymują, szukaj na (usunięte przez administratora) roboty przez pół dnia a jak na kamerach widzą że stoisz to.od razu do szefa szkoda czasu na firmę

Kazimierz
@Gggxxx

Napisałeś o wynagrodzeniu, które w Twojej ocenie nie jest zbyt dobre. Chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia pracodawca ten oferuje może ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam nadzieję, że tak, jednak wolę się upewnić.

xBx

Osobiście nie zgadzam się z poniższymi opiniami poprzedników; Pracuję w OS od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Firma oferuje rozwój i wsparcie, nie jest zamknięta na możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awans zawodowy. Świadome ukierunkowanie na rozwój firmy idzie w parze w docenieniu pracownika i podnoszeniu jego kompetencji ( jeśli tylko tego chce ). Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna – kilka razy w roku organizowane są wyjazdy integracyjne oraz spotkania i imprezy. Warunki w pracy na najwyższym poziomie – począwszy od ergonomicznych stanowisk pracy i nowych sprzętów biurowych po kuchnię z jadalnią, gdzie można sobie przygotować posiłki, ba , nawet je ugotować i zjeść na przerwie. Firma jest ukierunkowana na dojrzałych pracowników, którzy mają samozaparcie i chcą się rozwijać zawodowo, a nie na takich którym trzeba mówić co mają robić i ich rozliczać z wykonanej pracy, aby mieć pewność, że zostanie zrobiona. Podsumowując : polecam z czystym sumieniem ! :-)

@xBx

Bardzo nam miło czytać opinię, która odzwierciedla cele wew. naszej firmy. Staramy się zapewniać coraz lepsze warunki zatrudnienia i rozwoju osobistego pracowników Office Support. Zadowolenie zespołu jest najlepszą wizytówką firmy.

king-size

Generalne odradzam, firma wokół siebie tworzy sztuczną otoczkę jaka to jest rewelacyjna i rozwojowa. Problem w tym że ja również dałam się na to nabrać. Wystarczy chwilę popracować i już nie jest tak przyjemnie. Wynagrodzenie na poziomie 2000 na ręke, do tego dochodzą dojazdy i kosmiczne progi premiowe jeśli chcemu dorobić sobie coś więcej. Atmosfera sztuczna, trzeba uważać na to co się mówi. No i dyrektor... porażka. Chęci do pracy z mojej strony były, ale niestety w tak napiętej atmosferze psychika wysiada bardzo szybko.

@king-size

King-size jest nam bardzo miło, że jesteśmy postrzegani jako firma rozwojowa, w której chce się pracować. Jednak jest nam przykro z powodu sytuacji, w której się znalazłaś. W dzisiejszych czasach dojazd do pracy to rzecz normalna. Oczywiście jeśli chcemy znaleźć pracę zgodną z naszymi oczekiwaniami a nie pierwszą lepszą. Wynagrodzenie w firmie zależy od umiejętności i predyspozycji. Zależy nam na osobach ambitnych, które chcą się rozwijać i potrafią być samodzielne. Każdy sukces czy przejaw zaangażowania wykraczający ponad codzienne obowiązki nagradzamy. W podsumowaniu 2018 roku wyróżniliśmy aż 6 pracowników. Stawiamy na osoby, które są wytrwałe i chcą z nami wiązać przyszłość. Tworzymy warunki rozwoju chociażby poprzez specjalistyczne szkolenia czy dofinansowania studiów pracowników. Cenimy sobie komunikację bezpośrednią. Nie znając problemu czy nowych oczekiwań pracownika nie jesteśmy w stanie zareagować. Zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej lub, co byłoby najlepszym rozwiązaniem, rozmowy z bezpośrednim przełożonym.

fpw

Ogólnie rzecz ujmując to dramat. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. W krótkim okresie czasu byłem tam na magazynie i do 13 nic się nie dzieje więc trzeba sobie roboty na siłę szukać. Po 13 spływają zamówienia i jest problem się wyrobić, dziennie trzeba wyrabiać nadgodziny.

@fpw

FPW Chcielibyśmy zrozumieć powody Twojej frustracji, które pojawiły się podczas pisania negatywnej opinii. Z punktu widzenia firmy czas pracy osób w dziale magazyn trwa 8h dziennie. W sporadycznych sytuacjach np. w wyniku opóźnionych dostaw zdarzają się dni, w których 1 lub 2 pracowników z całego zespołu magazynierów wyrabia nadgodziny. Co więcej, mamy ustalony limit nadgodzin. Nasi pracownicy magazynu chętnie zgłaszają się do nadgodzin, ponieważ są one dodatkowo płatne.

Zostaw merytoryczną opinię o Office Support Krzysztof Wyląg - Tąpkowice

• Jak się pracuje w Office Support Krzysztof Wyląg?

Zobacz opinie na temat firmy Office Support Krzysztof Wyląg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Support Krzysztof Wyląg?

Office Support Krzysztof Wyląg
  • Zwycięstwa 8A