Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz w Warszawa

Kamila Nowy wpis

Trochę przykro, iż aplikantów radcowskich kancelaria szuka poprzez uznane portale, a office managera - na portalu służb zatrudnienia. Płaca minimalna z możliwością powiększenia po okresie próbnym też mogłaby mnie odstraszyć, ale jeszcze zapytam - o ile wzrośnie stawka po tym okresie?

Edy Nowy wpis

Panie mecenasie Lechowicz firma ubezpieczeniowa interRisk kradnie dane z bazy danych osobowych i dzwoni do ludzi z ofertami a potem pozywa ich do sadu o brak wypowiedzenia a pan wystepuje w obronie tych lajdakow Moje pytanie jak panu nie wstyd i gdzie tu jest pana godnosc widzac jak takie lotry buduja swoje imperium kosztem ludzi czesto chorych, starych na glodowych emeryturach

hekssa Nowy wpis

Z Radcą prawnym Łukaszem Lechowiczem współpracuję od kilku lat. Wielokrotnie sięgałem po rady mecenasa przy dużych umowa/ kontraktach. Z sukcesem doprowadzał negocjacje do końca. Jest to człowiek rzetelny oraz terminowy. Pomógł mi oraz mojej formie uniknąć „pułapki” w umowie inwestycyjnej z dużym podmiotem finansowym. W 2019 roku pomógł mi skutecznie odzyskać mi osobiście dług a w 2020 roku doprowadzić do podpisania kontraktu z dużą firmą technologiczną. W styczniu 2021 wspomógł moją firmę w negacjach z dużym zagranicznym podmiotem wydawniczym – oczywiście umowa została sfinalizowana. Polecam serdecznie współpracę z kancelarią oraz Mecenasem Łukaszem Lechowiczem.

AW Nowy wpis
@hekssa

Nie mogę znaleźć w internecie maila/telefonu do kancelarii mecenasa. Czy mogę liczyć na pomoc?

ulaf

Kancelaria, która wniosek do sądu pisze z błędami, nawet niepoprawnie wpisuje nr konta bankowego.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
Max

Witam z tej strony kłania się Maksymilian Piątkowski zostałem poinformowany iż mój dłóg z Inter risk został przekazany do Pana proszę o kontakt pod nómer 665560689 pragnę uregulować należność z poważaniem Maksymilian

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz?

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Lechowicz
  • Obrzeżna 1C lok. 28