Pani adwokat roztrzepana, ma totalny bałagan w papierach ,gubi dokumenty, nieodpowiada na telefony, nieodpowiada na mejle, unika kontaktu , wymusza koszty , spóźnia się na rozprawy, jest mało rzeczową, nie przygotowuje się merytorycznie na rozprawy, nie słucha sugestii klienta, w pismach zamieszcza swoje opinie ,a nie fakty !!! Robi krecią robotę, pobiera opłaty za czynności których nie wykonuje co jest karygodne, nie wystawia faktur! Zataja koszty, podsuwa nieistotne pomysły które kompletnie nic nie wnoszą oprócz marnowania czasu i funduszy klienta, jest mało rzeczową, obiecując gruszki na wierzbie dogaduje się po kryjomu z przeciwnikiem co jest rażących brakiem lojalności i nieetyczne. Zataja przed klientem fakty istotne : opinie sądowe, wyroki, nie odbiera pism urzędowych i korespondencji! Nie odpowiada w terminie na korespondencję sądową! Totalnie nie potrafi utrzymać pracowników , w kancelarii jest haos , notorycznie zmieniają się pracownicy, co chwila inne osoby mają dostęp do akt!?! Rekomenduje swoich pracowników jako detektywów- oczywiście bez uprawnień i stosownych pozwoleń, pobiera opłaty za czynności i wnioski sądowe których nigdy nie wykonała , jest niesłowna ,zapominalska, niekompetentna.
Priorytetowy klient to klient z przeszłością kryminalną który wymusza respekt i oddanie; z niewiadomych powodów zawsze ma dla niego czas i rzuca wszelkie inne zobowiązania dla tego typu klienta, niefachową faworyzacja klienteli. Jako człowiek empatyczna ,jako adwokat permanentnie nieskuteczna, bez ikry , niewzbudzajaca respektu , bezradna, na rozprawach permanentnie niezaangażowana w sprawy i walkę o klienta. Odradzam kontakt z obawy przed utratą funduszy ,nerwów i przede wszystkim drogocennego czasu !