SCHILSNER

Opinie o SCHILSNER

Czy w firmie SCHILSNER są regularne szkolenia pracownicze?

Dzień dobry. Dla naszych Pracowników prowadzimy regularnie szkolenia BHP i niezbędne szkolenia stanowiskowe. Organizujemy również szkolenia podnoszące kwalifikacje (jak np. obsługi wózka widłowego dla Pracowników Magazynu).

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SCHILSNER?

Pracuś

Najpierw jest umowa probna 3 mce, pozniej na 3 lata a nastepnie na stale

Ota

Kierownik magazynu aktualny to z Tjx przyszedł?

Esmex

Witam, napiszcie proszę czy teraz są przyjęcia na produkcję. Pozdrawiam

@Esmex

Tak jak najbardziej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SCHILSNER? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Aby.

Dlaczego szukacie kierownika magazynu? Ten tylko 2 lata pracował.

Gal
@Aby.

Czy już przyjęli nowego kiera magazynu?

nick

Witam zapraszamy na imprezy również dział marketingu i przepraszamy jeśli czuli się pominięci może przyjść każdy kto jest otwarty na nowe doświadczenia

prac

Niestety pracodawca nie organizuje żadnych integracji a jak chcę sam coś zorganizować to wpisy są usuwane więc jak co tydzień zapraszam do cactusa we Wrocławiu

Chętny

Witam chciał bym się dowiedzieć czy są planowane jakieś przyjęcia na dział KJ bo nie widzę ogłoszeń są tylko na produkcje i magazyn ale tam bym się chyba nie odnalazł proszę o odpowiedz Pozdrawiam cieplutko

Julian 54

Witam mam pytanie jak nazywa sie Pani Prezes firmy?

Nowystary

Zgadza się jak zaczynałem prace w firmie to przez miesiąc myślałem ze to prezes

Nie ładnie
@Nowystary

Ciekawe czemu komentarz o Panu N,kierowniku warsztatu został usunięty .... Nie ładnie, prawdziwa opinia a tu bach znika. Chyba Pan N musiał coś podziałać z tą filiżanką kawki

Nowystary
@Nie ładnie

Może on jest prezesem wszystkich prezesów

Mag

Firma troszczy się o pracowników, na magazynie zapewniła prace w długi weekend aż do niedzieli, w ostatniej chwili się udało, więc jak nie lubisz wyjeżdżać i spędzać czasu z rodziną to jest praca dla ciebie.

Magazynek
@Mag

Taa, nasz kierownik jest niepodrabialny. Inni maja wolne, niektórzy stoją a my zawsze mamy co robić, to się nazywa fachowa robota :) jeszcze pewnie dadzą nam odebrać te godziny za weekend a nie zapłacą, to już w ogóle będzie bajka

Mag
@Magazynek

Tak jest taka praktyka w firmie, chodzisz sobie w soboty żeby zarobić bo masz jakiś wydatek większy, a tu ci nagle mówią żebyś sobie dzień wolny wziął za te soboty trzeba się z tym liczyć.

Jak wygląda podstawa w SCHILSNER?

jezeli chodzi o wynagrodzenie jest w porządku, poza dodatkami tj. premii za frekwencje i sprzedazowej zalezy na jakim dziale jeszcze się jest. ogolnie +/- 3 klocka mozna wyciagnac.

Byly

Witam pracowalem w firmie miesiąc tylko raz bylem na l4 praca w miare lekka. niestety nie miałem dojazdu z długołęki na nocki i musialem zrezygnować chociaż prosili zebym zostal

Błażej M
@Byly

Witam pracowałem w tej firmie niestety miałem nawracający problem z łazienką bo mi wielokrotnie wywaliło syfon i wszystko zalane odchodami podłoga całe mieszkanie i przychodziłem do pracy kiedy tylko mogłem i nawet dość rzadko byłem na L4 bo co tydzień i naprawde sie staralem a uczył mnie taki Marcin, pozdrawiam. Ale musiałem zrezygnować chociaż prosili żebym zostal

Witam. Chciałbym tam pracować bo kolega sobie chwali, a ja mam bardzo blisko. Czy obecne propozycję pracy są aktualne tzn magazynier lub operator produkcyjny?

pracownik 2
@Andrzej

Tak, oferty są aktualne, cały czas poszukiwani sa pracownicy. Brakuje ludzi a zbliżają się święta i trzeba być w pracy. Nawet w weekendy.

@Andrzej

Andrzeju my też sobie chwalimy i jesteśmy bardzo blisko. Zapraszam na dział KJ

Robert

Jak się pracuje w tej firmie w weekendy? Czy często są nadgodziny ?

@Robert

Robercie zadzwoń do mnie na (usunięte przez administratora) umówimy się na kawę i wszystko ci opowiem.

pRACOWNIK 2

Witam chciałbym zwrócić uwagę panom głównie z KJ ze to forum służy do dzielenia się opiniami o pracodawcy(usunięte przez administratora)

To umów sie z kimś :p

Jerzy

Wielki szacun dla firmy za aktywne wspieranie spolecznosci LGBT na dziale KJ. Brawo !!!

@Jerzy

Dziękuję za tolerancje i wyrozumiałość dzięki postępowi mogę czuć się w pracy bezpiecznie i swobodnie.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć Specjalista ds. Eksportu ze znajomością języka rosyjskiego? Jest to bazowa kwota poniżej średniej krajowej czy powyżej? pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry Zainteresowana, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia, zachęcamy do złożenia swojej kandydatury.

PRACOWNIK2021

Brygadzista powinien dawać przykład, a nie przeglądać strony internetowe i oglądać koszykówkę. Temat ucichl i nic się nie zmieniło w tej kwestii, szkoda że kierownik tego nie widzi

Zostaw merytoryczną opinię o SCHILSNER - Wrocław

• Jak się pracuje w SCHILSNER?

Zobacz opinie na temat firmy SCHILSNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHILSNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCHILSNER