SCHILSNER

Opinie o SCHILSNER

Malutki 23

Witam jakoś pracuje w tej firmie wszystko odbywa się z kulturą wszyscy są mili dla siebie nie ma poganiania ludzi gonienia do roboty aby szybko tu nie ma tak pełna kultura

Ferdek
@Malutki 23

Zgadzam się. Szacunek jest.

Jak jest z pakietem medycznym w SCHILSNER? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet

Tak, można zapisać członka rodziny do pakietu pracowniczego Luxmed. Wszelkie informacje proszę kierować do kadrowej.

Pracownicy Schilsner mają możliwość korzystania z pakietu medycznego Luxmed. Jest także możliwość dołączenia do pakietu najbliższej rodziny: współmałżonka/-i lub partnera/ki oraz dzieci. Bardzo dziękujemy pracownikowi naszej firmy za szybką odpowiedź.

Jan

Odpłatnie tak

A ja znam takich, którzy z podkulonym ogonem wracali do Schilsnera, niektórzy nawet kilkukrotnie i to z różnych obszarów. To chyba najlepiej świadczy o tym jakim jest pracodawcom. Oczywiście zawsze znajdą się malkontenci i tacy którym będzie coś przeszkadzało. Jak się komuś nie udało ściemniać dłużej niż przez kilka miesięcy to może się teraz tylko wypłakiwac na takich portalach jak ten. Improwizowanie ciężkiej pracy i tak zawsze kończy się tak samo.

@Andrzej

Mam dokładnie te same odczucia. Pracuję w firmie Schilsner z satysfakcją i dumą, ze uczestniczę w rozwoju właśnie tej a nie innej organizacji. Tworzą ją zaangażowani ludzie, których szanuję i którzy wykonują swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie w każdym obszarze. Umowa o pracę to kontrakt obustronny. Obie strony powinny być z niego zadowolone. Gdyby tak nie było nie pracowałoby z nami 200 osób.

Świadomy.
@Andrzej

@Andrzej, ponieważ na tym Portalu i tak nie można podawać nazwisk, więc Twoja pochlebna i hurraoptymistyczna opinia jest wręcz podejrzana, a z pewnością nieprawdziwa. W ostatnim roku około 20 osób zwolniło się lub zostało zwolnionych z powodu ogólnie polityki firmy wobec Pracownika. Z działów - recepcji, handlowego, produkcji i eksportu. Zaprzeczysz? Więc skoro jest tak dobrze, dlaczego jest tak źle...

Bardziej świadomy
@Świadomy.

Obiektywnie: a czy znasz jakąś firmę, w której nie ma rotacji pracowników? Według statystyk w ciągu ostatnich miesięcy 1/5 zatrudnionych w Polsce zmieniła pracodawcę, w większych miastach ten odsetek jest wyższy. Nietrudno policzyć jak to się przekłada na średniej wielkości firmę. Naturalne zjawisko, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

@Świadomy.

Tez znam tych co wrócili, ilu ich było 3 ?? Z czego dwóch znowu przestało pracować po chwili i jeden się ostał od jakichś 6-8 miesięcy. Więc niech ktoś przestanie bajdurzyć

@Świadomy.

Chętnie odpowiem na Twoje zaczepki. Na wstępie powiem, że nie prowadzę takich statystyk jak Ty i nie potrafię okreslić ile tych "wybitnych" pracowników zostało bez powodu zwolnionych. Z całą pewnością natomiast potrafię powiedzieć, że nie znam ani jednego dobrego pracownika, który wykonywałby swoje zadania bez zarzutów, a mimo tego został zwolniony lub odszedł powodując wielką stratę dla firmy. Oczywiście, na pewno odeszło również kilka wartościowych osób w ostatnich latach ale wszystkie które przychodzą mi do głowy rozstały się raczej w dobrych relacjach, a przecież nie ma w tym nic niezwykłego, że się chce czasami zmienić pracodawcę. Tak jak ktoś napisał, umowa o pracę jest kontraktem obustronnym i obydwie strony mają pełne prawo z niego się wycofać. Ja uważam, że to twoje opinie są nieprawdziwe i niczym konkretnym nie poparte ale oczywiście każdy ma prawo anonimowo się wypłakać lub równie anonimowo wypowiedzieć się w sposób pozytywny. Pozdrawiam i życzę powodzenia tam gdzie jest Ci lepiej.

Lolek

Dobrze mówisz.

@Andrzej

Zdaje się, że osoba która się z nami rozstała nie potrafi żyć bez naszej firmy. Tak czytam i czytam i pod różnymi nickami próbuje nas hejtować, po co. Człowieku zacznij żyć swoim życiem, nowa pracą jeśli ją masz i zamknij ten rozdział.

Prawda.

@Świadomy.

Skoro jest tak żle to czemu o nas nie zapomnisz i zaczniesz żyć tam gdzie Ci lepiej? A może żal Ci ze tu było dobrze i dalej nas obserwujesz bo najwyraźniej żałujesz swojej decyzji ????

Robert
@Zadowolony

Cieszę się ze ktoś to zauważył

@Lolek

Mam dystans. Wiele lat obserwowania laserów.

@Świadomy.

Skąd takie dane masz…Mocno mylące. Niezgodne ze stanem faktycznym. Hejtowac łatwo, a poddajesz pod wątpliwość ze nie ma zadowolonych pracowników. Otóż są i tacy którzy nie są przywiązani łańcuchem do stanowiska pracy. Przychodzą do niej z ochota.

Batman
@Andrzej

Kilka można było zatrzymać, choćby kasą…. Kapitałem są ludzie, chyba nic tak nie cieszy jak satysfakcja z dobrej roboty opłaconej solidnie.

Tomcio Paluszek

Wpisy tu są manipulowane przez Pracodawcę. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej - to się wszystko rozjeżdża z tym, co tu się wypisuje. Takie portale tylko wprowadzają Pracowników w błąd i naganiają naiwnych do takich fabryk.

@Tomcio Paluszek

Opinie na Platformie są zamieszczane przez Użytkowników, nie mamy wpływu na ich treść. Natomiast jako pracodawca stale doskonalimy nasz proces rekrutacji, dlatego, jeśli uczestniczył Pan w prowadzonej przez nas rekrutacji i chciałby podzielić się swoimi uwagami, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy.

@Tomcio Paluszek

I o tym właśnie mówię, skoro byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej wypełnij formularz jak ona przebiegła, co i jak z kim i kiedy a nie anonimowo wypowiadasz się pod pseudonimem dużo zreszta o twoich intencjach mówiący.

Ciekawy
@Tomcio Paluszek

Konkretne pytanie na jakiej rozmowie? Jakie stanowisko?

@Tomcio Paluszek

Takie wpisy obrażają tych co tu pracują

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SCHILSNER? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Uczciwy, stabilny, polski Pracodawca.

Dokładnie

Donald

[W kwestii produkcji] Jak się komuś nie podoba to jaki problem zmienić pracę? Jasne, nie powiem że w innych zakładach jest może i lepiej ale w wielu jest i gorzej. Jeżeli chodzi o produkcję, to jeżeli nie przeszkadza komuś system 3 zmianowy i monotonne obowiązki to będzie zadowolony. Wszędzie jest jakaś klika co ręka rękę myje. Ale jeżeli wykonujesz swoją pracę dobrze, nawet jeżeli przychodzisz tylko odbębnić i do domu ale jednak dobrze, to będzie okej.

@Donald

Zawsze narzekają kombinatorzy

@Zadowolony

Zawsze

Marianek

Jako kilkuletni pracownik firmy na jednym z działów produkcji jestem bardzo zadowolony z pracy i z warunków do jej wykonywania, jakie pracodawca zapewnił przez ten ostatnio trudny czas /biorąc pod uwagę czas pandemii i zawirowań na rynku pracy/. Ani na chwilę nie zwątpiłem w to, że firma tzn. Szef nie pozwoli by pracownicy zostali pokrzywdzeni cięciami pensji lub etatów. To nie miało miejsca i za to wielkim szacunkiem obdarzam również całe kierownictwo. Brawo. Podwyżki utrzymywane na odpowiednim poziomie oraz wedle zasług. Jeśli przychodzisz do pracy by pracować będziesz zadowolony, jeśli tylko robisz za statystę i latasz na L4 po tydzień w miesiącu nie spodziewaj się, że na liście podwyżek będziesz na tym samym poziomie co ten, który się stara i z byle powodu nie chodzi na L4. Podwyżki inflacyjne to też nie fikcja lecz fakt. Szczerze polecam każdemu by do nas dołączył, a z panującej atmosfery oraz życzliwości wszystkich pracowników będzie zaskoczony na wielki plus. I wiecie co.? Lubię tą robotę, do której przychodzę bo chcę, a nie, że muszę. Firma to ludzie i tutaj wszyscy to wiedzą dlatego też spotkacie się z niespotykaną wyrozumiałością I Szacunkiem, tak ważnym na tym zwariowanym świecie.

@Marianek

I to jest opinia.

Długoletni pracownik
@Marianek

Firma to ludzie. Skoro szef dba o nas my dbamy o firmę. Mam to szczęście, że pracuje blisko niego. Szacunek to podstawa naszych relacji. I szczerze nie tylko pracuje tu dla pieniędzy ale mam poczucie ze coś tworzę. Tego wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom tu życzę.

Wszystkim Obecnym, Byłym i Przyszłym Pracownikom życzymy pomyślności, zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz wielu sukcesów w nowym 2022 roku.

Przemysław
@SCHILSNER

Bardzo dziękuje !! :)

@SCHILSNER

Dziękuje

Uczciwy Pracodawca. Godny zaufania.

@Andrzej

Tak czuje się tu bezpiecznie.

Zadowolony

Jako pracownik mogę powiedzieć, że Zarząd i kierownictwo dba o załogę, pensja płacona na czas, nie redukują etatów, awanse wewnętrzne, dodatki świąteczne, premie, opieka prywatna dla pracownika, przynajmniej raz w miesiącu jakiś event. Przydałyby się szkolenia.

Witam. Mam pytanie jak obecnie wyglada system pracy na magazynie? Poniedziałek-piątek 2 zmiany czy inny

@Kandydat

System pracy na magazynie jest dwuzmianowy w dniach od poniedziałku do piątku. Zmiany są w godzinach 6:00-14:00, 12:00-20:00, wyjątek stanowi piątek, gdzie druga zmiana pracuje w godzinach 10:00-18:00. Praca na drugą zmianę wypada raz na 3 tygodnie. Jeżeli możemy jeszcze jakoś pomóc to zachęcamy do zadawania pytań.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Schilsner. Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat. Wynagrodzenie na czas, bardzo dobry system premiowy, świadczenia socjalne. Bezstresowa praca w miłej atmosferze oraz jasno określone obowiązki

Zapraszamy do wyrażania opinii o charakterze merytorycznym. Jednocześnie przypominamy, że wpisy naruszające dobra osobiste konkretnych osób nie są zgodne z regulaminem platformy GoWork.

Tomasz

Dlaczego tak dużo wpisów jest usuwane przez pracodawcę?

@Tomasz

Na wszystkie pytania i merytoryczne opinie staramy się szczegółowo i rzetelnie odpowiadać. Jeśli pojawiają się wpisy naruszające regulamin GoWork, są one archiwizowane, zgodnie z zasadami portalu. W przypadku pytań o prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne lub warunki pracy zapraszamy do ich zadawania, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wyrażania merytorycznych opinii niełamiących regulaminu platformy GoWork.

woju
@Tomasz

ponoć mają sprawę w Sądzie Pracy i usilnie starają się ocieplać wizerunek. Ciągle wymieniają ludzi, coś tam jest nie tak.

klient

tam już nie ma z kim gadać

Stabilna firma. Są premie regulaminowe, świąteczna. BHP działa w rzeczywistości, nie tylko na papierze.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SCHILSNER?

Firma Schilsner zapewnia pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia pracy, a ich rodzaj zależy od charakteru stanowiska. Pracownikom biurowym zostaje przydzielony komputer osobisty wraz z niezbędnym oprogramowaniem, jeżeli stanowisko tego wymaga telefon służbowy. Osoby pracujące na produkcji mają dostęp do wszystkich niezbędnych w danym procesie narzędzi oraz do środków ochrony osobistej. Dodatkowo dla osób pracujących na magazynie i posiadających odpowiednie uprawienia firma zapewnia elektryczne wózki paletowe oraz widłowe, w zależności od przydzielonych zadań. Pracownicy produkcji oraz magazynu otrzymują odzież oraz obuwie robocze. Wśród naszych pracowników przeprowadzane są szkolenia, zarówno szkolenia stanowiskowe i okresowe, jak również szkolenia podnoszące kwalifikacje.

kot

Mile widziane są własne kombinerki i śrubokręt młotek będzie dodatkowym atutem na rozmowie kwalifikacyjnej

@kot

Cenimy ludzi z poczuciem humoru, więc zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach, z kombinerkami czy też bez. Natomiast w codziennej pracy u nas własne narzędzia się nie przydadzą – nasz Dział Utrzymania Ruchu ma do dyspozycji w pełni wyposażony warsztat narzędziowy.

Rudy

Jako były pracownik mogę powiedzieć coś o tej firmie, praca sama w sobie nie jest zła, wypłata na czas, atmosfera znośna - ale wystarczy ze masz odrobine swojego zdania, nie podpasujesz nowo wybranemu „brygadziście” na magazynie to nie masz tam życia, typ totalnie nie znający się na pracy, dostał się na stołeczek bo wiadomo, komu i gdzie zrobił „dobrze”, poza tym owy jegomość kłamie i zmyśla co już zostało mu nie raz udowodnione. Kadra „kierownicza” na owym magazynie to jedna wielka klika, patrzą szeregowym pracownikom na ręce a sami potrafią siedzieć w biurze na telefonach załatwiając swoje prywatne sprawy, np. wybierając i kupując buty czy przeglądając media społecznościowe. Jeśli w ich mniemaniu coś przeskrobiesz czy „wywrócisz oczami” jeśli wydadzą ci polecenie to z automatu licz się z tym ze wymyślą ci jakąś karę - tak, tak, normalnie jak w przedszkolu. Kierownik magazynu w gruncie rzeczy zły nie jest, załatwić z nim idzie wiele rzeczy ale kryje swoich i to moim zdaniem nie jest w porządku. Jeśli jesteś operatorem wózka i liczysz na to że tylko na wózku będziesz pracował to się srogo zdziwisz, na rozmowie o prace była inna rozmowa, która różni się od rzeczywistości, jesteś tak samo jak inni magazynierem i tak jest na umowie, nie ma w umowie operator wózka, co śmieszne, a jeśli coś nie podpasuje kierownictwu od razu cię z wózka zdejmują i dostajesz ręcznego paleciaka bo innego może nie być i masz zbierać zamówienia, liczące nawet 300 rolek na jednej palecie, a rolki lekkie nie są. Ubioru roboczego też nie dostajesz od razu, ja na swoje ciuchy czekałem 4 miesiące i się nie doczekałem, obuwie które dostajesz na start jest bardzo niewygodne, mimo wielu próśb i zgłoszeń nic z tym nie zostało zrobione. Z mojej perspektywy - nie polecam.

@Rudy

Dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak zawiera ona stwierdzenia niezgodne ze stanem faktycznym, w naszej ocenie podyktowane faktem zakończenia współpracy. Stosowany w Firmie system promocji i awansów oparty jest na ocenie kwalifikacji Pracowników oraz ich zaangażowania w pracę. Wszyscy podlegają tym samym zasadom. Nie mają też miejsca jakiekolwiek „kary” polegające na przydzieleniu określonych obowiązków. Tego typu stwierdzenia świadczą o niezrozumieniu organizacji pracy na Magazynie. Pracownik zatrudniony na stanowisku Magazyniera wykonuje różnorodne zadania, zarówno związane z obsługą wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień), jak i ręcznej kompletacji zamówień. Przydzielanie konkretnych zadań wynika z bieżących potrzeb i prac do wykonania. W żadnym przypadku nie ma natomiast mowy o przekraczaniu limitów wagi ładunków (określonych w Rozporządzeniu w sprawie ręcznych prac transportowych i instrukcjach BHP.) Obowiązujące limity są szczegółowo omawiane przy okazji wstępnych i okresowych szkoleń i są znane wszystkim Pracownikom. Każdy, kto pracuje lub pracował w naszej firmie, wie, że do kwestii BHP podchodzimy bardzo poważnie. Aby dodatkowo ułatwić pracę przy kompletacji zamówień stale modernizujemy wyposażenie Magazynu, m.in. właśnie zakupiliśmy dodatkowe wózki elektryczne, aby ograniczyć stosowanie wózków ręcznych. Odzież roboczą przekazujemy najszybciej, jak jest to możliwe po zatrudnieniu. W niektórych przypadkach zdarzają się opóźnienia ze strony zewnętrznej firmy, która ją dostarcza, wówczas jednak zainteresowanym Pracownikom proponujemy odzież zastępczą. Zapewniane przez nas buty BHP to obuwie standardowo używane w zakładach produkcyjnych, które posiada wszystkie wymagane certyfikaty, natomiast kwestia komfortu lub niewygody jest bardzo subiektywna i faktycznie nie zawsze jest możliwość spełnienia indywidualnych życzeń.

Rudy 102

Konrad

Jak wyglądają struktury utrzymania ruchu? kierownik i ludzie w porządku?

@Konrad

Dział Utrzymania Ruchu zarządzany jest przez Kierownika, któremu podlegają dwie sekcje – elektroników oraz mechatroników. Operacyjny nadzór nad pracą poszczególnych sekcji sprawują brygadziści. Dział Utrzymania Ruchu pracuje w systemie dwuzmianowym. Nasz park maszynowy jest nowoczesny i stale rozwijany, dlatego praca w DUR jest ciekawa i różnorodna. Pracownicy są w porządku.

Julian 54

Witam powiecie mi prosze jak nazywa się Pani Prezes bo zapomialem

Prezesem zarządu firmy Schilsner Industry Group jest Pan Tomasz Pajor.

Zostaw merytoryczną opinię o SCHILSNER - Wrocław

• Jak się pracuje w SCHILSNER?

Zobacz opinie na temat firmy SCHILSNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHILSNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCHILSNER