Opinie o New Home Marek Gajowy w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Home Marek Gajowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New Home Marek Gajowy o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Home Marek Gajowy w Zielonka

Sylwia Nowy wpis

Cześć, ktoś w komentarzu jednym tutaj pisał, że były jakieś problemy z płatnością u jednej osoby. Ciekawa jestem, czy on teraz normalnie wypłaca pracownikom wynagrodzenie czy są jakieś problemy?

Budowlaniec Nowy wpis
@Sylwia

Z nami się nie rozliczył do końca. Pomimo wielu upomnień nie możemy się doczekać płatności

@Budowlaniec

Hej, i co w tej sytuacji planujecie zrobić, zgłaszacie to gdzieś, czy jeszcze planujecie poczekać. Planowałem się przyjąć do firmy do wykończeniówki, ale już sam nie wiem. Wiesz może czy więcej jest takich osób, z którymi firma sie nie rozliczyła?

Kupiec Nowy wpis

Bardzo udana transakcja. Deweloper uwzględnił moją prośbę dotycząca poddasza. Szczerze mówiąc piszę ten komentarz tylko dlatego ponieważ idąc na rozmowę byłem zmieszany opiniami, które się tutaj pojawiły. Dlatego serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem

Kupiec

Szczerze ODRADZAM prowadzenie jakichkolwiek rozmów z tym deweloperem. Omijać szerokim łukiem

Zuzanna
@Kupiec

No bardzo Ci dziękuję za to ostrzeżenie. Musisz jednak wiedzieć, że taki post tak naprawdę nie mówi mi nic konkretnego na temat firmy New Home. Dlaczego odradzałbyś nam tego dewelopera? Co takiego poszło nie tak w Waszej współpracy?

Janusz

(usunięte przez administratora). Nie zapłacił za elewację kominòw i murów ogniowych, na inwestycji w Markach przy ul. Szczęśliwej . Nie polecam współpracy z tym człowiekiem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New Home Marek Gajowy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dziki lokator

Zdecydowanie odradzam współpracę. Kupiliśmy segment rok temu. Odbiory przewidziane najpierw na kwiecień, potem na maj i wrzesień finalnie odbyły się w lutym rok później. Cały czas płaciliśmy w banku dodatkowo za ubezpieczenie kredytu. Sprzedaliśmy własne mieszkanie i wzieliśmy kredyt nie mogąc mieszkać pod wskazanym adresem prawie rok cąły czas ponosząc ogromne koszty. Bydynek zbudowany jest ok, natomiast współpraca z deweloperem tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Cąły czas miga się od usunięcia usterek, zamiast 2 miejsc postojowych jest jedno. Wciska kit że w zamian za opóźnienie dał rolety antywłamaniowe które i tak były już zamontowane w momencie kupna i nie było mowy o tym że jest to jakiś bonus. Obecnie sprawa kradzieży rolety w jednym z mieszkań jest zgłoszona na policję gdyż deweloper pokłócił się z właścicielem i ją zdemontował. Szczerze nie polecam, lepiej kupić coć od firmy która nie musi po kilkanaście razy składać dokumentów gdyż ma pełen komplet na czas, nie kręci, nie naraża ludzi na koszty. Cały czas słuchamy że teraz domy zdrożały i Pan Marek żałuje że sprzedał je tak tanio. Dodam że sprzedane były rok wcześniej. Jeden wielki żart, Pan zachowuje się poniżej krytyki. Jeśli możecie kupić od kogoś innego , zdecydowanie lepiej, niepotrzebne nerwy i kompletny brak poszanowania klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o New Home Marek Gajowy - Zielonka

New Home Marek Gajowy