Opinie o GOLD-TRADE sp. z o.o. w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOLD-TRADE sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD-TRADE sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD-TRADE sp. z o.o. w Kutno

Oooo patrząc na ogłoszenie od 7 brutto hmmmm to może powinniśmy zaaplikować jeszcze raz?? To może wtedy pensja się zaktualizuje ?

Magazyn

Idealne miejsce dla osoby, która chce zmarnować sobie trochę czasu oraz przekonać się na własnej skórze z jaką pogardą może być traktowany pracownik przez władze zakładu. Jeśli chodzi o atmosferę panującą pomiędzy pracownikami jest ona bardzo dobra. Zarobki i walka o podwyżkę mogą zostać nazwane czymś na miarę survivalu.

@Magazyn

To jak bardzo różnią się zarobki w tej firmie od wynagrodzeń u konkurencji? Jesteś w stanie to przedstawić? Bo właśnie chciałbym aplikować gdzieś na magazyn, ale nie potrafię się zdecydować. Nie ukrywam, że pieniądze grają u mnie dużą rolę.

Co jakiś czas mają te ogłoszenia na przedstawiciela handlowego, teraz jak wchodzę to co prawda to z lipca już się nie wyświetla, ale może za jakiś czas? Chciałem tylko zapytać, czy podstawa jest zagwarantowana jakakolwiek w umowie obecnie. Czy tylko na prowizji się zarabia? Tam już nie przeczytam, a tu widzę nawet ktoś zaczął temat kiedyś, tylko się urwał.

Rysiu
@Były

I tylu jest chętnych do pracy w tym miejscu, że mają takie podejście? Zdarzają się miesiące, że tej premii po prostu się nie dostaje czy każdego miesiąca coś wpada? A jakaś premia roczna, za ocenę pracownika jest ?

Maryśka Nowy wpis

Czytam Wasze wpisy odnośnie stanowiska przedstawiciela handlowego i na prawdę nie wiem co myśleć. Każdy ma zupełnie odmienne zdanie. Teraz na stronie szukają na Warszawę i doświadczenie jest pierwszym wymaganym warunkiem. Może ktoś mi napisać ile go najlepiej mieć, żeby praca była w miarę pewna?

Mkl Nowy wpis
@Maryśka

Dla swojego zdrowia psychicznego polecam omijać tą firmę szerokim łukiem!!!!

Wlkp Nowy wpis
@Maryśka

Praca handlowca tutaj wymaga dużej odporności na stres. - koszty transportu bardzo wysokie - odejmowane od zysku - problem z transportami - zatowarowanie magazynów minimalne - Dużo osób sie zwolniło od początku roku. Dla osób które chcą złapać doświadczenie ok ale nie licz ze coś dostaniesz co pomoże w uzyskaniu dobrych wyników. Wynagrodzenia na czas.

Antoni Nowy wpis
@Wlkp

Firma chce uchodzić za profesjonalną i wdraża procedury by usprawnić działanie tylko co z tego skoro ma się poczucie wykorzystania i nieuczciwości względem siebie i innych wiele rzeczy robionych na wariackich papierach jak w osiedlowym z całym szacunkiem warzywniaku

Wielozadaniowość

Firma niestety bez wizji i wartości działa bardzo nieetycznie. Nie ma dialogu, komunikacja na średniowiecznym poziomie. Pracownik i klient traktowany przedmiotowo osoby które chcą czegoś więcej sprowadzani szybko do odpowiedniego poziomu do tego dyrektorzy również zaangażowani w sprzedaż przez często że względu na niezdrowa rywalizację podcinają skrzydła swoim handlowcom odbierając im skutecznie chęci do działania wymagają rzeczy których sami nie respektują i nie przestrzegają przez co uchodzą za ludzi niespójnych emocjonalnie.

Czy w GOLD-TRADE sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Lila

No ale jeśli jednak bym wytrwała to dobrze byłoby wiedzieć czy mam szansę na umowę na czas nieokreślony. Firma jest skłonna je przyznawać? I skoro jesteś taki zorientowany to może napiszesz dlaczego niby ludzie tak szybko chcą uciec z firmy? Czytałam niżej o np. słabych benefitach, ale wydaje mi się, że to jeszcze żaden powód.

mp

Umowa o pracę - podstawa na jaką się umówisz plus premia od wyniku - kasa zawsze na czas - wiele można mówić ale hajs się zgadza

Nelka
@mp

O, no to fajnie, bo wiadomo, różnie to bywa. Ja jestem ciekawa, jak taka premia jest naliczana? Jest stały % od załatwionych kontraktów? Czy jest wzór, algorytm, który nalicza? Chodzi mi, czy można to obiektywnie policzyć, a nie czekać, co przełożony zdecyduje, co do wysokości premii?

@Nelka

Tak, jest stały procent od zysku - łatwo to policzyć

@mp

No to super, ze i pensja i premia, a są dodatki okazjonalne? Czy jest premia na święta? I czy prowizja dla każdego pracownika jest taka sama, czy dla tych z większym stażem jest większa, co ma zachęcać ludzi do pozostawania w firmie??

mp

premia jest - ustalenia są indywidualne, premia świąteczna i dodatki? jaka praca taka płaca - jak się weźmiesz za robotę to sobie sam zarobisz - proste. Co tu więcej tłumaczyć ?

Stan na 04.2023, zero dodatków typu karta MulpiSpott, Medicover, zero paczek, Wielkanoc pracownicy sami sb sfinansowali… bo wielkiego prezesa nie było stać na zamówienie kateringu… atmosfera między pracownikami super, gorzej z „górą”. Jeśli jesteś kątem dla swojej psychiki to idealne miejsce dla Ciebie… odradzam

Aga

W siedzibie firmy była Wielkanoc czy zrobili sobie w jakimś lokalu? Ciekawi mnie czy Pan prezes też był zaproszony. Co jest nie tak z "górą", jak to wpływa na codzienną pracę? Chodzi o jakieś wyzwiska czy zwykłe podejście do pracowników?

Były
@Aga

Podejście do pracowników gorsze niż w(usunięte przez administratora), podejście nie ty to następny. Oprocz pensji i premie na którą samemu trzeba zarobić nie ma nic. Żadnych paczek na święta, świadczeń socjalnych co w tych czasach jest nie do pomyślenia. Szkoda że góra nie widzi ludzi którzy tak naprawde tworzą tę firmę tylko wynik na koniec miesiaca

Rysiu
@Były

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GOLD-TRADE sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czemu uważasz, że przez odejście tego Pana firma ma szansę na ratunek? Co on takiego zrobił i jak będzie wyglądała sytuacja firmy po jego odejściu ? Czy ze względu na tę osobę zwalniali się pracownicy?

Szok

Skąd takie info? Czy to przypadkiem nie plotka?

Szef

Bo do gorszego stanu nie mógł już doprowadzić gdy cały zespół zepsuł . Widocznie nie jest do tej funkcji już dobry.

Nikodem

Czyli tamta kwota z ogłoszenia, dotyczy podstawy wraz z premią? Dlaczego uważasz, że nie da się tu osiągnąć zapowiadanych zarobków, chodzi o produkt, marketing?

Uważajcie
@Nikodem

Owszem możesz dostać ok.10tys zł ale tu czeka Cię sprzedaż na poziomie 100-200tys netto próbować można ale przy obecnych progach i rynku jest to kosmicznie nie możliwe. Tak - podana stawka uwzględnia że sprzedaż jakieś 4 budowy w jednym mc. :) tak to masz podstawę minimalna do negocjacji. 7-20tys mc to kpina z ludzi, którzy obecnie pracują i wiedza ile dostają co mc… ale tu nikt z góry się z drugim nie liczy.

Roma
@Uważajcie

A czy wszystko jest na B2B czy możliwe jest też podpisanie umowy o pracę? Bo przy takiej niepewności co do zarobków to nie wiem czy chciałabym zakładać działalność. No i mówisz, że jednak podstawa do negocjacji. Ile maksymalnie da się uzyskać?

Planuje aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Hydrobud l Gold Trade Kutno. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglada atmosfera i praca pod względem kontaktu z przełożonym / dyrektorem? Czy jest ciężko na początku ? Czy oferują wdrożenie i szkolenia?

A to ta pensja to jest tylko kasa za wynik, bez jakiejś podstawy? Czy jest jakakolwiek podstawa? I co do klientów, to taki PD ma kasę za sprowadzenie nowego klienta jednorazowo, czy za każda nową umową z tym klientem ma się odpowiedni % do tego?

@Magazyn

Dziękujemy za opinię. Proszę napisać coś więcej o tym, w jaki sposób z pogardą odnosimy się do Pracowników. W naszej firmie jest to niedopuszczalne. Co do dobrej atmosfery to jak najbardziej zgadzamy się z tym, dbamy o nią i jest to dla nas priorytetowa kwestia.

@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Plujecie w twarz pracownikom. Robicie z pracowników idiotów wmawiając im te swoje kłamstwa, że kryzys to trzeba obcinać… Dużo lepsze zarobki są bardzo niedaleko Was wszystkich, wystarczy się uwolnić od tej chorej firmy jaka jest H i GT .

@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Atmosfera jest dobra ale między pracownikami… dopóki Pan DO nie przyjdzie ! :) Jak jest niedopuszczalne to zmieńcie proszę władze oddziałowa.

@Magazyn

Dziękujemy za opinię. W roku 2021 w firmie odbyły się 2 szkolenia dla kadry menadżerskiej i 1 szkolenie dla przedstawicieli handlowych, w którym wzięła udział połowa PH jaka pracuje w firmie. W roku 2022 planujemy również 1 szkolenie menadżerskie i 1-2 szkolenia dla PH. Ciężko organizować więcej szkoleń w ciągu 1 roku. Jako szef nigdy nie powiedziałem, że rozwijasz się tylko dzięki rozmowie z klientami/kierowcami/dostawcami. Owszem przy pewnym zaangażowaniu ze Swojej strony możesz rozwinąć się rozmawiając z w/w. Pytanie czy jesteś w stanie dać coś od Siebie, jeżeli nie to szkolenie też nic nie da. W każdej firmie są stanowiska przejściowe i dziwne, że Ktoś odbiera je jako ujma na honorze. Jeżeli jako szef przeoczyłem kompetencje czyjejś osoby w firmie to oczywiście mogłem popełnić błąd lub się pomylić. W naszej firmie się rozmawia z ludźmi więc jeżeli ktoś czuje się na siłach i ma większe aspiracje to zapraszam do dialogu. Pozdrawiam

In_Kaust
@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Podpisuję się. Wystarczy pokazać ponownie swoje CV osobie nad sobą. Mogę to porównać do osoby dającej Ci wędkę, nie rybę. Jeśli chcesz zarabiać więcej, musisz dać więcej od siebie. Osobiście brałem udział w w/w szkoleniach.

Magdalena

A czy dostaje się chociaż jakieś broszury szkoleniowe skoro nie ma samych szkoleń ? Kto finalnie wdraża do pracy??

@Magdalena

Dziękujemy za postawione pytanie. Tak jak pisałem wcześniej w 2021r. mieliśmy 1 szkolenie stricte handlowe i 2 menedżerskie. Przy wdrożeniu pomaga szef zespołu. Produktowe szkolenia przeprowadzają dostawcy. Broszur jest niezliczona ilość. Jeżeli są chęci, wiedzę przyswaja się szybko. Służymy pomocą w każdym momencie.

A dlaczego nie? Jak się sprawy z pomocą ze strony przełożonego mają z Twojego doświadczenia? Jaka otrzymałeś pomoc przy wdrożeniu? Pisano, że wystarczą chęci do nauki...

Co wchodzi w socjal GOLD-TRADE sp. z o.o.?

Małgorzata

Rzeczywiscie wiekszosc dobrych firm ma te benefity o ktorych wspominnasz. Orientujesz sie czy firmy po prostu na to nie stac, nie chce ich dawac czy nie ma tylu chetnych ?

Dziękujemy za opinię. Jest ona nieprawdziwa bowiem opieka medyczna funkcjonuje w naszej firmie od marca 2021.

GT KŁ
@GOLD-TRADE sp. z o.o.

W którym oddziale? bo w Konstantynowie Łódzkim nie została ona zaoferowana (pracowałem w 2023)

O kim dokładnie mówisz, chciałabym wiedzieć na kogo uważać? Mówisz tylko o psuciu atmosfery czy jest coś jeszcze?

Na jakie benefity można liczyć w GOLD-TRADE sp. z o.o.?

Benefity.? Nie w tej firmie... Socjal? Też brak, chyba że sam opłacisz sobie pakiet medyczny.

Elżbieta

O, super, że można dowiedzieć się takich rzeczy jeszcze przed złożeniem CV. Ale jak już mowa o dodatkach, to jak nie ma benefitów, to co z premiami? Może dają dodatki finansowe zamiast takich rzeczy jak właśnie pakiet medyczny?

@Elżbieta

Premia to raczej zysk za wypracowany wynik, a socjal czy benefity wynikające z samego zatrudnienia to inna kwestia. Reasumując socjalu w tej firmie brak. Próbować zatrudnić się można zawsze wówczas można się przekonać na własnej skórze jak wygląda praca tutaj. Zapewne jako nowa będzie Pani lepiej traktowana niż starzy pracownicy.

Krystyna

Co masz na myśli pisząc, że nowi pracownicy są lepiej traktowani? Zarabiają więcej, mają lepsze warunki umowy czy po prostu ludzie są dla nich mili? A wypowiesz się czy firma organizuje jakieś szkolenia obecnie dla pracowników? Wcześniej ktoś pisał, że nie, ale może się coś zmieniło.

Elżbieta

Eh, smutne. Naprawdę, ale co do rozwoju, to firma się nie rozwija, czy pracownicy w firmie też? No bo jak jest wakat na lepsze stanowisko, to jakiś pracownik może dostać awans i w ten sposób się rozwijać?

In_Kaust

Firma posiada swoje wady i zalety. Perspektywa handlu: jeśli posiadasz wiedzę i nie jesteś z tych "czy się stoi czy się leży", perspektywy są ogromne. Jeśli natomiast jesteś osobą świeżo po studiach i nie masz potrzebnej wiedzy oraz kontaktów, nie bój się odezwać. Gwarantuję że firma przybije piątkę ambitnej osobie. Jeśli jednak jesteś osobą z gatunku "czy się stoi czy się leży", od razu możesz szukać innej pracy. Gold-Trade nie inwestuje w "nierobów" (dla jednych jest to wada, dla innych zaleta)

@In_Kaust

Dziękujemy za opinię. Jest ona brutalna lecz prawdziwa. Firmę tworzą ludzie, ci sami ludzie tworzą dalej atmosferę. Jest to banalne stwierdzenie natomiast dziś poza tym, że banalne bardzo ważne. W branży budowlanej nastały czasy ciężkie, nie dlatego, że brakuje inwestycji czy kapitału ale dlatego, że panuje ciągły stres co może wpływać w późniejszym etapie na negatywne emocje. Nie zapanuje się nad tym jeżeli w firmie będą się pojawiać osoby pozbawione ambicji, których interesuje tzw. "socjal", na który muszą pracować przecież ludzie zdolni, ambitni, a Tacy pracują w naszej firmie. Dlatego zgadzam się z opiniotwórcą : "zapraszamy do nas pod warunkiem, że masz chęć się wykazać".

Karola
@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Dzień dobry. Zwracam się do Pracodawcy z zapytaniem: Czy kobiety mają szansę w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego? :)

@Karola

Dzień dobry. Oczywiście, że mają. Mamy w swoich szeregach kobiety na podobnych stanowiskach i świetnie sobie radzą. Zapraszamy

Wrocławianka

Witam, czy firma planuje otwarcie oddziału na dolnym Śląsku?;)

@Wrocławianka

W przyszłości tak. Niestety dziś nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie. Poszukujemy natomiast PH ds dystrybucji i inwestycji na tym terenie.

Cały ja
@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Czy są plany, żeby w niedalekiej przyszłości otworzyć oddział w Wielkopolsce + stanowiska dla PH? Ciekawa firma, będę obserwował.

@Cały ja

Witamy. W niedalekiej przyszłości na pewno nie. Dziękujemy za zainteresowanie.

Pracuję w tej firmie jakiś czas i uwazam że jest ok. Z właścicielem mam ograniczony kontakt ale wg mnie jest to człowiek myślący nowocześnie, nietuzinkowo gdyby więcej było takich ludzi w naszym kraju to rozwijalibsmy się koncertowo. Daje możliwość zarobku i sporą swobodę działania. Narzekają wieczni malkontenci i ludzie roszczeniowi. Nie ma socjalu? I bardzo dobrze. Dobrobyt bierze się z pracy. Pozdrawiam, Adam.

@Adam

Nie ściemniaj tylko napisz prawdę

kazik
@Magazyn

Nie może napisać prawdy ):)

Obecny pracownik

To co proponuje na święta Bożego Narodzenia dla nas porażka. Słabitki ten karpik :(

kazio
@Obecny pracownik

A są jakieś mocne strony ?

@kazio

zmiany, zmiany , zmiany :) Olać te wizje , zresztą uczęszczając do szkoły nawet za hajs trzeba zrozumieć materiał :)

Frugo
@kazik

Skoro jest tak źle, a moja prawie dwa lata od napisania opinii to czy nadal tam pracujesz ?

Cześć , Jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko PH Rzeszów , ktoś może powiedzieć jakie warunki , godziny pracy , wynagrodzenie na umowie . Jaka atmosfera w oddziale i czym jest spowodowana rekrutacja . Z góry dzięki za info .

@Zainteresowany

witamy. Obecnie nie mamy oddziału w Rzeszowie. Szukamy PH ds dystrybucji i inwestycji na terenie podkarpackim

Oskar
@GOLD-TRADE sp. z o.o.

Dobrze Pan trafił Panie Macieju:) W czerwcu zmieniam branżę, właśnie na budowlaną. Obecnie pracuję jako RH w branży FMCG i posiadam na swoim koncie kilka sukcesów, ale o tym w kolejnych etapie rekrutacji. Pozwoliłem sobie sprawdzić Pana firmę i wypada naprawdę świetnie na tle konkurencji. Jak pracować to dla najlepszych, jak się uczyć to od najlepszych.

@Oskar

Niezmiernie mi miło czytać takie słowa. Dziękuję zarowno w swoim imieniu jaki Ludzi, z którymi współpracuje na co dzień.

Sylwia

Witam polecam obsługę szczególnie Pana Artura Sabatowicza !!!

@Sylwia

dziękuje Artur, że z nami jesteś. Czytać takie opinie to dla mnie wielka przyjemność

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD-TRADE sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w GOLD-TRADE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GOLD-TRADE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOLD-TRADE sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOLD-TRADE sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GOLD-TRADE sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOLD-TRADE sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.

GOLD-TRADE sp. z o.o.