Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas w Oświęcim

Daniel Nowy wpis

Opinia o byłym pracodawcy, firmie JoyFactory z Oświęcimia, niestety nie jest zbyt pozytywna. Firma ta to przykład typowego "januszexu". W moim doświadczeniu pracy w JoyFactory zauważyłem wiele nieprawidłowości, które znacznie wpłynęły na ogólną atmosferę pracy i warunki zatrudnienia. Przede wszystkim, firma JoyFactory nie przestrzegała w pełni kodeksu pracy. Często ignorowano podstawowe prawa pracownicze, takie jak regulacje dotyczące czasu pracy, stosunku pracy, płacy minimalnej czy zasad BHP. To skutkowało niestabilnością finansową pracowników oraz ich ogólnym zniechęceniem do wykonywania obowiązków. Dodatkowo, pracownicy byli wyraźnie wykorzystywani. Nadgodziny stały się normą, a pracownicy byli zmuszani do pracowania długie godziny bez dodatkowej rekompensaty. Wiele razy zdarzało się, że pracownicy byli proszeni o pozostawanie w pracy po zakończeniu swojej regularnej zmiany, co mocno wpływało na ich życie osobiste i zdrowie. Atmosfera w firmie była napięta i stresująca. Brak szacunku ze strony zarządzających oraz brak jasnej komunikacji sprawiły, że pracownicy często czuli się zaniedbani i niedoceniani, a narzekanie na "biuro" było codziennością. Decyzje podejmowane przez kierownictwo były często niezrozumiałe i niewłaściwie uzasadnione, co wprowadzało dodatkowy chaos do codziennej pracy. Niestety panie pracujące w biurze są osobami niekompetentymi na swoich stanowiskach. Podsumowując, firma JoyFactory z Oświęcimia prezentuje negatywny obraz pracodawcy. Nieprzestrzeganie kodeksu pracy, wykorzystywanie pracowników oraz nieodpowiednia atmosfera pracy to tylko niektóre z problemów, które napotkałem podczas mojego zatrudnienia w tej firmie. Z pewnością polecam zastanowienie się dwukrotnie przed podjęciem pracy w tym miejscu.

Czy firma Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Unikajcie firmę szeroko, daleko, jak najdalej! Nie interesują się pracownikami, masz napierniczać i jeszcze walić nadgodziny a kasy nie dostaniesz. Możesz się prosić i błagać. Swoje prawa jako pracownik wstać sobie gdzieś. Szefowa jak i szef klasyfikują się do mobbingu!!. Atmosfera jest tragiczna i przygnębiająca. W biurze brakuje tylko szczurów pełzających po okryszkach jedzenia na podłodze fuj! Jednym słowem ( chyba jednak się nie da ) Zatrudniają ludzi z doskoku, nie wypłacają wypłaty. Jeśli coś z nimi załatwiać to może tylko i wyłącznie na papierze i z prawnikiem. A z klientem postępują podobnie więc też nie polecam :)

Zgadzam się w 100% !! Brakuje tylko szczurów pełzających po okruszkach jedzenia na podłodze.

Edward

Jak to nie płacą za nadgodziny? To robisz za free? Przymusowo? Czy chociaż możesz odebrać za to wolne? Bo trochę przeraziły mnie te warunki.

Edward Nowy wpis
@były pracownik

Też tam pracowałeś? Ze szczurami to chyba przesada co? ile zarabiałeś bo nikt nie napisał jaką płacą kasę? A to dla mnie istotne.

rio Nowy wpis
@Edward

Trzeba zostać to się zostaje.

Staż

Nie polecam na pewno komuś ktoś szuka czegoś na poważnie. Wystawiają ofertę stażu, gdzie jeszcze nie mają pewnej umowy z urzędem pracy. Szukają na staż lub na staż i normalny etat, niby dorzucają swoje. Ok, wyraziłam chęć i zadowolenie Mówią że zadzwonią do każdego z odpowiedzią, czy jest pozytyna czy negatywna i zero odzewu. Ogłoszenie nieaktualne. Stażu nie dostali. Naciągnie, szkoda czasu. Nie wymagają doświadczenia ale finalnie sami nie wiedzą czy w ogóle kogoś chcą przyjmować. Brak słowności.

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Unikajcie usług transportowej od tej firmy. Faktura za transport wystawiona z 2 dniowym terminem płatności. Po kilku dniach otrzymujesz notę księgową na kwotę 40 EURO jako rekompensata za koszty odzyskania należności. Faktura za transport przyszła kilka dni wcześniej przed notą księgową na 40 EURO. Porażka omijacie tą firmę szerokim łukiem. Ale jakie koszty odzyskiwania należności, gdy płatność poszła 2 dni po otrzymaniu faktury. Obieg dokumentów księgowych w firmie trwa dłużej. NIE POLECAM.

Onaa

Nie polecam! Zamówiłam transport za który zaplacilam zaliczkę w miejscu odbioru towaru(dostałam pokwitowanie). Gdy juz transport dojechał na miejsce zaplacilam kolejna transze ale bez pokwitowania. Dzwoniłam tyle razy do (usunięte przez administratora) dziewuch, które tam pracują z prośbą o wystawienie na meila pokwitowania zapłaty za transport...do dzisiaj cisza. Juz nie wspomnę i uszkodzeniach materiału, który dojechał. Brak słów. Nie polecam!!!

Igor

@. Hej dostałeś już wyplate?

Przepracowałem miesiąc. Nie zgodziłem sie na kwotę wynagrodzenia jakie chcieli mi dać i poprosilem o jego ponowne przeliczenie. Mija juz 2 miesiąc a ja nadal nie dostałem wypłaty, nikt nawet do mnie nie zadzwonił. Unikajcie tą firmę szerokim łukiem.

Roman
@.

Poinformuj odpowiednie instytucje, na co czekasz. W końcu ktoś musi się nimi zająć

Powiedzcie jak firma funkcjonuje w nowej rzeczywistości? bardzo rygory sanitarne utrudniają pracę?

Kierowca
@Tomek

Wyjazd w trasę i brak środków dezynfekujących, brak maseczek. Jak sobie sam nie Kupisz nie masz na co liczyć.

Kierowca

Masakra, przy przyjęciu p. Kasiunia ach och i w ogóle, a później tylko koszmar. Samochody przeważnie nieprzygotowane do trasy. Ja miałem np. z nie działającą firaną boczną. Na prośbę o naprawę, bo była naprawdę potrzebna (wiele załadunków) usłyszałem - radź sobie sam. Zapomnijcie o jakiejkolwiek pomocy w trasie. Tylko CB i inni kierowcy, firma umywa rączki. Po zjeździe z trasy koszmar. Seniora Justynka krzywonosa szybko prostuje oczekiwania płacowe. Zapomnijcie o obiecanej dniówce. Odliczają dosłownie wszystko, nawet jakieś pierdoły niezbędne do jazdy. Nie dają telefonu służbowego, więc jak nie masz swojej nawigacji i mocnego netu na UE nawet nie wsiadaj (ich mapy są nieaktualne albo w ogóle brak niektórych krajów). Mnie wysłali np. do Szwecji bez nawigacji. Gdybym nie miał swojej to kaplica. Nie polecam. Ogólne (usunięte przez administratora) i znieczulica.(usunięte przez administratora)

Roman

Omijajcie ich szerokim łukiem. Walą w ch. na każdym kroku. Wybitnie uzdolniona "szefowa" nie ma pojęcia o prowadzeniu kiosku ruchu a co dopiero firmy transportowej. 150zl za dniówkę po czym zjeżdżając z trasy wygląda to tak: 150zl - widzi mi się Justynki = idź pan stad i nie wracaj.(usunięte przez administratora)

Przedsiębiorca

Uwaga spedycje. Dacie zlecenie i 3 dni po terminie płatności odda Was do KRD. Nie polecam. Nie solidnie wykonany transport. (usunięte przez administratora) kierowców.

Jury

Uwaga na Justynkę krzywonosą. Przerobi na firmę każdego. Odliczy dropsu na sracji. Kierowca nie ma zapłaty

Jewry

Вони також мені не заплатили. Що за сміття. На жаль, компанія жалюгідна. Я йду до іншого

(usunięte przez administratora) Kierowcy, uważajcie na tych cwaniaczkow, a szczególnie na p. Justynkę i Kasię. Na przyjęciu słodkie koleżanki, po zjeździe twarde (usunięte przez administratora). jak dostaniesz pół pensji to się ciesz i (usunięte przez administratora) tamtąd. Zero wsparcia, nawet nie dostaniesz telefk u służbowo. Nawigacja (usunięte przez administratora) Wysyłają do jakiegoś kraju a tam nie ma nawet mapy!!!!(usunięte przez administratora). Miej własny telefon z dużym internetem i swoją nawigacją. Inaczej poniegniesz i to oczywiście z Twojej winy. Dzianobus (usunięte przez administratora)

Jurek

Uwaga na nich. To zwykły dziadobus. Sępią na wszystkim. Tak jak tu ktoś już pisam, odliczają za wszystko co się da, tak że kierowca nigdy nie zobaczy obiecanej wypłaty. Szkoda gadać... Dziady i tyle!

Z daleka od cwaniaków, doliczają za mycie samochodu, niesłowni. Sami oceńcie. Wynająłem samochód na dobę, przyjechałem rano było ciemno, tłumaczono mi że poprzedni klient późno oddał pojazd i nie zdążono go umyć ani posprzątać. Zima posypali drogi solą błoto leci na szyby, nie ma płynu, dzwonie, słyszę w słuchawce przeprosiny i żebym kupił i uzupełnił płyn za wszystko zwrócą. Kaucje zwrócili dopiero po interwencji , 4 dniach. Po kilku tygodniach usłyszałem ze to grosze poza tym oddałem brudne i zabłocone auto , spóźniłem się 4 godziny chociaż oddałem po 13 godzinach a nie 24h . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas - Oświęcim

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Usługowo-Handlowa Jacek Kułas
  • Powstańców Śląskich 1