Harnn

Opinie o Harnn

makrt

tez słyszałam że tutaj jest najlepiej jesli chodzi o firmy związane z naturalnymi kosmetykami w Warszawie, moja dziewczyna ich uzywa i jest zadowolona, czasem jej podkradam. wydaje mi się że oni nawet jak na sieć to na serio czują misję zeby być blisko natury

Karolina 2008r.

Mam dobre wspomnienia z pracy w firmie Harnn&Thann choć sama się zwolniłam. Pani (usunięte przez administratora) jest bardzo sympatyczną osobą i cieszę się że miałam możliwość z nią współpracować.

kasiek

dokładnie - pracowałam tam i muszę powiedzieć, że takiego piekła ze strony szefowej się nie spodziewałam... Jedynie dziewczyny w miarę ok.

Zostaw opinię o Harnn - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harnn