Opinie o Rafał Kumięga Bar Domowy Klimat w Kraków

Rafał Kumięga Bar Domowy Klimat
3 3 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Rafał Kumięga Bar Domowy Klimat?

Marta Nowy wpis

@Robaczek Uwagi do firmy lepiej kierować na inny adres bo tu jest forum dla pracowników.

Tak1Nie
Robaczek Nowy wpis

Widać że pierogi są kupne

Pedro

Słyszałem sporo dobrego o firmie i zaskoczyliście mnie tymi opiniami. Warto aplikować?

Ja Nowy wpis
@Pedro

Nie Tylko Pana zaskoczyły . Polecam spróbować samemu ponieważ dużo jest konfidentów i konkurencji . I zerknąć na Facebooku ????

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Materdej

Pan Rafał nie potrafi wyszkolić pracownika , gdy coś nie wyjdzie pojdzie nie po jego mysli krzyczy. (usunięte przez administratora) Kompot pod lada zamiast w lodówce !! Zdecydowanie odradzam . Omijać szerokim łukiem.

Tak2Nie8
Rafal
@Materdej

Caly czas jedna i ta sama osoba pisze juz nie długo sie spotkamy . Zmywarka działa cały czas bez zarzutow.

Tak6Nie
Rafal
@Materdej

Nikt nie kazuje Ci przychodzić . Krzyczeć każdy krzyczy ludzie mnie znają lubią i przychodzą A do Ćiebie by na pewno nie przychodziłi bo zostałaś zwolniona bo kradłaś . Zmywarko wypażarka u mnie jest od samego początku 3 lata to co piszesz jest karalne. A kompot jak jest ugotowany rano to do lodowki ciepły czy letni nie należy dawać . Pozdrawiam Rafał

Tak8Nie
Malina

Masakra w tej firmie nawet sztućce i naczynia dla klientów nie są wyparzane i(usunięte przez administratora)! Współczuję ludziom którzy tam przychodzą na obiad.

Tak7Nie8
Rafał
@Malina

Czyżby konkurencja się kłaniała ? zmywarka miała awarię pozdrawiam i zapraszamy zmywarka już działa

Tak7Nie2
Bartosz

Bar Domowy Klimat to placówka gastronomiczna, która zajmuje się kateringiem, czyli przygotowaniem i dostarczaniem posiłków do osób prywatnych i firm. Czy pracownicy, którzy odwiedzają to forum, mogliby napisać kilka informacji na temat tego pracodawcy? Są prowadzone rekrutacje na stanowisko kucharza lub kelnerki? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tym barze chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

TakNie

BeenThereDoneThat

Bardzo niemiła atmosfera pracy, bałagan, trudne szefostwo. Zdecydowanie nie polecam.

Tak19Nie5
anonymous
@BeenThereDoneThat

osoba która kradnie i potrafi taka opinie napisać do musi być odważna. Pozdrawiam

Tak9Nie

rozczarowana
@BeenThereDoneThat

Bylam, widzialam,potwierdzam!!!! Ciasno, brudno, smrod spalonego tluszczu na ubraniach i wlosach towarzyszyl mi cala droge do domu. Jednym slowem mówiąc MASAKRA, ze sanepid podpisal zgode aby ten lokal mogl swiadczyc uslugi gastronomiczne to sie dziwie...

Tak19Nie4

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o warunkach w firmie Rafał Kumięga Bar Domowy Klimat w miejscowości Kraków nadal nie ma opinii.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Rafał Kumięga Bar Domowy Klimat - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie