Damian Jezierski Consulting

Kraków

Opinie o Damian Jezierski Consulting

emil

Firma szuka pracowników do nowego oddziału w Krakowie osób kreatywnych samo zdyscyplinowanych z tak zwanym parciem na awans na karierę zawodową . @henryk

Jeżeli ktoś lubi czekać na swoje zarobione pieniądze to nic tylko polecić tą firmę. 4 miesiące jest mi winny pan Jezierski a na dodatek jest wielkim [usunięte przez admina] życiowym i wielkim [usunięte przez admina]. Nie róbcie z nim żadnych interesów bo to [usunięte przez admina]przez duże K !

były pracownik

Ten wielki[usunięte przez admina] "pan" Jezierski to [usunięte przez admina]niewypłacający kasy. Sprawa już jest zgłaszana do PIP

byli oszukani współpracownicy

Polecamy współpracę z DJ Consulting. Już od 3 miesięcy próbujemy wyegzekwować należne nam wynagrodzenie. Jeśli lubisz czekać na pieniądze i nagrywać się stale na sekretarkę to to jest pracodawca dla Ciebie!!

Zostaw opinię o Damian Jezierski Consulting - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damian Jezierski Consulting