Opinie o Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska w Kurzętnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska w Kurzętnik

tommy Nowy wpis

Człowiek sprzedaje normalne samochody z importu, każde auto można sobie sprawdzić, i każde auto kilku kilkunastoletnie wymaga naprawy, jeżeli kupujemy samochód za kilka albo kilkanaście tysięcy musimy się liczyć z potrzebą zainwestowania, nowe auta są w salonie sprzedaży i niestety nie są wcale lepsze od tych używanych a kosztują kilka razy więcej. Komis nie pudruje samochodów, wszystko bardzo dobrze widać i można samemu ocenić stan samochodu a nie jak w wielu przypadkach auta są pasowane idealnie a to czego nie widać wychodzi później. Osobiście serdecznie polecam, ceny umiarkowane ja jestem zadowolony z zakupu mimo, iż musiałem wymienić parę elementów, ale wiem co mam i jakie podzespoły kupiłem. Odniosę się jeszcze do jednej z zamieszczonych opinii przez innego użytkownika, który skarży się na fakt potrzeby doinwestowania samochodu na określoną wartość uznając to za wadę ukrytą, ludzie zastanówcie się czego oczekujecie od starego samochodu i co jest wadą ukrytą w takim aucie według mnie musiała by być to bardzo poważna naprawa konstrukcyjna, która to zwykle się nie opłaca w autach w tak niskich cenach, na pewno nie wymiana części eksploatacyjnych w większej lub mniejszej ilości. Pozdrawiam właścicieli Komisu

Tomek z lublina Nowy wpis

Przyjechalem do tego komisu z lublina ze wgledu na bardzo atrakcyjną cenę pojazdu. Autko spelnilo moje oczekiwania. Jestem zadowolnony z zakupu. Następne auto napewno kupie w tej firmie.

Gustaw Nowy wpis

To forum ma służyć pracownikom żeby mogli wystawiać opinie o pracodawcy!

Justa Nowy wpis

Witam!! Odradzam i ostrzegam przed tym miejscem jeśli możesz omijaj go z daleka!!Niedawno kupiłam auto z tego komisu co okazało się totalną porażką,pan sprzedający nie poinformował mnię o wadach samochodu!!Autkiem wogóle nie jeżdziłam gdyż okazało sie , że wada jest poważna więc oddałam pojazd do mechanika,który oszacował koszty naprawy na 5tys.Skontaktowałam sie z panem który sprzedał mi autko i zapytałam się czy poniesie koszty naprawy lecz ten nie chciał rozmawiać ze mną!Tak naprawdę to kupiłam autko do naprawy a nie do jeżdzenia czy to jest normalne??Komis ten powinien mieć w opise napisane"drogie auta z wadami" OMIJAJ TEN KOMIS Z DALEKA!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Arek

Czy praca z klientami podczas pandemii jest cięższa niż zwykle? Tylko system online obowiązuje?

Stanisław

Podczas epidemii Korona wirusa kupiłem w tej firmie auto ON Line z dostawa pod dom. Auto zgodne z opisem. Otrzymałem spory rabat od ceny która była na portalu internetowym. Następne auto na pewno kupię w tym komisie. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam 100% kupilem fajne autko za niewielkie pieniazki.

Kupiec

Baaaardzo odradzam, przed wizytą telefon w sprawie samochodu i informacja, że jadę z daleka. Oczywiście nie było, żadnego problemu. Na miejsce baaaardzo nieprzyjemny człowiek mówi mi, że tego samochodu nie ma. Okazuje się, że samochód 15 min przed moim dojazdem się zagrzał i nawet nie można go zobaczyć! Totalna porażka. Człowiek wręcz agresywny. Omijać szerokim łukiem.

Pozdrawiam

Baaaardzo odradzam kupno samochodu w tym miejscu, przepłacenie gwarantowane. Brak możliwości targowania się oraz nieprzyjemna atmosfera. Pan sprzedający nie informuje o wadach samochodu, Porażka!

Lolek

(usunięte przez administratora)nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska - Kurzętnik

• Jak się pracuje w Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska?

Zobacz opinie na temat firmy Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska?

Studnik Skup i Sprzedaż Samochodów Julia Sugalska
  • Henryka Sienkiewicza 26