Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Drzewiecka-Kaszuba w Olkusz

counter
5 1 2 5 1
Krzysztof Noworyta Nowy wpis

Pani Ilona prowadziła moją sprawę, w której groziła mi kara, do pięciu lat pozbawienia wolności. Przez sąd została mi przydzielona z uwagi na to, że mam problem z psychiką. Wystarczy w przeszłości leczyć się choćby na depresję i sąd przydziela obrońcę z urzędu. Na każdym etapie sprawy pomagała, składając wnioski, rozmawiając ze mną/tłumacząc i angażując się ze wszystkich sił. Nawet radca prawny z którego usług wcześniej korzystałem nie starał się nawet w połowie mimo zapłaty. Dzisiaj została zwolniona z obowiązku pełnienia obrony, a mimo to korespondowała poprzez messengera w mojej sprawie tłumacząc wszystko. Adwokat który został przydzielony mi z urzędu, a który miał mnie reprezentować w innej sprawie zupełnie nie interesuje się moją sytuacją. Pani Ilona jest osobą bardzo bezpośrednią, przyjazną i sympatyczną. Na pewno ma mnóstwo pracy. Ktoś Taki nie potrzebuje reklamy. Dziękuję

Pomocna?
TakNie

Co sądzisz o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Drzewiecka-Kaszuba w mieście Olkusz jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o zatrudnienie ? Dodaj opinię komentarz, zmieniaj rynek pracy.

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Drzewiecka-Kaszuba - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad