Opinie o Dariusz Skotniczny Fu Darko w Tenczynek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dariusz Skotniczny Fu Darko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dariusz Skotniczny Fu Darko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Skotniczny Fu Darko w Tenczynek

Olaf Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam usług tego niby fachowca.Nie potrafi nawet ściany wyrównać poprawnie. Płytki pod stopami dudnią czyli poskąpił kleju , łączenie regipsów pękają po miesiącu, a wyobrażenie o swojej fachowości wzięte z kosmosu. Pojęcie terminu zakończenia prac nie istnieje.

Luna Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. FUSZERANT. Nawet przy poziomicy laserowej wszystko mu krzywo wychodzi. Bałaganiarz. To delikatne stwierdzenie.

Patrycja Nowy wpis

Macie także rekrutacje online czy tylko na miejscu?

Klara Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, PAPROK

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dariusz Skotniczny Fu Darko się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
W____k

Zgadzam się z poprzednikami. U tego Pana pojęcie terminu zakończenia prac nie istnieje. Ciągle kończy tylko końca nie widać. Fachowość jego pracy jest żadna natomiast ego o swojej pracy to Himalaje głupoty. Ceny bieże z kosmosu. Zatrudnia ludzi bez umów o pracę i płaci groszę. Brak pojęcia o wykończeniach poprostu "paprok"

Milena

Ten Pan jest bardzo niesłowny. Umawia aię na spotkania na które nie przychodzi a jak już sie pojawi to mnóstwo wymówe.Ja już zacznie praca to termin potrafi przeciągnąć nawet o dwa miesiące poza umowę tak było w moim przypadku gdy przebywałam za granica. Mówiłam że dam sprawę do prawnika to to pan tlumaczył ze tak długo to trwa z powodu nawłu pracy którą przyjął do zleceń i braku pracowników (których notabene zatrudnia na czarno).Zdecydowanie nie polecam . Porosty fuszerant.

Marwin

Ten wykonawca to jakaś porażka. Facetnie potrafi się określić czy w danym termineie będzie czy nie .do tego niedoróbek mnóstwo .Nic nie potrafić w terminie .NIGDY DO WYKONCZEŃ GO NIE BIERZCIE..Zawsze bierze 3 -4 roboty naraz.I u nikogo jest nieskończone.Do tego to bałaganiarz i niechluj.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Skotniczny Fu Darko - Tenczynek

• Jak się pracuje w Dariusz Skotniczny Fu Darko?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Skotniczny Fu Darko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Skotniczny Fu Darko?

Dariusz Skotniczny Fu Darko
  • Jana Iii Sobieskiego 45