Opinie o Auto Trans Jarosław Maćkowski w Dojazdów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Auto Trans Jarosław Maćkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Trans Jarosław Maćkowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Trans Jarosław Maćkowski w Dojazdów

Siemanko. Do Dojazdowa mam nawet niedaleko i jak na razie przeglądam okoliczne zakłady i komisy za pracą. Widziałem, że kiedyś ludzie na forum nawiązywali do osób zatrudnionych a do dziś jakoś zapadła cisza w tym temacie, czy wiadomo dlaczego? I czy nie szukają tu blacharzy lub lakierników? To akurat moja broszka

Rafał Nowy wpis

Witam. Komis i samochody polacam szczerze mówiąc kupilem juz czwarty samochód i nigdy sie nie zawiodłem. Znajomi którym polecilem i szukali pojazdów też są zadowoleni z zakupu. Napewno wróce jeszcze gdy będę potrzebował kolejnego samochodu. Nie rozumiem tylko ludzi co piszą takie rzeczy na kogos temat przypuszczając że nigdy tam nie byli ale jak to mówia konkurencja nie spi wyisujac zapewne takie bzdury, pozdrawiam

zoja

Omijac ten komis szerokim łukiem !Dzwoniłam do Pana w sprawie autka po które musiałam jechac 150 km .Pan zapewnił mnie trzykrotnie ze autko w idealnym stanie technicznym .Wynajęłam mechanika aby sprawdzic stan autka i z nim wybrałam się w drogę .Jak się okazało na miejscu z auta wylewał się płyn z chłodnicy gdzies w okolicy silnika a po wjechaniu na kanał z silnika olej kapał na głowę .Staciłam czas i pieniądze musząc opłacic mechanika .

Stare w stanie jak nowe
@zoja

Faktycznie w tym samochodzie kapał płyn chłodniczy, nie olej, przyczyną był jakiś króciec którego wymiana kosztowała 60zł, w 10 letnim samochodzie są to normalne rzeczy ze coś ulegnie zużyciu z powodu lat eksploatacji, poza tą drobną usterką w aucie nie było sie do czego przyczepić, reasumując proponuje zmienić mechanika, skoro ten po godzinie trzymania głowy pod maską nie zdiagnozował skąd kapie płyn i z powodu tak błahej usterki zdyskwalifikował samochód ewentualnie zakupić nowy w salonie i nie brać ze sobą mechanika do oględzin :-) Pozdrawiam.

mariusz Nowy wpis
@Stare w stanie jak nowe

jezeli wy jako firma tez nie widzieliscie z kad kapie to po kiego...wystawiacie nie sprawne auto do sprzedazy ja mialem u was podobna sytuacje jestescie niu uczciwi

Kinia

Polecam wszystkim. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Samochód zgodny z opisem. Sprawdzony po zakupie u mechanika 100 % bezwypadkowy i sprawny. Sprzedający bardzo uczciwy, podczas transakcji wypłaciłam o 1000 zł więcej gotówki otrzymałam zwrot na konto. Polecam wszystkim jeszcze raz.

Alicja Nowy wpis
@Kinia

No to super, że jesteś zadowolona. Jak samochód jest taki jak opis, to spoko. Ja sama nie raz szukałam i niestety znacznie się różnił. A co konkretnie zakupiłaś i po jakiej cenie? Sama myślę o zakupie.

Firma Auto Trans Jarosław Maćkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Klient

Opis samochodu nie zgodny ze stanem faktycznym. Ciężki kontakt, brak jakichkolwiek checi przedstawienia auta i zachęcenia do niego, aczkolwiek to może być zrozumiałe bo co tu przedstawiać jak się pisze w ogłoszeniu że auto ideal a okazuje się że z każdej strony malowane, szpachlowane, z zapadniętym kołem i w dodatku z jakichś powodów brak zgody na odpalenie i przejażdżkę. Silnik wypucowany, same czerwone lampki. Co najbardziej irytuje , to zakłamywanie rzeczywistości gdy klient przez telefon wprost pyta o jakieś kwestie. Kończy się tym że w sumie w ciemno zlecam inspekcje auta na którą mam zgodę od komisu , po czym gdy przychodzi do jej wykonania są problemy. Ja muszę zapłacić a komis ma w nosie, poczeka na kogoś zielonego kto weźmie auto w ciemno i kolejny jeleń ustrzelony. Stanowczo nie polecam

Aleksandra
@Klient

no ale skoro na miejscu widać, że jest tyle niezgodności to osoba, która obsługuje nic sobie z tego nie robi? Nie ma żadnej reakcji na zwrócenie uwagi, że to to i to nie jest sprawne? Nie próbują np obniżać ceny?

Tulipan

Dzień dobry, cóż… ten „komis” należy omijać szerokim łukiem. Jeżeli ktoś chce kupić samochód to napewno nie w tym miejscu. Zero zainteresowania klientem, pracownik dumny jak paw z arbuzami pod pachami, jakby conajmniej sprzedawał samochody za 300 tys zł. Ordynarny, wręcz chamski dla klientów. NIE POLECAM. Taką wizytówką napewno przyciągacie klientów, nie do zakupu, a do wystawienia opinii. Trochę już zjeździłem komisów, ale przyznam szczerze, że jeszcze nie spotkałem się z tak żenującym sprzedawcą, nie mogę sie wypowiedzieć na temat stojących tam pojazdów, ponieważ nawet nie wszedłem do żadnego samochodu lecz jestem przekonany, że poziom komisu jest równy z pracownikiem. Dobrego dnia dla wszystkich i udanych zakupów w innych komisach ☺️

Jakub
@Tulipan

Widzę, że takich opinii jest tutaj więcej, szkoda, że w taki sposób "pracują na swoją renomę". Nie wiem, może akurat spotkałeś nieodpowiedniego pracownika, nowicjusza, któremu nie zależy na pracy? Bo i tak się zdarza ...

Sip

Alfa Romeo stan wzorcowy,bezwypadkowy ,idealny ....!!!Faktycznie wypadkowa,drzwi blotnik- rdzewieja .Pracownik na te zarzuty odpowiada",ze stary samochod "-dodaje mu dwa lata wiecej niz ma faktycznie. Stracony czas ,opis na otomoto niezgodny ze stanem faktycznym pojazdu .

Dominika
@Sip

To niepokojące, co piszesz. Ale jednocześnie wspominasz o pracowniku, z czego rozumiem, że w Auto Transie klientów nie obsługuje sam pan Jarosław. I tu pojawia się pytanie o nabory sprzedawców aut - czy są potrzebni nowi ludzie. Liczę, że ktoś dna znać, w końcu w Dojazdowie nie ma aż tak wiele ofert pracy i informacja o każdej jest mile widziana!

Sip
@Dominika

Pracownik ,pracownikiem,a opis na otomoto to juz (usunięte przez administratora) /nie mozna napisac bezwypadkowy jak pojazd jest wypadkowy/ Teraz juz taki numer "komisowi" nie przejedzie ....

Gutek

Może mi ktoś podpowie czy firma czasami potrzebuje nowych pracowników?

Wojtek K.

W tym komisie na przestrzeni lat kupiłem już trzy auta. Przejechałem każdym sporo kilometrów. Wszystkie spisywały się dobrze. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy drogowej. Następne też zapewne kupię w tym komisie.

Ela

Samochód zgodny z oczekiwaniami,bardzo miła obsługa.Serdecznie polecam, na pewno jeszcze tu wrócę

Anatol

To nie jest forum dla klientów lecz pracowników firmy. Czyżby konkurencja tak inspirowała?

Adrian11

Auto na placu nie zgodne z opisem na stronie firmy.

adi

auto było opisane jako idealne, na miejscu się okazało, że przeglądu by nie przeszło nawet, sama obsługa klienta 3/10, szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Trans Jarosław Maćkowski - Dojazdów

Auto Trans Jarosław Maćkowski