Opinie o Artur Kosowski Inter Traks w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Artur Kosowski Inter Traks. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artur Kosowski Inter Traks o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Kosowski Inter Traks w Chrzanów

Czy w Artur Kosowski Inter Traks zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Robert

Niestety Artur nie jest uczciwy. Ma ogromny problem z płatnościami i oszukuję. Pracowslem u Niego jako kierowca i jednocześnie prowadziłem cała logistykę Jego firmy. Okazał się niestety oszustem. Przestrzegam każdego, kto będzie chciał z Nim współpracować. Mnie nie wypłacił prawie 19000zl.

Silver Stone
@Robert

Gdzie Pan artur urzęduje ? Wybiera się do niego delegacja z rozmowa

księgowa
@Robert

szanowny Panie Robercie Ryszka Proszę jeszcze dodać że ukradł Pan z konta firmowego prawie 1000 euro, że nie oddał Pan kluczyka od samochodu ciężarowego Mercedes. Próbował Pan wyłudzić pieniądze od firmy za rzekomą spedycję. Podawał się za właściciela firmy -celem uzyskania inf o płatnościach. Jolka pilnowała papierów których nie chciał Pan celowo podpisywać. PRZEGRAŁ PAN WŁAŚNIE SPRAWĘ W SĄDZIE !!!!

Zofia Nowy wpis
@księgowa

"Właśnie", czyli kiedy konkretnie? Czemu dopiero po trzech latach zostało to tu na forum naprostowane?

księgowa Nowy wpis
@Zofia

Pan Ryszka teraz przegrał sprawę w sądzie która trwała 3 lata - niestety Zastraszał całą rodzinę, nękał .... Powiem szczerze że nie sądziłam iż ten Pan nawet w internecie jest w stanie wypisywać takie bzdury.... natknęłam się przypadkiem na to forum teraz kolej na Pana Ryszkę .... zobaczymy czy będzie teraz taki chojrak jak spotkamy się w sądzie z innej stopy....

Robert Nowy wpis
@księgowa

W grudniu 2022 zapadł prawomocny wyrok sądu przeciwko Arturowi Kosowskiego i nakazał mu zapłatę należnego mi wynagrodzenia. Sygn. Akt IVP67/20. ponadto jeżeli nie prowadziłem mu spedycji to skąd miałem dostęp do jego zleceń i rzekomo się za niego podawałem? Jeżeli (usunięte przez administratora)jakieś pieniądze i przegrałem w sądzie to proszę podać wyrok i sygnaturę akt. Pani tez kłamie. Zresztą taka uroda tego człowieka i was wokół niego.

Czy Artur Kosowski Inter Traks zatrudnia studentów?

Zofia

Nie wiem za bardzo na co uważać, ale po nicku wnioskuję, że firma według Ciebie dość źle Cię potraktowała? Napiszesz co się stało?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Artur Kosowski Inter Traks?

Robert

mnie (usunięte przez administratora) poza tym nie ma nic do gadania. Jolka wszystkim kręci. jest nieuczciwy. samochody w stanie złym. ja w zimie jeżdżiłem dwa tygodnie bez webasta. ukradł moją nawigacje i moje rzeczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Kosowski Inter Traks? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Kosowski Inter Traks - Chrzanów

Artur Kosowski Inter Traks
  • Borowcowa 118