Opinie o Joko Decor Joanna Kowalska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Joko Decor Joanna Kowalska
counter
1 2 12 5 1
Patryk Nowy wpis

Podoba się wam praca w tej firmie? Bo nie ma w sumie chyba żadnych opinii od pracowników, same od klientów. Myślę nad składaniem cv ale nie wiem w sumie czy warto czy lepiej poszukać innego miejsca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna Nowy wpis

Miesiąc temu zakupiłam komodę w tym sklepie. Czas oczekiwania na stronie widniał 3 dni, później otrzymałam informację o błędzie na stronie i zmieniono czas na 10 dni, następnie 14 dni. Po 20 dniach oczekiwania i wręcz nękania firmy zrezygnowałam z zakupu. Poprosiłam zwrot pieniędzy. Czekam już tydzień na przelew zwrotny za komodę! Pan Łukasz -pracownik rzuca słuchawką i wymyśla kolejne wymówki, dla których nie zrobiono przelewu. Do właścicielki nie ma kontaktu, nie odbiera telefonów. ODRADZAM, sklep nieprofesjonalny!!!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
M Nowy wpis
@Joanna

Miałam tę samą sytuację! ODRADZAM Proszę nękać, ja w końcu doczekałam się zwrotu pieniędzy, a nawet telefonu od właścicielki, Tragedia........

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Joko Decor Joanna Kowalska?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasia
 Rekomendacja

Polecam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pedro

Warto składać dokumenty do firmy? Na jaka umowę można liczyć?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Sylwia

polecam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Sylwia
 Rekomendacja

polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Niki

Tylko, że to jest forum pracowników firmy więc wszelkie sprawy należy kierować na adres firmy

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anka

Odradzam. Zamówiony towar po otwarciu okazał się niekompletny dwa tygodnie zostałam zwodzona że wysyłają brakujące rzeczy jednak nie dotarły nigdy. Pani przestała odbierać telefony także ani towaru ani zwrotu pieniędzy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Marta

Absolutnie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą totalnie mającą klienta w poważaniu firmą!!!!!! Zostałam oszukana, manipulowano informacją o przesyłce przez tydzień po czym otrzymałam ukruszoną szklaną szafkę! Szkło odleciało po wyjściu kuriera po ściągnięciu przeze mnie przezroczystej folii która trzymała prawdopodobnie odłamane szkło. Kurier odmówił powrotu po towar więc próbowałam się zwrócić o pomoc do firmy joco decor (pomimo próśb kontaktu i wysłanego mmsa z wadą nikt nie raczył się ze mną skontaktować). Gdy dodzwoniłam się do firmy, sama właścicielka umyła rączki wykazując postawę totalnie anty prokliencką i rzuciła słuchawką. Jestem w szoku, że dzisiaj w dobie sprzedaży głównie internetowej są jeszcze firmy jak ta, która tak traktuje klientów. Zostałam z drogą, potłuczoną szafką i bez jakiejkolwiek inicjatywy pomocy ze strony firmy w której niestety zdecydowałam się na zakup towaru- ODRADZAM absolutnie, ponieważ od samego początku trudny był z nimi kontakt, byłam okłamywana w sprawie wysłania przesyłki przez tydzień i na koniec to. Mam nadzieję, że kolejni klienci zastanowią się zanim podejmą współpracę z tak napoważnymi ludźmi!!!!!!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Joko Decor Joanna Kowalska w miejscowości Niepołomice-bochnia-brzesko nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Joko Decor Joanna Kowalska - Niepołomice-bochnia-brzesko

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joko Decor Joanna Kowalska