Opinie o Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin w Lublin

Bartek

Pracowałem tam prawie pół roku(gdyby nie wyprowadzka do innego miasta pewnie nadal bym pracował). Praca jak i płaca spoko. Nie są to jakieś wysokie zarobki ale jak na Lublin ok. Co do samej pracy to po prostu plaża. Przychodzisz, wsiadasz w załadowane auto i jedziesz, zostawiasz palety, zabierasz zwroty, wracasz. Zdejmują ci zwroty z auta, podstawiasz się pod rampę, załadowuja cię i jedziesz znowu. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, w moim odczuciu fajna robota dla kierowcy bez doświadczenia. Kierownik jak i Planiści w porządku ludzie. Pozdrawiam Wojtka, Pana Piotra, Dzika ;) i całą ekipę :)

@Bartek

No to od Twoich czasów trochę się zmieniło. Jazda w soboty po 13-14 godzin, narażanie życia i zdrowia jeżdżąc po ekspresach z kontenerami, które zachowują się jak chcą, a do tego coraz mniejsze wypłaty.. Nic tylko aplikować do Stokrotki..

Były kiero Nowy wpis
@Michał

Pracowałem jako kierowca i było ok. Na pracę 13-14 godzin to przepisy chyba pozwalają, w innej firmie byś jeździł tak codziennie. Szkoda że nie napisałeś że na tygodniu pracuje się (przeważnie) ok 6-7 godzin. Do wypracowania etatu jest więc daleko. A wypłaty to chyba wam podnieśli, a nie obniżyli i to podwyżki jedne z wyższych w regionie. Tak w branży się mówi ;)

bbb

Widzę ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do przyjęć towaru w Lublinie. Czy możecie podzielić się opinią o tym stanowisku? na czym dokładnie polega praca? jak wynagrodzenie? są premie?

K Nowy wpis
@bbb

na ściąganiu towaru z naczep, ogólnie współpracownicy spoko ale firma porażka, sprzęt padnięty brak organizacji itd

Czy pracodawca Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

K Nowy wpis

Tak, pracą na akord, który jest cięzko wyrobić będą fer wobec pracodawcy czy kolegów

Czy w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy po rozmowie w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szofer

Może wypowie się kierowca na temat pracy,ile mniej więcej godzin wychodzi,jakie zarobki ogólnie czy warto.Pozdrawiam

Mistrz
@Szofer

Na kierowcę się tam nie dostaniesz kolego

@Mistrz

Ostatnio szukali kierowców na OLX i w Urzędzie Pracy. Zarobki? Niżej na kat. C już się chyba nie da.

@Szofer

Daj pan spokój kiedyś było dobrze.ale teraz za 3200 na rękę to śmiech na sali zabieranie dni wolnych plus łączna praca do 12 godzin. Kierowcy traktowani gorzej jak psy

@Jedi

Takie pieniądze to raczej niewiele jak na tyle godzin pracy. Nic więcej się nie wyciągnie? Firma oferuje jakieś dodatkowe benefity? Np. teraz na święta są bony na zakupy dla pracowników?

@Jedi

No dokładnie! To jest porażka. Nowy kierowniczyna zepchnął transport na margines. Kierowca na busie w piekarni zarabia więcej. Szczerze odradzam potencjalnym zainteresowanym pracę w Stokrotce.

@Marek

Pieniądze wręcz śmieszne. Na święta dostajesz kartę przedpłaconą z saldem od 100 do 500 zł. Ile dostaniesz zależy od Twojej sytuacji materialnej. Karty są do wykorzystania tylko w sklepach Stokrotki, gdzie jak wiadomo tanio nie jest.

Jola
@Marek

Karta na zakupy na święta. Kilkaset zł.

Jakiero
@Kiero

Teraz to z wordu prosto do stokrotki przychodza. Sa tacy co skrzyni na gorna pozycje nie moga przełaczyć. A ja mam pokazać jak to się robi ? Kiss my es ????

abc
@Jakiero

Każdy musi gdzieś zacząć. Przeszkadza Ci to, że ktoś bez doświadczenia pracuje? Ty od razu wszystko potrafiłeś? A z kolegę, który nie umiał na górną przerzucić to chyba się pożegnali.

Ktoś

Pracowałem tam dość długo i z dnia na dzień było coraz gorzej, zero poszanowania pracownika, zostajesz na nadgodziny ale żeby w razie potrzeby wyjść to nie. O czasie oddania nadgodzin decydują kierownicy zmian i wg prawa pracy powinni oddać 1:1,5 czyli za 4 godziny powinni oddac 6 jak sami decydują kiedy. Pracuje się tam w święta typu boże narodzenie 2 dzień świąt czy Lany Poniedziałek i oddawali za to godziny a w świetle prawa powinny to być setki, ponieważ uważają że na miejsce każdego pracownika znajdzie się kolejna ofiara co z resztą zawsze było dość dobitnie dawane do zrozumienia

Łysy

Ile zarabia kierowca w stokrotce w Lublinie?

Jacek

Witam. Prcaowałem w tej firmie ponad rok. W skrócie mogę napisać że jest to kabaret nie firma. Wózków kompletacyjnych brakuje. Kierownicy każą pracować na wózkach załadunkowych lub dwupaletowych gdzie ciężko jest wyrobić akord. Na akumulatorowni rozpierdol często się zdarza że nie ma jak wymienić baterii bo wszystkie rozładowane i niepodłączone do prostowników.. Istnieje u nich premia absencyjna w wysokości 300zł , ale jeśli choruje się ponad tydzień to zabierają całą premie akordową + absencyjną. Zostaje sama podstawa. Wszystko jest nie jasne i na gębę ustalane. Mógłbym tutaj więcej negatywnych opinii wypisywać, ale skupiłem się na najważnejszych. W skrócie odradzam każdemu prace w tej żałosnej pseudofirmie.

Jedi

Odradzam wszystkim pracę w tej śmiesznej firmie kiero i jego (usunięte przez administratora) jest taki w brylach co bryluje turgał palety i awansował ksywa Kokos PS. Mam nadzieję że to przeczytasz lizusie podły. Kiero to (usunięte przez administratora) jakich mało oszczędności szuka na pracownikach. Dawno takiego człowieka nie spotkałem na swojej drodze takiego drania

@Jedi

Dlatego ja pracuje do końca kwietnia i spadam z tej firmy, u konkurencji lepsze zarobki i traktowanie pracownika niż tu.

Prawda
@Pracownik:)

Dokładnie tak!

Porażka po całości. Niby taka duża firma, a (usunięte przez administratora) gorszy niż u prywaciarza. Tylko akordy. Najlepszy pracownik, to ten który robi byle jak, byle szybciej. Więc każdy kto jest dobry, w tym co robi ucieka, bo nie chce tracić nerwów. Kierownictwo ma (usunięte przez administratora) na wszystko. Brak sprzętu lub sprzęt niesprawny- kierowniczki oczywiście "nic nie wiedzieli". Ciągle jakieś próby zwalenia odpowiedzialności na pracowników. Zwłaszcza odkąd rządzi aktualny kierownik magazynu. Wszędzie szuka oszczędności (chyba tylko dlatego firma go trzyma), wszystko "poprawia" chociaż na niczym się tak naprawdę nie zna. Mobbing, zastraszanie, zabieranie premi za byle co, a nawet dyscyplinarki za bzdury są na porządku dziennym jeśli ktoś się kierowniczkowi postawi. A góra go tylko kryje. Jakieś przepychanki o koszty, a pracownik niech kombinuje czym ma pracować. Dyskryminacja Polaków, nieoficjalny zakaz (usunięte przez administratora) Ukraińców, "bo nie będzie miał kto pracować".

Dawid

Kierownik kokos jest do dupy nie da się z nim dogadać wcale nie polecam pracy u niego na zmianie

Kokos
@Dawid

Proszę mnie nie obrażać wiem kim jesteś i policzymy się u kierownika magazynu pod biurkiem

Mały
@Dawid

Również nie polecam. Wogole na której zmianie by nie było to i tak jeden wielki (usunięte przez administratora) Po 6 latach w tej firmie jest coraz gorzej czas odejść, byle do końca kwietnia.

Jak długo trwa proces awansu w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin?

Jeden co awansował

Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą, są też normalni kierownicy...

Kuba M.
@Jeden co awansował

Co ty nie powiesz? Tacy normalni co za plotki i (usunięte przez administratora) zwalniają pracowników bo jeden na drugiego doniósł. Wszyscy w tej pseudo firmie jesteście tacy sami az żal z wami pracować to co wyprawiacie pod nadzorem pana M.

Jak dla mnie jest ok. 3600 brutto plus 900zl premii. Jak komuś nie pasuje niech sobie idzie na marketów za 2200zl na rękę.

Jasne

Oczywiście płaca nie jest taka zła ale atmosfera tam panująca pozostawia wiele do życzenia

@Jasne

Faktycznie kasa jest dobra. Te 900 zł premii to jest dla każdego czy przyznawane uznaniowo za wyrobienie normy?

Robur

No świetnie, masz zapieprzac do upadlego nikt sie nie liczy z czasem pracy kierowców zrobisz sobie legalną przerwe to zaraz awantura bo cie na gpsie sprawdzą dlaczego tak długo stoisz bo oni by chcieli żebyś przerwy wcale nie robil albo na rozładunku z resztą za przerwę która jest ustawowa nikt ci nie zaplaci jest to potrącane z wypłaty

Robur

O przepisach bhp nawet nie wspomnę, załadują ci palętę 600kg z napojami albo piwem i sciągaj ja z samochodu zepsutym ręcznym paleciakiem nikt się tym nie przejmuje

Pracownik:)

I kasa wychodzi różnie. Ale atmosfera tam straszna. Pracowników traktują jak zlo konieczne odeszłam po 8 latach. Szkoda bo fajna ekipe mieliśmy ale cóż. Jak ktoś będzie się poniżał dla kasy jego decyzja.

Nigdy nie widziałam premii

Beznadzieja

Odkąd pojawił się nowy kierownik całe zarządzanie magazynem schodzi na psy(chociaż wcześniej też nie było dobrze). Pracownik się nie liczy, nie ważne ile lat jest już w firmie i jak bardzo wartościowy jest , potrafią go wyrzucić z pracy za byle (usunięte przez administratora) Ostatnio zero nowych pracowników z Polski a starym często nie przedłużają umowy. Ukraińcy stali się bytem nadrzędnym , biegają naćpani ,brudzą i niszczą artykuły ale kierownik się cieszy bo robią akord. Kierownik CD potrafi przypierdzielić się o byle co przy czym sam się na niczym nie zna. Mimo pracy przez dłuższy czas wystarczy ,że zrobisz jeden mały błąd i jesteś gorszy niż (usunięte przez administratora) którą wycierają podłogę. Mimo podwyżek po nowym roku firma wprowadza jakieś nowe "zasady" które spowalniają pracownika w czego rezultacie place zostają takie same. Niemiła atmosfera szczucia pracownika. Nie polecam.

Łukasz
@Beznadzieja

Ot tak zwalniają ludzi? Wynika z tego, że nie pracujecie na umowie o pracę, mam rację? Naprawdę nie zazdroszczę, ale może warto byłoby to zgłosić wyżej, jeśli oczywiście jest taka opcja?

@##@
@Beznadzieja

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze Miła atmosfera, wszyscy są sobie pomocni Zarobki rewelacja Polecam

XD
@@##@

Kolega to chyba coś ma problemy z odróżnianiem rzeczywistości albo to może ten kierownik CD stara się poprawić swój wizerunek?

Do Łukasz
@Łukasz

Nawet nie to że zwalniają ludzi chociaż takie akcje też się zdarzały ale to że nie przedłużają umowy starym zasłużonym pracownikom i traktują ich jak (usunięte przez administratora) Ze składu w którym pracowałem na zmianie zostało może z 4 czy 5 osób a nowych nie widać od dawna.

@Do Łukasz

Podają jakiś powód nieprzedłużenia tych umów? Przecież pracodawcy powinno zależeć na doświadczonych wykwalifikowanych pracownikach niż szkolić nowych którzy długo jeszcze nie przyniosą firmie zysku. Nie rozumiem tego. Dużo tak osób wyleciało?

kierowca
@Beznadzieja

Jest to prawda co piszesz ,czy ktoś jest nad nim ,czy widzi co on wyprawia ? balagan w zaladunkach,w dostawach na sklepy !!!,zastrasza kierowcow że muszą być w pracy w niedzielę ,dzwoni nawet do tych co są na L4,urlopach ,przez swoje błędne zarządzanie ,karaniem za nic,nieprzedużaniem umów i wiele innych teraz jest (usunięte przez administratora) .zmienia grafik , likwiduje dni wolne zaplanowane w grafiku,wysyła smsy na prywatne tel kierowców na 1godz przed zakończeniem pracy że zostajemy do 11 godz,i tak już nie jeden raz ,napewno nie wróży nic dobrego,czekamy żeby jak najszybciej ktoś sie przyjrzał zachowaniu tego pana w stokrotce może właściciele,szykują się zwolnienia z firmy ew zwolnienia lekarskie moz inspekcja pracy,,zobaczymy .tak dalej nic z tego nie wyjdzie ,nie polecamy tej firmy !!!! Pozdrawiam

@Marek

Wyciągną jakikolwiek powód, jeżeli robisz dłuższy czas w jednym miejscu to zawsze się coś znajdzie. Bardzo często się zdarzało nie wiem jak teraz że przez kilka dni jest masa roboty i ludzie nie dają sobie rady a później 2 dni przez które nic się nie dzieje , są czasami przerwy bo system złapie jakiś błąd albo skończą się zamówienia albo coś takiego i ludzie w międzyczasie sobie gadają a gdy kierownik to zobaczy są ganiani za to że nic nie robią mimo że nie ma co robić. A nowy kierownik CD kazał zakładać kierownikom zmiany teczki na ludzi więc nic nie zginie

Były
@Marek

Tyczyło się to kierowców, ale osoba która żarzącą tym "przybytkiem" podobno mówiła że chętnie pozbył by się "starych" pracowników. Powód? Widzą co tu jest grane i zaczynają walczyć o swoje. A nowy to nowy, na początku nie robi problemów

Były

Jednym słowem? (usunięte przez administratora)

Raul

Niestety tez mialem "przyjemnosc" pracowac w tej smiesznej firmie. Na szczescie tylko 3 miesiace. Podpisuje sie pod tym co napisal przedmowca. Wszystko sie zgadza.. Bardzo slaba firma i zarzadzajacy nia kierownicy. Atmosfery nie ma tam w ogole. Ukraincy praktycznie biegaja podczas kompletacji i nie uwazaja na innych. Jeszcze sa zli ze Polaczki im przeszkadzaja. Normy do wyrobienia sa tak wysrubowane ze tak jak pisal ktos wczesniej na przerwy i do kibla to lepiej nie chodzic.. Kartony w alejkach porozwalane serwis sprzatajacy nie ogarnia tego. Ogolnie zenada. Nie polecam.

Do Raul
@Raul

W tym magazynie jest zatrudnionych ponad 250 ludzi ale najwięcej hejtu wylewają Ci którzy pracowali tu 3 miesiące. Dziwne?

Raul
@Do Raul

Nie dziwne tylko prawdziwe. Zazwyczaj juz nawet 3 dni wystarcza zeby zaobserwowac realia panujace w danym zakladzie pracy. Podjalem sie pracy podpisalem umowe to postanowilem sie z niej wywiazac. Dziwne to sa sposoby w jakie naliczacie punkty akordowe..

@Do Raul

Nie wypisuj głupot każdy wie jak jest kto tam pracuje. To nie tylko ludzie który trzy miesiące przepracowali

Co jaki czas w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin można ubiegać się o podwyżkę?

Picker

Podwyżki są zawsze co roku. Zarobisz od 3 tys do 4 zależy od akordu ???? no i lipa z l4 odrazu zabierają za to premie absencyjne 300 brutto

Zorro w portkach
@Picker

4k to zarabiają wózkowi Na komplecie na najwyższym progu wyciągasz max 3700

XXX
@Zorro w portkach

Nie prawda, ostatnio miałem 4k, pracuje od roku na kompletacji. Trzeba pracować a nie tylko gadać między sobą

Abrakadabra

O podwyżkę ????????????????teraz są tam tylko obniżki ????????

Łukasz
@Abrakadabra

Jakie obniżki? Zmniejszyli Wam wynagrodzenie? O ile? Ciekawe jak to uzasadnili ...

nochybanie
@XXX

4 w komplecie tylko z nadgodzinami lub setkami

@nochybanie

To 4 tysięcy nie wyciągnie się normalnie tylko trzeba robić w nadgodzinach? Płacą setki za weekendy, czy każda nadgodzina ma taka stawkę?

edi
@Marek

Bez nadgodzin zarobisz kilkaset zł mniej.

Jakiś

A jak wygląda praca w Kontroli Jakości na magazynie?

@Jakiś

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera musisz mieć uprawnienia na wózki widłowe i gotowość do pracy zmianowej. Pracodawca oferuje elastyczny grafik zatrudnienia, możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej oraz pakiet benefitów socjalnych. Daj znać jeżeli będziesz składać CV.

Eva
@Marek

Czy to prawda co pisza o atmosferze? Jestem zainteresowana ofertą pracy ale atmosfera i bezpieczeństwo liczą się ponad wszystko...

Czym w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Abrakadabra

Niczym.tylko obietnice.zeby wyrobić próg akordowy dobrze trzeba się zarzynać.nie polecam

Wózkowy

Witam, warto zatrudnić się w tej firmie jako operator wysokiego składu?? Jak wyglądają zarobki/atmosfera w pracy??

@Wózkowy

Teraz już nie warto.atmosfera beznadziejna.zsrobki jeszcze znośne.dyrekcja beznadziejna

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin