Coloplast
counter
3 14 15 5 1
Korpo Nowy wpis

Pozornie wszystko ok. Kierownictwo firmy stara się stwarzać atmosferę profesjonalizmu i dbania o pracowników i klientów. Faktycznie liczy się biznes, a pracownicy to pioneczki... Nie polecam

Lidia Nowy wpis

@Podwladny, myślę, że jeśli ktoś dostał awans to znaczy, że na niego zasłużył (może zyskał dodatkowe umiejętności po przebytych szkoleniach?). Mimo to Gowork to nie miejsce do opisywania pracowników czy przełożonych. Forum służy do tego, aby móc wyrażać opinie o pracy. Dzięki temu mogą z nich później skorzystać osoby poszukujące zatrudnienia. Dlatego zachęcam Cię do napisania opinii, która będzie zawierała konkretne informacje - warunki zatrudnienia, atmosfera pracy, możliwość rozwoju.

Bolo Nowy wpis

Coloplast ma opinię dobrego pracodawcy więc dobrze się pracuje.

Podwladny Nowy wpis

Pani od rekrutacji dostala awans totalny brak profesjonalizmu z kim się spotyka? Jaki ma układ? Czas się zwolnić ja i cały zespół. Totalne dno układy ukladziki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Coloplast?

Klara

Coś dobrego dzieje się w firmie? Od dawna nikt nie pisał to sądzę, że jest dobrze! Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Lidia

Czy ktoś pracował jako Compliance Controller w firmie Coloplast? Podzieli się ktoś informacją na temat zarobków na takim stanowisku? Dla tych co chcą aplikować, będą zainteresowani taką wiadomością na temat zarobków.

szarpi

Cześć wszystkim. Szukam informacji na temat zarobków na jakie można liczyć w tej firmie. Słyszałem co nieco , że jest całkiem nieźle ale szukam potwierdzenia. Co do ofert to ostatnio @macek supporterów gdzieś szukali

agrafka

Poziom rekrutacji żenujący, poniżej krytyki. Totalny brak szacunku dla kandydata. 'Małomiasteczkowe' zachowanie osób przeprowadzających rekrutacje. Oferty z tej firmy można jedynie traktować jako 'zapchaj-dziure' na krótki czas jeśli nie ma się innej oferty oraz jeśli ktoś jest zdesperowany - coś jak 4 kredyty czy 7 dzieci... Proszę serio uważać i NIE-Polecam.

yenna

Dziwna rekrutacja, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, po półtorej miesiąca cisza, ani informacji czy przyjęli czy nie, chociaż inne firmy informują aplikujących o wynikach. Sama rekrutacja przez Randstad to strata czasu, niczego się od nich nie można dowiedzieć. Krótko mówiąc praca dla tych którzy mogą czekać po 2 miesiące na wynik rekrutacji.

ah

a Ja ze spokojnym sumieniem mogę polecić pracę w Coloplast Business Centre. Na stanowiskach Juniorskich dużo się nie zarabia, ale kto na początku zarabia krocie w korporacjach? Praca przyjemna, acz czasem monotonna, kadra menedżerska jest profejsonalna i po prostu ludzka. Nie ma problemów z urlopami. Mają też bardzo bogaty socjal - darmowa opieka medyczna i multisport. Ogólnie polecam :)

magnolia

były pracownik - 2012-02-16 15:39:00 teraz już wiem że na forum złe opinie często nie są prawdziwe, to jest tylko (usunięte przez administratora) enie głupot ludziom którym się nie udało,pracowałam tam i było ok polecam rekrutacja 3 poziomowa ale można przejść bo wartoA czy możesz powiedzieć coś więcej na temat drugiego etapu ? zostałam zaproszona na takowy , chcę wypaść jak najlepiej ale nie wiem czego się spodziewać, będę wdzięczna.

były pracownik

By�am na rozmowie . Poziom rekrutacji - 2 . Żenada. Brak informacji od rekrutera co dalje.

Sensura

Banda [usunięte przez moderatora] kultywujących najgorsze wzorce zarządzania.Skład przedstawicieli i kadry zmieniany wielokrotnie.Jeśli masz olej w głowie nie masz tam czego szukać.Klienci zrażeni do firmy nieuczciwym postępowaniem.Chcą o tobie wiedzieć wszystko aby później to wykorzystywać.Omijać ich szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Coloplast - Warszawa

Coloplast