Opinie o Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński w Gorzów Wielkopolski

Ktoś Nowy wpis

Witam serdecznie ,chciałbym się podzielić przykrymi wrażeniami i ostrzec przed kontaktem z Panią Ewą będącą współwłaścicielem biura, jest to osoba bardzo nieodpowiedzialna oraz niekompetenta jako przedstawiciel biura wysyla do klienta SMS z nr konta właściciela mieszkania gdzie nie została jeszcze podpisana umowa kupna , Pani Ewa ucieka od odpowiedzi i unika kontaktu z klientem,gdy klient ma pytania , Pani Ewa sprzedając mieszkanie lubi koloryzować na temat warunków,po czym po czasie okazuje się całkiem inaczej,Pani Ewa najchętniej chciała by sprzedawać w ciemno mieszkania i najlepiej żeby klient o nic nie pytał,dlatego odradzam jeśli ktoś chce zaoszczędzić sobie nerwów i kłamstw ze strony Pani Ewy

Elżbieta

Byłam klientką tego biura i nikomu nie polecam.Nie miałam szczęścia poznać właściciela,natomiast reprezentowała biuro pani Malwina/podobno z licencją/Otóż chciałam sprzedać i kupic mieszkanie.Kupno mieszania uzależniałam od sprzedaży swojego. Pani Malwina zaprezentowała mi mieszkanie,które obejrzałam pobieżnie i czekałam na oględziny swojego. Podałam swoją cenę,a pani Malwina zachwycona moim mieszkaniem zapewniała,że ta cena jest właściwa i ona na pewno sprzeda mi to mieszkanie.Po tych zapewnieniach jeszcze raz poszliśmy z mężem i panią Malwiną obejrzeć mieszkanie,tak się dziwnie złożyło,że nie było światła w mieszkaniu/dzisiaj wiem,że chodziło oto,żebym nie widziała niedoróbek/ Miałam parę dni na zastanowienie i wyraziłam zgodę,ale przy jakichkolwiek pytaniach pani Malwina kontaktowała się z właśicielką. Szybko też doszło do podpisania umowy wstępnej z zadatkiem z mojej strony.Po upływie 2 tygodni pani Malwina pyta co robimy z moim mieszkaniem,bo ona nie sprzeda za taka kwotę.Zaoszczędzę państwu opisu moich odczuć,bo to już nie ważne. Natomiast pani Malwina zobowiązała się,że sprawdzi ważność liczników na wodę,kaloryfery i ogólnie stan mieszkania. Liczniki były i są bez ważnej aktualizacji,kaloryfer nie grzał,bo miał uszkodzony zawór. Oczywiście swoje mieszkanie sprzedałam swoje/zaniżając cenę/a tak dokładnie to mieszkanie obejrzałam po kupnie,bo tak się złożyło,że było światło.Nie polecam,a na pewno pani Malwina jest osobą,która patrząc prosto w oczy wmawia sytuacje,które nie miały miejsca.W mieszkaniu mimo remontu wyszły duże pęknięcia,a część była sprytnie ukryta.

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński - Gorzów Wielkopolski

Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński
  • Kosynierów Gdyńskich 16 lok. 1