Opinie o Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz w Kutno

Roma Nowy wpis

Jak to jest praktycznie z trybem pracy? Chodzi mi o to, że w ofercie pracy dla przedstawiciela handlowego napisali, że praca jest mobilna i jednocześnie hybrydowa. Czyli trzeba pracować też z biura, tak? A jest jakaś liczba dni koniecznych do pracy w biurze? I co jak w tygodniu pracownik ma cały dzień pracy w terenie, to trzeba się z tego jakoś tłumaczyć?

Ja Nowy wpis

Ostatnio odbywają się rekrutacje, jakie spostrzeżenia mają nowi pracownicy?

Byłem widziałem

Atmosfera pomiędzy pracownikami na spawalni fatalna. Kierownik wraz ze swoimi pupilami potrafią zniszczyć każdego.

Paulina
@Byłem widziałem

nie da się jakoś poprawić tej atmosfery? Pogadać z kimś o zaistniałej sytuacji? Może chociaż zarobki są na dobrym poziomie?

Romek
@Paulina

Szybciej zresocjalizujesz więźnia niż poprawisz tam atmosferę..gdyby w firmie nie pracowało pół rodziny sytuacja wyglądałaby inaczej..praca dla desperatow

@Romek

pół rodziny? a ile osób w firmie pracuje obecnie i które stanowiska masz na myśli odnośnie obsadzenia ich przez osoby bliskie?

B. Nowy wpis
@Byłem widziałem

Atmosfera, warunki płacowe jak i socjalne są na najwyższym poziomie. Fajny zespół i Szefostwo ????

Kamila Nowy wpis
@B.

Jakie to są te warunki płacowe i socjalne ? Warto by było napisać konkretnie skoro stoisz w kontrze do negatywnej wypowiedzi ..

Milypan

Jak wygląda praca na stanowisku spawacza?? Macie jakieś przyrządy? Czy samemu sobie trzeba stworzyć?

Natalia
@Milypan

Według prawa pracodawca ma obowiązek dostarczyć pracownikowi odpowiednie narzędzie. Miejmy nadzieję że tak jest i w tym przypadku :P a aplikowałeś moze na stanowisko? Dowiedziałes się szczegołów?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
klient

Mam wrażenie ,że brak jest profesionalnego podejścia do klienta, .Kilkakrotne pisanie maili ,aby zamówić ogrodzenie żądają ode mnie konkretnych wymiarów ,brak doradztwa.Jako klient powinienem złożyć zamówienie , a oni powinni przyjechać ,zrobić pomiary i przygotować ofertę.Nie polecam

@klient

No faktycznie lepiej, żeby sami pomierzyli, żeby potem nie było pretensji do Ciebie jak parę cm dodasz lub odejmiesz. A powiedz jak daleko od ich firmy mieszkasz tak w km? Bo ciekawa jestem czy faktycznie mają podstawy o to, żeby martwić się kosztami dojazdu.

Kolo

Porażka, jeśli jesteś desperat to możesz się zaczepić ale nic tam nie zaznasz pozytywnego.

guru
@Kolo

Kasa dobra ,ale nic poza tym.Atmosfera między pracownikami -porażka,warunki socjalne tragedia.

@guru

Mówisz, że socjal to tragedia tu? To jak on właściwie wygląda?

Tamagotchi

Zdecydowanie na plus

Paulina
@Tamagotchi

A co dokładnie oceniasz na plus? :) Szef w porządku traktuje pracowników? Ludzie w pracy są fajni? No i ciekawe czy wypłata jest dobra? :)

Edi

W porządku

Spawacz

Jak wygląda praca na stanowisku spawacza w waszej firmie? Jakie obowiązki należą do pracownika oraz jakie uprawnienia spawalnicze są potrzebne żeby u was pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz - Kutno

• Jak się pracuje w Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz?

Velago Ola Sobczyk-Kondratowicz
  • Rzemieślnicza 2