Opinie o Screening Up Karol Szwałek w Reda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Screening Up Karol Szwałek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Screening Up Karol Szwałek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Screening Up Karol Szwałek w Reda

Primadonna

Potwierdzam opinię komentujących. Szef konkretny. Jest pomoc. Miła atmosfera w pracy. Lecz podczas zwolnienia stałych pracowników pracujących latami zwolnili bez słowa wytłumaczenia. Trochę to nie było w porządku.

Ewcia
@Primadonna

O jakich redukcjach mowa, kiedy miały miejsce? Pytam, ponieważ jeszcze ze dwa miesiące temu pisali o 20stu zatrudnionych osobach. Chyba, że cos źle rzuciło mi się w oczy? To ile jest ich teraz i co dalej?

Primadonna Nowy wpis
@Ewcia

W ubiegłym roku w styczniu. Firma przeżywała lekki kryzys i była redukcja pracowników. W sposób jaki pracodawca pożegnał pracowników co pracowali 2/3 lata pozostawiał wiele do życzenia.

Kasia Nowy wpis
@Primadonna

Losowo wybierano pracowników, których zwalniano? Jak w takim razie zostali pożegnani pracownicy, skoro mówisz, że to pozostawiło wiele do życzenia?

Hej, a co się działo w firmie w styczniu 2024? Rozumiem po opiniach, że w styczniu 2022 przechodzono jakiś lekki kryzys? Jak do dziś warunki pracy względem tamtego okresu się układają? Zastanawiam się czy warto byłoby starać się o wakat? Będzie zapotrzebowanie?

Ala

Praca w firmie to czysta przyjemność? Czy ktoś kto obecnie podejmuje się zatrudnienia mógłby się co do niego odnieść? W większości dawniejszych ofert publikowanych w sieci widziałam te skierowane na recepcję, z czego to wynika i ile osób jest potrzebnych do jednoczesnej obsługi? Zastanawia mnie atmosfera, czy pracownicy obecnie dogadują się między sobą?

Mona
@Ala

Praca zdalna, umawianie na badania. Zatrudnione obecnie ok 20osoób. Wypłata zawsze na koniec miesiąca. Atmosfera w pracy bardzo dobra, szefostwo fajne:)

Kate20 Nowy wpis
@Mona

Jaka jest stawka ? To umowa zlecenie ?

Czy Screening Up Karol Szwałek organizuje staże dla studentów?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Screening Up Karol Szwałek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
kika

Wszystkim pracownikom w kraju życzyłabym takiego SZEFA . Pozdrawiam życzliwych dla innych , kika

Ewelina
@kika

No, widać że masz bardzo pozytywne zdanie na jego temat ale właściwie czemu, na czym polegają te jego zalety?

@Ewelina

Tak z grubsza... To człowiek konkretny, uczciwy, pomocny- z każdej sytuacji znajdzie wyjscie, ciepły i niezwykle wyrozumiały. Tak szczerze to praca w screeningu jest ogromną przyjemnością...

Dariusz

Czy pracodawca sam uczy pracowników fachu? Bo czytam, że jest bardzo pomocny i zastanawiam się :) Kogo ma się do pomocy w pierwszych dniach?

@Dariusz

Tak. Sam uczy wszystkiego, bo jest oceanem wiedzy : ) po za tym konkretny i rzeczowy.

AneciaA

Polecam. Praca w tej firmie to dla mnie przyjemność:) Pracodawca uczciwy a w pracy panuje miła atmosfera.

Bebe78

Polecam firmę. Pracodawca uczciwy, konkretny, wyrozumiały i pomocny. Panuje rodzinna atmosfera. Zastrzeżeń brak, nie mam się czego doczepić ????

Zostaw merytoryczną opinię o Screening Up Karol Szwałek - Reda

• Jak się pracuje w Screening Up Karol Szwałek?

Zobacz opinie na temat firmy Screening Up Karol Szwałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Screening Up Karol Szwałek?

Screening Up Karol Szwałek
  • Gdańska 35 lok. 3