Opinie o Eeg Biofeedback Małgorzata Wysokińska w Gościcino

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eeg Biofeedback Małgorzata Wysokińska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eeg Biofeedback Małgorzata Wysokińska o rekrutacji.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eeg Biofeedback Małgorzata Wysokińska w Gościcino

Magda M Nowy wpis

Cudowna, ciepła, ze świetnym podejściem do dziecka i do rodzica cudotwórczyni. Blisko 2 lata uczęszczaliśmy z córeczką na zajęcia do Pani Gosi, to że niczym czarodziejka pomogła nam rozwiązać wiele kwestii z córką to jeszcze pomogła nam rodzicom poskładać się do kupy. Znam tylko kilka osób z taką empatią, wrażliwością i holistycznym podejściem do człowieka. Polecam wszystkim z czystym sumieniem ???? i Dziekuje z całego serducha???? my się nie żegnamy tylko mówimy do zobaczenia ????

Dominika Nowy wpis

Pani Małgosia Wysokińska to odpowiednia osoba na właściwym miejscu jeśli chodzi o biofeedback i psychoterapię. Jest to kobieta, która podchodzi do ludzi z sercem na dłoni. Jestem pełna podziwu dla jej poświęcenia się i oddania w pełnym słowa tego znaczeniu pracy z dziećmi, młodzieżą czy także i dorosłymi. Trafiłam do niej z polecenia od znajomej z moją nastoletnią córką, która jak wiele osób ma między innymi depresje i boryka się z trudnościami życia codziennego. Jest to bardzo poważna choroba i nie należy jej bagatelizować, niestety skrada się niepostrzeżenie i jest bardzo bolesna w skutki… Pani Małgosia nie tylko do życia wraca mi córkę, ale także i mnie mamę, która nie wie jak zachowywać się w wielu sytuacjach. Każdego dnia dostaje wsparcie dzięki czemu funkcjonuje i nie spadam w dół. Jestem wdzięczna za to, że na tym świecie istnieją jeszcze takie osoby ❤️❤️❤️ Pani Małgosiu wielki szacun za Pani postawę, empatię, wyrozumiałość, cierpliwość, wiedzę, umiejętności i podejście do drugiej osoby. Dziękuje że Pani JEST ????

Magda Nowy wpis

Moja córka: pogodna,pyskata, wrażliwa,otwarta -do marca 2020r. kiedy zamknięto szkoły i wprowadzono zdalne nauczanie. Z upływem czasu coraz mniej wychodziła z pokoju, nie chciała z nikim rozmawiać. Każda próba wyciągnięcia jej z domu kończyła się awanturą. Bała się ludzi. Jak mi później powiedziała ,,czuła się pusta w środku". Przestało jej zależeć na czymkolwiek. Nawet codzienna higiena była problemem. Leżenie cały dzień pod kocem stało się dla 11latki jedynym zajęciem. Gosia Wysokinska zrobiła córce diagnozę z której wyszły ogromne zaburzenia emocjonalne, takie początki depresji. Nie wierzyłam na początku że Gosi uda się namówić córkę na spotkania w ramach Eeg Biofeedback . A tu niespodzianka. Na pierwszym spotkaniu trochę trzęsła jej się broda ze strachu ale pytała już o kolejne. Spotkania z Gosia nie były nudne. Było słuchanie muzyki, puzzle, odrabianie lekcji, gry i rozmowy. Córka po ok. czwartym spotkaniu miała spadek formy ale później wszystko wróciło na dobre tory. Zaczęła ze mną rozmawiać, nie zamyka drzwi od pokoju, spędzamy dużo czasu razem. Wreszcie wróciło moje dziecko. Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że takie rezultaty mogą być po 10spotkaniach to pewnie bym nie uwierzyła. Gosia prowadzi Biofeedback z wielką pasją. To nie jest tylko podczepianie kabelków. To naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu. W sumie mogę powiedzieć Gosiu że naprawiłaś mi dziecko poprzez fajną zabawę. Polecam z całego serca. Mama klientki.

mama B. Nowy wpis

Treningi z p. Małgosią sprawiły, że Dziecko pięknie się otworzyło. Zaobserwowałam też dużą poprawę samooceny. Znacznie poprawiła się u Niego koncentracja. B. bardzo polubił p. Małgosię, z radością jeździł na sesje. Bardzo polecam terapię u p. Małgosi!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eeg Biofeedback Małgorzata Wysokińska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Powiedzcie czy firma zatrudnia pracowników czy to jedynie działalność jednoosobowa?

Gosia11
@Karolina

Jest to dzialalnosc jedoosobowa, jednak niewykluczone zatrudnienie osoby.

DAREK

DAREK. Od zawsze miałem problem z poceniem się z głowy. Ok niby wszystko w porządku normalne ale tylko z jednej strony z ( LEWEJ) raczej już nie jest bo prawa strona jest sucha. Poszlem do neurologa ten podejrzewał że mam guza mózgu. Wystraszył nas na wszystkie sposoby jak tylko można. Zrobiliśmy wszystkie badani i było wszystko ok. Mój siostrzeniec chodził do pani Maugosi na Biofeedback pomyślałem sobie co to jest ten cały Biofeedback pewnie nic ciekawego ale myślę sobie że zadzwonię i spróbuję. Skoro jemu pomógł to może i mi. Pomyslalem sobie może akuratnie. Trafiłem w same setno chociaż pani Maugosia nigdy w życiu nie miała takiego przypadku ale nie zostawiła mnie powiedziała że spróbujemy. Dziękuję bardzo pani Maugosiu dzięki pani jest wszystko tak jak powinno być, wszystko jest w normie . Oczywiście nie przestałem się pocić ale pocę się z całej głowy tak jak powinien dorosły mężczyzna.(usunięte przez administratora)

Gosia11
@DAREK

Dziękuję p. Darku, cala przyjemność po mojej stronie. Cieszę się, że mogłam pomoc.

Szymon

Jeszcze niedawno miałem problemy z emocjami, szczególnie w szkole, gdy ktoś próbował mnie zdenerwować. Praktycznie zawsze nie wytrzymywałem i opryskliwie odpowiadałem koledze lub koleżance. Teraz już nie mam takiego problemu, a na dodatek Eeg Biofeedback pomógł mi w poprawieniu mojej koncentracji i w nauce. Poza tym same zajęcia są bardzo przyjemne, a Pani Małgosia to wspaniała osoba. Polecam!

Mikołaj

Od zawsze miałem problemy ze spaniem samemu. Razem z moją mamą próbowaliśmy wszystkiego, ale nic nie pomogło. Wtedy usłuszeliśmy o biofeedbacku. Zaczołem więc chodzić na ową terapie. Podczasz pierwszej po 8 wizycie w Pani Małgosi próby spania w swoim łóżku zasnąłem i obudziłęm się o 01.30. To był pierwszy sukces od wielu miesięcy. Potem zaczołem pić melisę jak się już obudziłem i zadziałało. Sukces spałem sam. I tak jest do dziś. Polecam w 100%

MAGDA

Zawsze wiedziałam, że Paweł (syn) jest chłopcem inteligentnym. W klasach 1-3 - wysokie loty. Problemy zaczęły się, gdy poszedł do 4 klasy. Odrabianie lekcji trwało i trwało, ciągle musiałam przy nim siedzieć i pilnować czasu, aby całego popołudnia nie przesiedział nad zadaniem domowym. Uczył się z lekcji na lekcje, z kartkówek miał oceny od dobrych do celujących ( krótkie, szybkie sprawdzenie wiedzy, gdzie dziecko nie musiało całą godzinę lekcyjną pisać pracy klasowej - czas obniżał jego poziom koncentracji). Nauka na sprawdzian - droga przez mękę - czytał, powtarzał i trudno było mu powtórzyć materiał. Trafiliśmy do Pani Małgosi Wysokińskiej w Gościcinie. Paweł miał 10 treningów Biofeedbacka, i to wystarczyło, by sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Paweł zapamiętuje przeczytany materiał i powtarza go, jakby nauczył się na pamięć. I zachowuje odpowiedni poziom koncentracji przez całą lekcję, także podczas sprawdzianu. Zadania domowe robi już na lekcji, nie tracąc tego, o czym mowa. Niezapowiedziana kartkówka- wszystko z lekcji, ocena celująca. Nie jest też problemem, aby wrócić w głowie do materiału już przerobionego, czyli tego, którego wcześniej się uczył. Pani Małgosia jest fachowcem w tej dziedzinie, polecam w 100 % z pełną odpowiedzialnością!!! Mama Pawła :)

t

profesjonalizm,sumiennosc,efekty na 100procent