Opinie o Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior w Warszawa

AdA Nowy wpis

Zgadzam się w pełni z opinią osoby,która wypowiedziała się (OSMIELIŁA SIE WYPOWIEDZIEĆ)na temat tej Pani.Byłam,widziałam,przeżyłam na własnej skórze,i dużo czasu mi zajęło,żeby się pozbierać...Z perspektywy czasu widzę,że to działa jak sekta...Osoba wykształcona(Pani Hryniewicz-Hasior)bierze osoby że tak powiem z ulicy,wcześniej nie zadając sobie nawet trudu żeby zapoznać się z dokumentacją medyczną.Rozchrzaniła mi psychikę dokumentnie i ....zostałam z tym sama...Ta pani bardzo nadużywa słów ZAUFANIE,PRZEBACZENIE,SUMIENIE i takie tam...Może grom z nieba mnie nie trafi,jak to napiszę...chociasz kto wie?

daws

Jeśli chcesz się rozwieść będąc w związku małżeńskim - to ona Ci pomoże !!! Ta pani nie ma żadnego "kręgosłupa moralnego" - kodeks moralny terapeuty / psychologa. (usunięte przez administratora) Nie ma uprawnień, którymi się szczyci w ogłaszaniu swojej profesji oraz doświadczenia. Została "wyrzucona" z wielu Organizacji psychologiczno / terapeutycznych a mimo wszystko ich rekomendacjami się podpiera. (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o posiadane rekomendację Towarzystw Psychologicznych i Terapeutycznych. (usunięte przez administratora) w sprawie "Superwizji", której powinna podlegać przynajmniej raz w miesiącu, wg mnie sama siebie "obserwuje" i ocenia postępy. Lubi bardzo pieniądze. Uprawia jednocześnie sprzeczne techniki psychoterapeutyczne. Jak najdalej od takich osób. Chciałem jej nawet zrobić sprawę sądową, ale nic nie wskóram, bo działalność Psychoterapeuty nie jest dokładanie sprecyzowana w przepisach. Każdy może zostać specjalistą Psychoterapeutą. Wystarczy wpis do działalności gospodarczej, tabliczka na drzwiach do gabinetu oraz reklama, np. w internecie. Takie osoby są BEZKARNE!

Zostaw merytoryczną opinię o Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior - Warszawa

Hamsa Alina Hryniewicz-Hasior