Kinga Kotula
1 1 2 5 1
Monik Nowy wpis

Bardzo hermetyczna osoba, ktora ma niesamowity problem z akceptacją prawdy na swoj temat, pracownikóiw traktuje z góry, ciagle jest niezadowolona z pracownikow, ktorych ma bardzo lojalnych, prosta dziewczyna, która jak sobie z czymś nie radzi wyżywa się na pracowniku, czepia się rzeczy totalnie błahych, czesto pretensjonalna, Dziewczyna wymaga aby bylo w apartamentach muzeum, "tresuje" swoich pracowników, zwracając się do nich bardzo wulgarnie:" (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi, ma to być zrobione...", odciaga sobie z wypłaty podatek, który sama powinna odprowadzić za pracownika, obniża znacznie stawki, po czym mówi, z góry mówi: jak wam się nie podoba to gońcie się, często padające z jej ust wulgaryzmy są obrzydliwe. Hipokrytka, która ma problem z relacjami niedzyludzkimi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Co nowego dzieje się obecnie w firmie Kinga Kotula w miejscowości Elganowo? Jeśli jesteś w posiadaniu informacji dodaj wpis.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Kinga Kotula - Elganowo

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Kinga Kotula