counter
1 1 3 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Pizzeria Grande Ewelina (usunięte przez administratora) panuje luźna atmosfera?

Prawdziwy Janusz Nowy wpis

Totalne bzdury. Pracowałem tam (usunięte przez administratora) Jeżeli jakiś (usunięte przez administratora) uważajacy się za kucharza lub pizzermana poległ na menu (prostym notabene) to niech swoje frustracje zawodowe schowa w kieszeń, a nie obraża porządnych Pracodawców.

ANON

Kolejna pizzeria typu "nie mam o tym pojecia, ale otworze bo to proste i tanio kupie używany sprzęt", podejście jak do prowadzenia sklepu- taniej kupie drożej sprzedam. Pieniądze bardzo małe, nawet jak na taką lokalną pizzerie, do tego zwykle spóźnione, wypłacane na raty i zaliczki. Mimo krótkiej- paro tygodniowej kariery w tej firmie nie polecam. Oszczędzanie na produktach i pracownikach, w żaden sposób nienormowane godziny pracy. Brak jakiegokolwiek służbowego sprzętu. Wymagane dużo zaangażowania w pracy i po pracy. Ściąganie z wolnego, przychodzenie na pare godzin bo szef musi to i tamto. Załoga wiecznie zdenerwowana i szukająca pracy, na szczęście już po paru dniach potrafią ostrzec nowego i powiedzieć mu jak to wszystko wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Grande Ewelina Dąbrowska - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad