Pizzeria Grande Ewelina Dąbrowska
counter
1 1 3 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
 Pytanie

Czy w Pizzeria Grande Ewelina (usunięte przez administratora) panuje luźna atmosfera?

Prawdziwy Janusz Nowy wpis

Totalne bzdury. Pracowałem tam (usunięte przez administratora) Jeżeli jakiś (usunięte przez administratora) uważajacy się za kucharza lub pizzermana poległ na menu (prostym notabene) to niech swoje frustracje zawodowe schowa w kieszeń, a nie obraża porządnych Pracodawców.

ANON

Kolejna pizzeria typu "nie mam o tym pojecia, ale otworze bo to proste i tanio kupie używany sprzęt", podejście jak do prowadzenia sklepu- taniej kupie drożej sprzedam. Pieniądze bardzo małe, nawet jak na taką lokalną pizzerie, do tego zwykle spóźnione, wypłacane na raty i zaliczki. Mimo krótkiej- paro tygodniowej kariery w tej firmie nie polecam. Oszczędzanie na produktach i pracownikach, w żaden sposób nienormowane godziny pracy. Brak jakiegokolwiek służbowego sprzętu. Wymagane dużo zaangażowania w pracy i po pracy. Ściąganie z wolnego, przychodzenie na pare godzin bo szef musi to i tamto. Załoga wiecznie zdenerwowana i szukająca pracy, na szczęście już po paru dniach potrafią ostrzec nowego i powiedzieć mu jak to wszystko wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Grande Ewelina Dąbrowska - Rumia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Pizzeria Grande Ewelina Dąbrowska
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chylońska 10
    84-230 Rumia
  • NIP: 5871674402 REGON: 367710384
Pizzeria Grande Ewelina Dąbrowska