Opinie o As Produkt Sebastian Pasturek w Wielka Nieszawka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy As Produkt Sebastian Pasturek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w As Produkt Sebastian Pasturek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As Produkt Sebastian Pasturek w Wielka Nieszawka

Renata

Kilka miesięcy temu poszukiwali Asystentki Działu Handlu i Marketingu w As Produkt. Niestety nie mam już wglądu w szczegóły oferty. Jest tutaj ktoś posiadający informacje o zakresie obowiązków i wynagrodzeniu na tym stanowisku?

Pola

@pracuś to po co tak przedłużać godziny pracy skoro nie są one efektywne?

pracus
@Pola

Jak szef spojrzy to jesteś ... znaczy że tyrasz

Jakie wartości są cenione w As Produkt Sebastian Pasturek?

pracuś

Lizusostwo, długie ale niekoniecznie efektywne godziny pracy,

nick

Czy AS Produkt jeszcze rekrutuje na stanowisko specjalista ds. logistyki?

As Produkt Sebastian Pasturek prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Robót Elektrycznych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cześć, czy warto aplikować na stanowiska logistyk? Jak atmosfera i zarobki?

Merkus
@Kasia

Jako jeden z najmłodszych stażem w AS Produkt mogę powiedzieć, że warto aplikować na to stanowisko. Cały zespól firmy to specjaliści w swoich dziedzinach i można się od nich wiele nauczyć. Atmosfera jest bardzo przyjacielska i Wszyscy zawsze chętnie służą pomocą czy radą. Ludzie są bardzo kontaktowi i panuje przyjacielska atmosfera. Stawiane są jasne wymagania i zarobki są do nich adekwatne. Podsumowując gorąco polecam!

Jaki dress code obowiązuje w As Produkt Sebastian Pasturek?

RK

Osoby pracujące w biurze nie mają specjalnych wytycznych dotyczących stroju, firma zdaje się zawsze na wyczucie pracowników i nigdy się na tym chyba nie zawiodła :). Praca w terenie z klientem/ Inwestorem wymaga odpowiedniej prezentacji oraz konieczności okazania szacunku drugiej stronie również w kwestii ubioru. Praca na budowie to oczywiście ochronna odzież robocza. Ja osobiście lubię casualowe piątki polecam.

Dzień dobry, chętnie podzielę się moimi wrażeniami z pracy w AS Produkt. Jestem w Dziale Handlowym od 3 lat, miałam okazję uczestniczyć w wielu realizacjach i inwestycjach, jestem też świadkiem dynamicznego rozwoju. W AS Produkt nikt nie jest anonimowy i każdy z pracowników swoim zachowaniem może dbać lub szkodzić wzajemnym relacjom. Bazując na moich doświadczeniach, mogę szczerze polecić pracę w AS Produkt. Uważam ją za ciekawą, pełną wyzwań, możliwości rozwoju, współuczestniczenia w ważnych projektach oraz satysfakcjonującą, jeżeli chodzi o warunki pracy i zatrudnienia. Praca biurowa przebiega w komfortowych warunkach, w terenie: na budowach i montażach nigdy nie brakowało i nie brakuje wyposażenia do pracy, a flota samochodowa była i jest utrzymywana na wysokim poziomie, aby zapewnić bezpieczeństwo. Ludzie, z którymi współpracuję, a znam każdego osobiście i z każdym miałam okazję się spotkać przy pracy, to cenne wsparcie. Jak w każdej firmie, zwłaszcza o pokrewnej działalności zdarzają się trudne, stresujące sytuacje, awaryjne wezwania, ożywione dyskusje, ale zawsze kończą się konstruktywnymi wnioskami i podpisanymi protokołami odbioru. Jeżeli ktoś chciałby rzetelnie popracować, za co zostanie doceniony to polecam AS Produkt. W firmie wiele zależy od nas - pracowników, dlatego opinię Blacky6 (po nicku i opinii odnoszę wrażenie, że nie pracowaliśmy razem w Dziale Handlowym) uważam za krzywdzącą. Nie jestem ani „kolesiem szefa”, ani nikt mnie nie „ściągnął z innej firmy”. W AS Produkt wkłada się dużo wysiłku w budowanie sprzyjającej atmosfery pracy i nie spotkałam się z "mobbingiem", ani ze strony szefów, ani innych współpracowników. Pozdrawiam

JeDi

Ogólnie praca na 5. Fakt wyjazdy, itp. ale Szef docenić potrafi. Do tego można kawał Polski zwiedzić za darmo :) Zarobki bardzo na +, atmosfera przyjacielska. Polecam każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o As Produkt Sebastian Pasturek - Wielka Nieszawka

• Jak się pracuje w As Produkt Sebastian Pasturek?

Zobacz opinie na temat firmy As Produkt Sebastian Pasturek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w As Produkt Sebastian Pasturek?

As Produkt Sebastian Pasturek
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.

As Produkt Sebastian Pasturek