Biuro podróży

Sports-tourist

Opinie o Biuro podróży

antek

witam wszystkich, tak szukałem tematu na forum o biurach podróży i chyba w końcu znalazłem odpowiedni. Możecie napisac ile tak własciwie zarabia sie jako specjalista do spraw obslugi klienta w takim biurze podróży? czy bay pensja nie jest tutaj głównie prowizyjna, w sensie jak sprzedam wycieczke to i zarobię?

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Biuro podróży? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Bardzo pomocni Biuro jest kompetentne i solidne

Zostaw opinię o Biuro podróży - Sports-tourist

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro podróży