Opinie o F.H.U. Miniola Mariola Marszałek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Miniola Mariola Marszałek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Miniola Mariola Marszałek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Miniola Mariola Marszałek w Gdańsk

Nie zgadzam się z większością opinii, praca tam była zaskakująco przyjemna. Poznała tam same pozytywne dziewczyny. Dużym plusem był elastyczny grafik, można było wybrać dni w których chce się pracować a w których nie, pracować można bylo całe dni (12godz) bądź połówki (6godz) oraz można bylo pracować w same weekendy albo tylko w tygodniu, co bylo duzym udogodnieniem dla studentów. Z szefostwem nigdy nie było większych problemów, gdy jest w stosunku do nich uczciwym oni również wykazują się wyrozumiałością. Wypłaty zawsze były na czas, obowiązywał system premiowy, przerwę na jedzenie i toaletę można było sobie zrobić w każdym momencie zależnie od potrzeby.

Nikodem

Serio nie można zamknąć drzwi tylko tak frontem do klienta? Szef chociaż daje ciepłe ubrania żeby ludzie tak nie marzli? Umowy tylko zlecenie bez urlopu i chorobowego? Nikt nie ma lepszej?

Bartek Nowy wpis

Podobno grafik pracy jest elastyczny a mnie by to pasowało. Tylko co z atmosferą? Dużo komentarzy o słabych relacjach z szefową. Poprawiło się choć trochę czy nadal stosunki napięte? Ktoś zaktualizuje?

były pracownik Nowy wpis

nie istnieje gorsze miejsce do pracy w handlu niż to piekło. pilnowanie tarasu w zimę, brak przerw, (usunięte przez administratora)szefowej i napadu agresji szefa nadają się do uwaga tvn. miejsce nie spełnia żadnych wymogów prawa pracy, bhp czy sanepidu. januszostwo najgorszego sortu

Pracownica Nowy wpis

Praca wykańczająca psychicznie jak i fizycznie, szefostwo to niezrowowazone psychicznie małżeństwo, brak przerw, pilnowanie tarasu niezależnie od pogody, (usunięte przez administratora), wiecznie zmienny humor szefowej, wypłata w gotowce, książkę by można było o tej firmie napisac, zdecydowanie nie polecam!

@Pracownica

A na czym dokładnie polegała twoja praca? W sensie chodzi mi o to jakie miałaś obowiązki ze była ona męcząca fizycznie

Rafał

Czyli z tym brakiem przerw o których tu ktoś pisał to przesada? Na jakiej umowie byłaś że mogłaś tak zmieniać grafik z całego na np. pół? Zlecenie?

Katarzyna

A ile można u nich zarobić? Ile jest podstawy, a ile premii? Ta premia od czego jest uzależniona i jest ona co kwartał, czy co miesiąc?

@Katarzyna

Z tego co wiem to bez szału , a premie są raz na jakiś czas . Na jakie chcesz stanowisko aplikować ,to podpytam o wynagrodzenie.

Na rozmowie o pracę podobno miała być możliwość 6 godzin pracy. Ale w trakcie okazało się że jednak wszystko sobie wymyśliłam i jest tylko (usunięte przez administratora).po 12 w zimnie przy otwartych drzwiach, mimo tego że przez te 12 h był może 1 czy 3 klientów. Ale te otwarte drzwi mają zapraszać ludzi....a my chorować na śmieciowej umowie.

Nikodem

Czy po rozmowie w F.H.U. Miniola Mariola Marszałek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu. Pracowałam tam przez kilka miesięcy około rok temu. Pani właścicielka jakby z innej epoki. Nieempatyczna, bez szacunku do pracownika. Nawet nie ukrywa, że pieniądze stawia ponad dobro pracowników. Brak przerw, w trakcie choroby dostanie dnia wolnego graniczy wręcz z cudem. Wypłaty w gotówce, ciągłe zmiany zdania i humoru przez szefostwo. Szef i jego niestosowne żarty potrafią wyjątkowo zniesmaczyć na cały dzień. Brak zaufania wobec pracowników, ciągłe podejrzenia kłamstwa i (usunięte przez administratora) Przestarzałe metody prowadzenia działalności handlowej. W razie problemów na szefostwo nie można liczyć, właściwe niewiadomo czy następnego dnia nie okaże się, że jest się bezrobotnym.

Wacek

Rok temu i wypłaty w gotówce? Czemu nie na konto? Na jakiej umowie byłaś skoro mogli zwolnić z dnia na dzień? Zlecenie? Czy na czas określony i nie zawsze przedłużali?

przesada

robią ludzi w balon, szukają pracowników, a potem się nie kontaktują ani nie odpowiadają na wiadomości, właścicielka chodzący red flag. Po za tym pieniądze w gotówce? Co to ma być?

Była pracownica

Za to ja przyjemnie wspominam tę pracę. Dziewczyny, które tam pracują są bardzo sympatyczne. Szefostwo wymagające, ale często nieobecne w sklepie. Nie spotkałam się tam z żadnymi wahaniami nastrojów. Co do przerw, to można było sobie na spokojnie zjeść obiad na boku, pójść do łazienki lub usiąść i odpocząć, gdy nie było w sklepie klientów. W okresie zimowym częste zmiany w pracy na zewnątrz i możliwość stania w środku sklepu, w przypadku małego ruchu. Pracy fizycznej nie odczuwałam zbyt mocno, jednym wymaganiem było częste stanie. To jedna z moich przyjemniejszych prac.

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie ponad rok i to co się tam wyprawia jest nie do pomyślenia. Szefostwo czepialskie, szczególnie szefowa i jej wahania nastrojów. Brak przerw w 12 godzinnej pracy, jedzenie na stojąco przy klientach, brak możliwości zamknięcia sklepu w przypadku chęci skorzystania z łazienki (gdy pracuje się samemu na sklepie). Szefowa oczekuje, że pracownik będzie nasłuchiwał z łazienki czy klient nie wszedł do sklepu. Praca w zimnie i mrozie na dworze, ciągły stres, domyślanie się co szefostwo miało na myśli, ochrzan za najmniejsze rzeczy, ciężka praca fizyczna, o czym na rozmowie wstępnej nie było mowy.

@Była pracownica

Powinnaś mieć przerwę. Przy 12 godzinach nawet dwie. Często byłaś sama na sklepie? Nie można było ustawić zmian po dwie osoby żeby było choć trochę lżej? Rozmawiałaś o tym z kierowniczką?

Była pracownica

Pracowałam tam dzięki Bogu krótko, serdecznie odradzam. Właścicielka robi z pracownika kozła ofiarnego. Kazała mi przejść „szkolenie” z obslugi kasy fiskalnej mimo iż umialam juz z niej korzystać. Nigdy nie znalazła czasu aby przeprowadzic owo szkolenie co oczywiście było moja wina. Podczas jarmarku dominikanskiego szefostwo pozostawiło dwie nastoletnie dziewczyny same w namiocie na 12 godzin bez przerwy, bez wody, w upale i bez dostępu do łazienki. Oczekuja kompletnego posiewiecenia sie od pracownika na umówie śmieciowej i traktują ich jak (usunięte przez administratora) Praca w tym miejscy polega na domyslaniu się czego chce szefowa i dostawaniu opr niezależnie od tego co zrobisz. Organizacja pracy to jest żart. Szefostwo ciagle szuka złodzieja i oczekuje ze będziesz go gonić aby odzyskać ich cenne (usunięte przez administratora)

Rafał

Z ostatniego komentarza wynika że pracownicy nie mają żadnej przerwy na odpoczynek przy tak długiej zmianie. Według przepisów powinno być chociaż 15 minut. Ktoś próbował pogadać z kierownikiem żeby dał ludziom chwilę odetchnąć? Nie ma pokoju socjalnego żeby spokojnie zjeść śniadanie?

Bardzo nie miłe i czepialskie szefostwo, BRAK PRZERW PRZY 12H PRACY, możliwość jedzenia jedynie na stojąco i przy klientach, nie terminowe wypłaty i poniżanie pracownka.

Była pracownica

Naprawdę nikomu nie polecam, zgadzam się z wszystkimi opiniami w 100%, nie są ani trochę podkoloryzowane, lub przesadzone. Praca zaczyna się o 9, szefowa przyczepia się jak jest się na miejscu później niż za 10, bo niszczy jej to plan dnia i stresuje. W wypłatę oczywiście nie jest to 10 minut wliczone, natomiast gwarantowany opierdziel.

Klientka

24.07.2021 w pierwszy dzień jarmarku odwiedziłam ten sklep w celu zakupienia pamiątek dla moich znajomych. Zamierzałam wydać kilkadziesiąt złotych. Wydałam 12. Przy wejściu stoi stojak na którym wiszą laleczki - marynarze na magnes. Moja przyjaciółka takie akurat zbiera. Szukałam dla niej odpowiedniego. Gdy próbowałam przekręcić stojak jedna laleczka spadła. Problem w tym, że nawet jej nie dotknęłam. Czy to wina klienta, że mają słabe magnesy? Pani , która do mnie podeszła, surowym tonem oznajmiła, że muszę za to zapłacić. Nie mam pretensji do tej młodej osoby, bo być może musiałaby płacić z własnej pensji, ale wydaje mi się, że coś tutaj jednak nie zagrało. Pani była niemiła a ja się czułam jak (usunięte przez administratora) Chyba nie tak powinno się traktować klienta. Zapłaciłam oczywiście, ale od razu wyszłam ze sklepu. Ja nie kupiłam pamiątek i właściciel niewiele zyskał. Polecam więc uważać każdemu kto tam zagląda, bo może wejść tylko popatrzeć a wyjść z lżejszym portfelem.

Klient

Wstyd. Co za wyzysk tych Młodych Ludzi. Żeby nie mieli przerwy na posiłek????? Jak można tak traktować ludzi. Mam nadzieję że karma wróci. Tego właścicielom życzę.

Żenada

Pracowałam tam krótko, co jest błogosławieństwem dla mojej duszy. Nigdy więcej. Już wcześniej wspomniano tu złe traktowanie pracowników i to jest prawda, zero przerwy przez 12h, stanie na tarasie nie zależnie od pogody, żadnego posiłku, jedzenie przy klientach, bezduszni właściciele i temu podobne. Wymagają od was pełnej wierności do firmy i nie możesz nawet iść kupić piwa do baru obok bo wylecisz za domniemaną chęć zmiany pracy. Szefowa ma swój świat i najważniejsze są jej problemy, a szef jest po prostu nie do zniesienia z tymi swoimi żartami. Najlepszy żart to wypłata dawana do ręki, czemu nie przelewem? Przekręt robią czy co?

Niewolnictwo

Nikomu nie polecam (usunięte przez administratora)pracy w tych pamiatkach. To co się tam dzieje powinno być skontrolowane przez jakąś inspekcję pracy. Praca po 12 H bez przerw, szefostwo nie bierze pod uwagę NIC NIE ROBIENIA, bo przecież nie płacą za nic, nawet jeśli sklep byłby wysprzatany szczoteczką do zębów to jeśli szefostwo zobaczyloby, że stoisz a co gorsza rozmawiasz z koleżanka z która pracujesz-masz gwarantowany chamski opierdziel. Szefowa wymaga od pracowników postawy jakiegoś uśmiechniętego robota, twierdzi że swoich problemów nie przynosi się do pracy, po czym wyżywa się na pracownikach jeśli ma zły humor. Do tego dochodzą sprośne teksty szefa i chamskie komentarze szefowej wobec wyglądu pracownic. Podwójna stawka chociażby w Święta Bożego Narodzenia nie obowiązuje. To co szefowa obiecuje na rozmowie nie jest spełnianie, lub wypierane w trakcie współpracy. Ogólny brak szacunku do człowieka i jakiejkolwiek wdzięczności. Szkoda nerwów i czasu, nie warto się upokorzac za tak śmieszną stawke przy nieludzkich godzinach pracy i warunkach.

Jedna wielka masakra

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. Szefowa niekompetentna, nie ma za grosz szacunku do pracowników. Spóźnianie z wypłatami to tutaj norma, a wypłaty są w formie gotówki. 12 godzin pracy bez przerw, brak miejsc żeby na chwilę usiąść. Chamskie odzywki ze strony szefostwa i wiecznie pretensjonalny ton. W dodatku nie szanowanie godzin pracy, wpuszczanie klientów przez szefostwo nawet w momencie, gdy sklep powinien już zostać zamknięty, co skutkuje późniejszym zakończeniem pracy, co oczywiście nie jest wliczane do wypłaty, natomiast każda minuta spóźnienia do pracy jest od wypłaty odejmowana. Gdy szefowa ma gorszy dzień potrafi przyczepić się do każdego i o wszystko, zawsze znajdzie powód. Wszystko po to, żeby sobie ulżyć i swoje złe emocje wylać na kogoś innego. Praca w tym miejscu złe wpływa na psychikę. Radzę się kilka razy zastanowić zanim podejmie się współpracę z tą firmą.

Tragedia

Pracowałam tam krótko, aczkolwiek zgadzam się że wszystkimi opiniami poniżej. Wywyższajace się szefostwo ma za nic pracowników. Szefowa wiecznie naburmuszona, czepiajaca się i narzekająca na wszystko. Praca w pamiatkach A presja jak w pracy w korpo. MASAKRA!

Cyrk

Mocno odradzam pracę w tych "luksusowych"pamiątkach. Największym minusem jest szefostwo-czepialskie, pretensjonalne, zakłamane, fałszywe,bez szacunku do pracownika. Praca po 12h, BEZ PRZERW, brak obiecywanych premii, podwojnych stawek za pracę w Święta. Ciągle tłumaczenie WYIMAGINOWANA ciężka sytuacją finansową. Praca nie warta zachodu, szkoda nerwów i zdrowia ze względu na toksyczne szefostwo i warunki pracy.

szok

@nie polecam naprawde na 12h nie ma ani jednej przerwy?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Miniola Mariola Marszałek - Gdańsk

• Jak się pracuje w F.H.U. Miniola Mariola Marszałek?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Miniola Mariola Marszałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Miniola Mariola Marszałek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Miniola Mariola Marszałek
  • Długi Targ 8-10