Opinie o F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta w Mikołów

Alicja Nowy wpis

Towar zgodny z opisem. Bogaty asortyment. Wysyłka szybka. Zamówienie i obsługa bardzo sprawnie. Polecam

Jork Nowy wpis

Jak dla mnie bez kłopotów .Cały proces zamówienia odbył się szybko i sprawnie.Szeroki wybór asortymentu i rzetelna obsługa.

Andrzej Nowy wpis

Zakupy dostarczane są szybko. Kontakt bardzo dobry, ceny niewygórowane. Polecam

Anna k Nowy wpis

Firma, która zna się na jakości od A do Z. Mila obsługa i profesjonalizm. Szybka wysyłka i dobra jakość towaru. Polecam serdecznie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
KM

Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa, doskonały kontakt. Jestem zadowolony i polecam firmę i sklep innym

Justyna

Gorąco polecam. Zakupy i wysyłka jak najbardziej na plus. Kontakt bardzo dobry.

Mariusz

Duży wybór produktów. Szybka realizacja. Poprzez profesjonalne podejście widać, że firma dba o klienta. Warto korzystać z oferowanych promocji.

Janusz

Kupiłem kompostownik i jestem bardzo zadowolony. Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam serdecznie tą firmę jak i kompostowniki, które sprzedają zresztą nie tylko. Są rewelacyjne

Sylwester

Rewelacyjny i wygodny lezak. Jestem mega zadowolony . Firma i sklep pierwsza klasa. Wszystko jak być powinno. Polecam również innym, którzy chcą zrobić dobre zakupy w internecie,

Wiesia

Bardzo miły kontakt i towar pierwsza klasa. Kupiłam kompostownik, który otrzymałam następnego dnia od zamówienia. Polecam gorąco sklep.

Wiktoria

szybka realizacja zamówienia, towar pięknie zapakowany. Z produktów, które kupiłam jestem zadowolona. Doskonały kontakt i rzetelna informacja.Duży wybór produktów. Na pewno jeszcze nie raz będę kupować w tym sklepie.

Krystian

Duży wybór , zakupy zrobiłem i jestem zadowolony. Dobra jakość i szybka dostawa. Informacja rzetelna - dobry kontakt. Polecam

Renata

Sklep firmowy ma szeroką ofertę bardzo ciekawych przedmiotów. w przystępnych cenach. Kupuje tam dość często i jestem mega zadowolona. Szybka wysyłka i dobry kontakt mailowy. Polecam

Jak długo trwa proces awansu w F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta?

Andrej

Firma godna polecenia. Wszystko zgodnie z opisem na sklepie i w ofercie. Szybko, sprawnie i nie drogo. Tego właśnie oczekuję.

Krystyna

Bardzo miła atmosfera podczas rozmowy z klientem, duży wybór towarów doskonałej jakości. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Zuzanna

Ktoś z Was pracuje dla Jolankom? Wiecie, jakie są tam warunki? Może jakieś benefity?

Violetta

obsługa klienta na najwyższym poziomie. Towar bardzo dobrej jakości. Realizacja zamówienia w szybkim tempie - co dla mnie było bardzo ważne. Jeszcze nie raz skorzystam z Państwa oferty. Polecam!

Edward

Firma bardzo porządna, z pełnym profesjonalizmem - odpowiadają na wszystkie pytania związane z towarem i przesyłką. Kontakt doskonały, towar bardzo interesujący, ceny ok. Polecam wszystkim

Janina

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, a kontakt ze sklepem jest doskonały. Wymarzony sklep na zakupy internetowe. Polecam

zawiedziony

nawet nie odpisali na email..a chcialem byc klientem..no ale jak ciezko odpisac..to mi jeszcze ciezej kupic..

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta - Mikołów

• Jak się pracuje w F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta?

F.H.U. Jolankom Saczuk-Tryanowska Jolanta
  • Żwirki I Wigury 20 lok. 3