Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski w Szydłowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski w Szydłowiec

Bb Nowy wpis

Nie polecam p.Podgórskiego ,adwokat bardzo pewny siebie,sprawa była do wygrania ,ale p.mecenas wysyła koleżankę na zastępstwo,która nie bardzo orientuje się w sprawie,przez co stracone są pieniądze, brak wsparcia prawniczego,bez prawnika sprawa by była lepiej załatwiona i mniejsze koszta

Michał Podgórski Nowy wpis
@Bb

Witam niestety nie wiem o jaką sprawę chodzi, więc nie jestem w stanie w żaden sposób się odnieść, proszę o kontakt, celem wyjaśnienia. Odnośnie zastępstwa, tak czasmi tak bywa, że wysyłam osobę, która pracuje w kancelarii, bo w tym czasie są inne sprawy, a ja terminów spraw nie ustalam, tylko sąd i sądy nie chcą zmieniać tych terminów, dlatego też zawsze zapewniam zastępstwo tak by klient nie został sam.

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski organizuje staże dla studentów?

Elwira Nowy wpis

Polecam. Kompetencja i profesjonalizm w prowadzonych sprawach. Czasem ciężko się dodzwonić, wiadomo rozprawy, klienci, życie prywatne, ale zawsze oddzwania. Potrafi wszystko wytłumaczyć na chłopski rozum i najważniejsze nie (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Michał Podgórski

Witam, kwestie i zasady wynagrodzenia sa zawsze ustalane z klientem, a nastepnie ustalenia sa odzwierciedlane w umowie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ryszardo19497@wp.pl

Nie polecam źle traktuje petentów.

Michał Podgórski
@ryszardo19497@wp.pl

dając mi pismo 9 listopada, na które na odpowiedź miał Pan 21 dni, 11 listopada (czwartek) wydzwaniał Pan do mnie, w Święto Niepodległości, następnego dnia gdy była otworzona kancelariia, gdy oddzwoniłem do Pana urządził Pan awanturę, że nie odbieram od Pana telefonów i dla Pana nie ma znaczenia czy to było Święto Niepodległości, bo powinienem odbierać od Pana telefony, stąd też odmówiłem udzielenia pomocy. Jak każdy przedsiębiorca mam prawo do wyboru klientów.

Nie polecam ze względu na to że kancelaria jeśli jest konflikt rodziców w sprawach rodzinnych wspiera matki aliujące ojcow od swoich dzieci.

LESZEK ZMUDA

WITAM KANCELARIA MICHAL PODGORSKI JEST ADWOKAT UDZCIWY I PROWADZAC SPRAWY ZNA SIE I PRZEDEWSZYSTKIM NIEDROGI I WYTLUMACZY I DO KONCA POPROWADZI SPRAWE MILY INTELIGENTNY I WYROZUMIALY JAK BY DAC OPINIE 5 -10 TO JA DAM 10 POZDRAWIAM WIECEJ TAKICH ADWOKATOW W POLSCE GODNY POLECENIA

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski - Szydłowiec

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ll.M. Michał Podgórski
  • Tadeusza Kościuszki 195