Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska

Opinie o Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska

Czarny

Współpracuje od ponad roku. Bez zastrzeżeń jako pracodawca.

CzarnyBlondyn
@Czarny 13.06.2018 22:20

Firma nieuczciwa,nie płaci swoim pracownikom. Zresztą i tak już jest zamknięta ze względu na zbyt szybko rosnący dług. Poprzednia firma Vipmed24 również zadłużona i zamknięta.

Karol

Współpraca od ponad roku przebiega bez zarzutów. Zazdrość innych firemek nie zna granic. Lubię atmosferę w Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska za: Bezproblemowa wspoppraca

Anonim

Cześć Dominik Gawryszewski - VipMed24 to wszystko wyjasnia. Gość słynie z tego, że nie wypłaca należnych kwot. Zbankrutował przy VIPMedzie 24 to otworzył kolejną działalność. Mi jako nielicznemu udało się odzyskać pieniążki.

Armada
@Anonim 28.10.2018 15:03

Pracuję od ponad półtora roku i sterty bzdór które piszą ludzie są żałosne. Zazdrość, zazdrość.

Zostaw opinię o Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska