Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska

Opinie o Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska

Filtruj opinie po kryteriach:

Janusz
 Opinia

Proszę o pilny kontakt chodzi o dokumenty Dominika.(usunięte przez administratora)

Igor
 Opinia

Tak skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sadzić. W internecie trudno znaleźć informacje o pracy w firmie, szkoda.

Czarny
 Opinia

Współpracuje od ponad roku. Bez zastrzeżeń jako pracodawca.

CzarnyBlondyn
@Czarny 13.06.2018 22:20

Firma nieuczciwa,nie płaci swoim pracownikom. Zresztą i tak już jest zamknięta ze względu na zbyt szybko rosnący dług. Poprzednia firma Vipmed24 również zadłużona i zamknięta.

Tak1Nie

Karol
 Opinia

Współpraca od ponad roku przebiega bez zarzutów. Zazdrość innych firemek nie zna granic. Lubię atmosferę w Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska za: Bezproblemowa wspoppraca

Anonim
 Opinia

Cześć Dominik Gawryszewski - VipMed24 to wszystko wyjasnia. Gość słynie z tego, że nie wypłaca należnych kwot. Zbankrutował przy VIPMedzie 24 to otworzył kolejną działalność. Mi jako nielicznemu udało się odzyskać pieniążki.

Armada
@Anonim 28.10.2018 15:03

Pracuję od ponad półtora roku i sterty bzdór które piszą ludzie są żałosne. Zazdrość, zazdrość.

Zostaw opinię o Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska - Warszawa