Dibaq Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Dibaq Polska Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@pasek dziękuję za odpowiedź. Widzę, że dobrze wspominasz czas spędzony w firmie. Piszesz, że trzeba się rozwijać. Rozumiem, że firma takie możliwości rozwoju oferuje. Jeśli tak, to jest to istotna informacja dla osób, które myślą o aplikacji.

użytkownik zarejestrowany

@pasek rzeczywiście, to ważna uwaga. A Ty jak jesteś związany z Dibaq Polska? Jesteś zainteresowany aplikacją na któreś ze stanowisk?

@Julita 22.08.2017 09:37

Ja już tam nie pracuję. Ale bardzo fajna mała firma. Byłem zadowolony. Dobre miejsce dla smodzielnych ludzi, a nie korposzczurków. Jak się robi, to się zarabia całkiem nieźle. Jak się nie robi, to się narzeka. I rozwijać się trzeba, a nie marudzić.

użytkownik zarejestrowany

@Fitmin piszesz sporo o obecnych warunkach zatrudnienia. Twój komentarz będzie zapewne pomocny dla osób, które myślą o podjęciu pracy w firmie. Nie wspominasz jednak niczego o możliwościach rozwoju. Co w tym zakresie zapewnia pracodawca?

Fitmin

Witam wszystkich obecnych , byłych i przyszłych pracowników firmy Dibaq. Generalnie firma ma fajne produkty, aczkolwiek jeszcze mało rozpoznawalne w Polsce lecz jakościowo super. Branża rzeczywiście zapchana i ciężko się przebić. Produkty bronią się jakością. Jeśli chodzi o warunki pracy: rządzą tym Czesi , którzy Polskę traktują po macoszemu. Jeśli chodzi o zarobki przez pierwsze trzy miesiące dramat bo z uznaniową premia dostaniesz niecałe 2300 złotych ,, na rękę'' po tym okresie wchodzisz na realizację planu i celów. Samochód Skoda Rapid z GPS , jak na warunki Warszawskie zarobki przez pierwsze trzy miesiące są kpiną i obslugujesz trzy województwa. Od stycznia jest nowy dyrektor ambitny człowiek , ale jeszcze musi się sporo nauczyć o codziennej pracy w terenie z klientami i zarządzaniu zespołem. I jeszcze jedno wewnętrzny firmowy program do codziennej pracy trudny, ciężki do ogarnięcia, irracjonalny bardziej chyba nie można utrudnić codziennej pracy PH , ale jak wyżej rządzą tym Czesi- Czeski Film zresztą oni sami nie do końca znają swój system . I jeszcze jedna dziwna rzecz w dobie tabletów pracujesz na laptopie , który naprawdę utrudnia codzienną pracę w sklepach i hurtowniach.

@Fitmin 14.05.2017 19:35

Jak długo tam pracowałeś? Zwykle pierwsze trzy miesiące to okres próbny, więc pensja niższa. Pracodawca szkoli na swój koszt nowego pracownika, który dopiero się uczy i niewiele wnosi do firmy, więc nic dziwnego, że nie zarabia kokosów, skoro jeszcze nic nie ogarnia. Ile zarabiałeś po okresie próbnym?

użytkownik zarejestrowany

uhyt, pewnie że można tylko najpierw trzeba udokumentować minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

J23

Na aplikacje nie odpowiadają, zlewają.

Oko

Też widziałem to ogłoszenie, troche rozpytałem, podobno branża tak zapchana że szkoda gadać a warunki bez szaleństw jak na obsługę całej Polski.

gość

czy w tej firmie ktoś pracuje??? Pytam bo z tego formu nie można się nic dowiedzieć, więc albo w tej firmie jest tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo pracuje tam ze 4-5 osób i nikt nic nie mówi. Jak wygląda dział handlowy i dlaczego chcą zatrudnić kierownika dzaiłu handlowego? Będzie on miał kim zarządzać???

dan

Hej, szukają PH na Wlkp , dajcie znać jaka flota (gps?) , zarobki , atmo w porzadku? dzieki

otwarty

od początku tego roku to straszna kicha. tu nikt z zarządzających nie ma pojęcia o co chodzi i co robić. Ja męczę się od kilku miesięcy i nie widzę przyszłości, dodatkowo żądzą tym czesi, czyli czeski film.

roro

beznadzieja

qwerty

jakie sa w tej firmie zarobki, auto, socjal??

Zostaw opinię o Dibaq Polska Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dibaq Polska Sp. z o.o.